חלוקת נקודות: 2:2 בין עראבה לאיחוד בני שפרעם

אוהדי שפרעם (מרעי חוריגאת) אוהדי שפרעם (מרעי חוריגאת)
מפגש הצמרת בליגה ג' גליל תחתון סיפק 4 שערים וחלוקת נקודות בין הקבוצות תחת מזג אוויר חורפי

במחזור ה-12 בליגה ג' גליל תחתון, הפועל עירוני עראבה אירחה במגרש בכפר קנא את איחוד בני שפרעם למשחק צמרת מסקרן בין שתי קבוצות הנאבקות על כרטיס העליה לליגה ב' בסיום העונה. מזג האוויר החורפי השפיע על משטח הדשא בכפר קנא והקשה על שחקני שתי הקבוצות לפתח משחק כדורגל.

המשחק נפתח לעיני 350 צופים, ובדקה ה-15 סנד בדארנה העלה את האורחים ליתרון 1:0. שחקני שפרעם לא נרתעו מספיגת השער ובחלוף 18 דקות חוסין בושנאק כובש את שערו ה-12 העונה מהנקודה הלבנה ומאזן 1:1. שחקני הקבוצות התקשו על כר הדשא לפתח משחק תחת גשם לפרקים ורוחות, עד סיום המחצית הראשונה התוצאה נותרה בעינה 1:1.

המחצית השנייה נפתחה בזהה לראשונה ושחקני שפרעם החלו ליזום ולסכן את שערה של עראבה. בהדקה ה-65 האורחים החזירו את היתרון שסנד בדארנה השלים צמד במשחק וקבע 2:1. שמונה דקות לסיום המשחק, היה נראה כי האורחים בדרכן לניצחון חוץ יקר,  אך מואמן קדרי בשער בכורה לעונת המשחקים קובע שוויון דרמטי 2:2.

עד סיום המשחק שתי הקבוצות הגיעו למספר מצבים ואינם השכילו לכבוש, בסיום חלוקת נקודות בין שתי הקבוצות השומרות על סטטוס קו בצמרת ליגה ג' גליל תחתון והפרש 2 הנקודות בין הקבוצות.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
לא יעלו מאמן חלש
(שפרעמר: 12:08 29-12-2019)
לא יעלו מאמן בילל קדריה חלש אין שיטה ואין כלום לא יודעים לשחק אם המאמן הזה תחליפו אותו דחוף דחוף גם השחקנים לא אוהבים אותו ימכרו את הקבוצה ביגללו
2
עם בילאל קאדריה
(מארדיק מרדיקיאן: 13:00 29-12-2019)
לא תגיעו לשום מקום מאמן שאין לו שיטה . לא יודע לקרוא את המשחקים , למזלו טטטאהא זבידאת ומואמן קאדרי מכסים עליו

סקר דאבל פס

לפי משחקי הגביע וההכנה, מי הולכת לאכזב השנה?