הקלאסיקו של עין מאהל

לעיני קהל שיא של כ-2,000 צופים נפגשו בא.א. פאחם לקלאסיקו של ליגה ג' יזרעאל, המוליכה והבלתי מנוצחת, מ.ס. דבוריה והשנייה, מכבי עין מאהל. אוהדי שתי הקבוצות הפגינו תצוגת עידוד שלא הייתה מביישת את ליגת העל. כשהתפזר הערפל הייתה זו עין מאהל שניצחה 0:1 והקטינה את הפער לשתי נקודות בלבד

לא בכדי החליטו בדבוריה להעתיק את משחק העונה עם עין מאהל לאצטדיון השלום ב.א.א. פאחם. בתחילה היה מדובר על עילוט אולם המשטרה לא אישרה אותו וכך מצאו את עצמם המארחים עם אלטרנטיבה אחת. קהל שיא של כ-2,000 צופים שנדחק ליציעי האצטדיון ראה משחק שהתעלה לרמה גבוהה ביחס לליגה ג' והצדיק את המיקום של שתי הקבוצות.

דבוריה פתחה היטב. חוסין עאזם (באדום) וסאלח אבוליל (צילום: מוחמד חאדר אניס)

המשחק החל בגישושים כשההזדמנות הראשונה הייתה של המארחים בדקה ה-10 אז בעט עמאר ג'יג'יני מ25 מטר לקורה וחוצה. דבוריה החלה להעיז יותר ובדקה ה-16 בעט חוסין עזאם, שוער עין מאהל, בילאל חבשי שגה אך השופט, עידן גורש פסל את השער בטענת נבדל.

שיפוט מצוין. עידן גורש (צילום: מוחמד חאדר אניס)

בדקה ה-29 קיבלה עין מאהל את ההזדמנות הממשית ראשונה שלה. חילופי מסירות בין איאד אלקוט וחאלד חביבאללה השאירו את האחרון מול השוער, אלקוט לא התבלבל וגלגל פנימה, 1-0 עין מאהל.
בדקה ה-40 יכלו האורחים להגדיל את יתרונם כשסאלח אבו ליל שלח את חאלד חביבאללה שהקפיץ מעל השוער אך הכדור חמק החוצה. עד למחצית לא נרשמו אירועים מיוחדים.

עין מאהל התעוררה לקראת המחצית. איאד אלקוט (בצהוב) ומוחמד יוסף (צילום: מוחמד חאדר אניס)
לאחר ההפסקה נכנסו מועד עזאייזה ועבד חבשי בכדי לנסות וחזק את ההתקפה של דבוריה. המחצית השנייה הייתה שקולה עם יתרון קל למארחים אך ככל שנקפו הדקות הם נאלצו לפתוח את המשחק ובכך הזמינו התקפות.

דבוריה ניסתה ללחוץ. מוחמד שחברי מטווח את השער (צילום: מוחמד חאדר אניס)
בדקה ה-67 מצא נור אבו ליל את עצמו מול אך זה הדף לקרן. בדקה ה-69 בעט חאלד אבו ליל כדור מ18 מטר שחלף ליד הקורה. בדקה ה-72 הגביה מוחמד שחברי לתוך הרחבה ומועד עזאיזה שהיה חופשי בעט מ5 מטר מעל המשקוף. בדקה ה-80 זכתה דבוריה בהזדמנות הכי גדולה שלה במשחק כשמוחמד שחברי בעט מ10 אך שוער ען מאהל הדף לקרן.

חוגגים את הניצחון. שחקני עין מאהל לאחר שריקת הסיום (צילום: מוחמד חאדר אניס)
עד לסיום הסתגרה עין מאהל מאחור ואילו המארחים ניסו ע"י הגבהות לרחבה לפרוץ את המערך אך ללא הצלחה והניצחון נשאר אצל האורחים שהנחילו הפסד בכורה לדבוריה וצימקו את הפער בצמרת לשתי נקודות בלבד.

תצוגה שלא הייתה מביישת ליגת העל. אוהדי עין מאהל (צילום: מוחמד חאדר אניס)

הפער רק שתי נקודות. כובש השער, איאד אלקוט (צילום: מוחמד חאדר אניס)תגובות

+ הוסף תגובה
2
.....
(אחמד: 12:55 03-01-2011)
היה לנו בנדל בדקה 90 אבל השופט החלית ברגע הזות לסגור את המשחק (דבוריה)
4
בעזרת השם אנחנו עוליים ליגה המשחק הזה לא משקף אנחנו הטובים יותר . היה משחק של הזדמנות ובונקר ... והם הצליחו בזה... אני מאחל המון הצלחה ומזלה לדבוריה ואנשללה עולים ליגה
5
עין מאהל עולה
(mohamad: 21:00 15-01-2011)
תעלה ליגה באדיבות משחק טוב ומאחל לדבוריה גם עליה מכווה שבעתיד יהיה איחוד בינינו ונתקדם בספורט קדימה ולטווח ארוך תודה לאתר שנותן חסות לליגות הנמוכות

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?