כפר קנא של מטה

12 מחזורים חיכתה הפועל כפר קנא לניצחון הבכורה. אתמול פגשה למשחק תחתית קריטי את המדורגת מתחתיה, מכבי כפר קרע וסוף סוף עשתה זאת. שער של באסם ארמלי ניצח עבורה את המשחק אמנם לא העלה אותה מעל הקו האדום אך השווה את מספר נקודותיה לאלה של יריבתה העירוני, מכבי

הרבה עמד על הכף במשחק התחתית שנערך בכםר קרע בין מכבי המקומית להפועל כפר קנא. המארחים שהשיגו בשבוע שעבר ניצחון בכורה עלו חדורי מוטיבציה במטרה להיחלץ בפעם הראשונה ממרתף הטבלה. כפר קנא לעומתה חיפשה ניצחון ראשון לאחר 12 משחקים. בהחלט נדיר עבור קבוצתו של יוסף טהא (והמבין יבין).
כיאה למשחק תחתית המחצית הראשונה הייתה חלשה להחריד. בדקה ה-10 מסר גדעון אדגו המקומי לאחמד גליון שבעט את ליד העמוד. מכאן ואילך התנהל המשחק במרכז השדה כששתי הקבוצות התרכזו קודם באיך לא לספוג.

נותנים כבוד לאבי כהן ז"ל. שחקני כפר קנא (צילום: מוחמד חאדר אניס)

בדקה ה-40 בעט נידאל טהא מתוך הרחבה, הכדור כבר הכניע את חאלד עתאמנה , שוער המארחים אך לא את מאלק כבהא שהרחיק לקרן. דקה בתוך תוספת הזמן של המחצית קיבלה כפר קנא את ההזדמנות הכי טובה שלה וגם השכילה לעשות ממנה שער יתרון. מוחמד שרבוש שנכנס כמחליף, שלח כדור רוחב לבסאם ארמלי שמול השוער דחק פנימה 1-0 לאורחים מכפר כנא. השופט אפילו לא חידש את המשחק ושרק למחצית.

התרכזו באיך לא לספוג. באסם ארמלי (צילום: מוחמד חאדר אניס)
במחצית השנייה פתחה כפר קרע בסערה במטרה להשיג שוויון מהיר. בדקה ה-50 בעט וליד אבו אליאס מ18 מטר כדור שחלף סנטימטרים מהעמוד. בדקה ה-52 בעט אדגו מתוך הרחבה אך שוער האורחים, בהא דיאב הדף לקרן. כפר קרע המשיכה ללחוץ. רבע שעה לסיום שוה היה זה אדגו שמ-5 טיווח את השער, הכדור עבר את דיאב אולם ח'יר אלדין טהא הרחיק מהקו.

מחצית ראשונה חלשה. דאוד עליסאת (בכחול) נבלם ע"י מואיד לוואבנה (צילום: מוחמד חאדר אניס)
בדקה ה-80 בעט אחמד ג'ברין כדור מ-22 מטר. דיאב הדף שוב לקרן. בדקה ה-85 מצא עצמו נאסים טאהר מול עתאמנה אך בעט חלש לידיו.

המצטיין בשורות כפר קרע. גדעון אדגו (בירוק) ועומר עומר (צילום: מוחד חאדר אניס)

שתי דקות לסיום הזמן החוקי נרשמה ההחמצה של המשחק. אחמד ג'ברין מ2 מטר בעט, השוער הדף לרגליו של מאלק כבהא שהוכשל בתוך הרחבה אך ללא תגובת שופט. על סף הסיום הגביה וואסים עבאס מרים לתוך הרחבה, אחמד גליון התרומם מעל כולם ונגח מ-5 מטר מעל המשקוף.

המצטיין בשורות כפר קנא. השוער בהא דיאב (צילום: מוחמד חאדר אניס)

כפר קרע לחצה לקראת  הסיום. אדגו בועט לשער (צילום: מוחמד חאדר אניס)

ח'יר אלדין טהא במקום (צילום: מוחמד חאדר אניס)

שריקת הסיום מצאה את שחקני כפר קנא צוהלים מה שהרגיז את מואיד לוואבנה שניגש לשוער כפר קנא, בהא דיאב והלם בו באגרופו לעיניהם של שלישיית השופטים. במגרש התפתחה מהומה כשגם וואליד אבו אליאס הלם בטארק עבאס. לשופט לא נותרה ברירה אלא להרחיק את שניהם מה שאומר כי מצבה של כפר קרע החמיר מאד.

איבדו את העשתונות. לוואבנה הולם בבהא דיאב (צילום: מוחמד חאדר אניס)

מהומה במגרש. וואליד אבו אליס וטארק עבאס מתעמתים (צילום: מוחמד חאדר אניס) 

אבו אליאס מורחק (צילום: מוחמד חאדר אניס)

וגם לוואבנה (צילום: מוחמד חאדר אניס)תגובות

+ הוסף תגובה
1
כל הכבוד
(????: 21:42 02-01-2011)
2
שופט מצוין אמיץ ומקצוען.
(מפרגן: 09:27 03-01-2011)
3
ל-2 שחקני בית בתוך הכפר בלי שיש שוטר אחד באזור,גבר אמיתי,שאפו ענק.
4
אל תידאגו ליוסף טהא
(הטרמפיסט: 08:25 04-01-2011)
כפר כנא לא תרד לעולם והמבין יבין

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?