אחווה עירונית

על הנייר זה היה אמור להיות טיול קליל של המוליכה, ס.כ. מעלות אולם בפועל הפועל נהריה היוותה אגוז קשה לפיצוח, כפתה תיקו 0:0 ופתחה את מפת הסיכויים בליגה עבור יריבתה העירונית, בית"ר שניצחה את השנייה, הפועל סכנין.

בתחילת העונה כולם סברו כי ס.כ. מעלות הולכת לדרוס את הליגה בקלות אך מאז ההפסד לבני כאבול במחזור התשיעי צברה הקבוצה 5 נקודות בלבד. למזלה הטוב, יתר יריבותיה או יותר נכון, יריבתה העיקרית, הפועל סכנין ממשיכה לירות לעצמה ברגל שוב ושוב.
בשישי האחרון פגשה מעלות למשחק קצוות את הפועל נהריה במטרה לנסות ולחזור לתלם. היריבה הנאבקת על חייה בליגה חשבה אחרת. לפני שריקת הפתיחה עמדו שתי הקבוצות וקהל האוהדים (כ-200) ומחאו כפיים לזכרו של אבי כהן ז"ל.
מעלות פתחה חזק במטרה לכבוש שער מהיר. בדקה ה5 בעט ליאור דכלבו מתוך רחבת ה16 אולם הכדור חלף מעל השער. הדקות חלפו ואף קבוצה לא הצליחה להניע כדור באופן מסודר או להגיע למצבים מה שהפך את המשחק למסורבל ואיטי.
בדקה ה25 נשרקה בעיטה חופשית לזכות מעלות לאחר הכשלה על אליי עייש. את הבעיטה לקח על עצמו ליאור דכלבו שידוע בבעיטות החזקות שלו אולם שוער נהריה אפי שמואל הדף את הכדור לקרן. עד לסיום המחצית נהריה הפסיקה לגעת בכדור ואפשרה למעלות לעשות כרצונה במגרש אך זו לא השכילה לתרגם זאת לשערים.
פתיחת המחצית השניה לא בישרה שינוי. מעלות לחצה יותר והשתלטה על מרכז השדה בניצוחו של דכלבו שניסה להניע באגפים את אלי עייש ואריאל בוזוגרי אך לקתה בסיומת גרועה.


לקו בחוסר רגל מסיימת. אריאל בוזורגי לאחר עוד החטאה (צילום: מיכאל פישנזון)

בדקה ה55 נשרקה שוב לזכות מעלות בעיטה חופשית מחוץ לרחבת ה16. גם הפעם היה זה דכלבו שלקח את הבעיטה ושיגר אותה בסמוך לקורה. כעבור דקתיים פרץ עידן אלוש המקומי באגף, הגביה לרחבה ורפא ביטון הדביק נגיחה לקורה.
מהדקה ה65 ואילך נסוגה נהריה לאחור ומעטה להגיע למצבים שלא לדבר על לעבור את חצי המגרש שלה. מעלות מנגד, לא שיחקה חכם מספיק כדי לפרוץ את הבונקר העיקש של נהריה.
עד לסיום המשחק לא נרשם ולו אירוע אחד ראוי לציון ושריקת השופט מצאה את שחקני נהריה מרוצים ואת המעלותים מאוכזבים.

יכול היה להכריע את המשחק. רפאל ביטון (צילום: מיכאל פישנזון)
יותר עוד  אין מה להוסיף ששתי הקבוצות לא מגיעות למצבים והתוצאה נגמרת ב0-0 חלש .
לנהריה מגיעות מחמאות על משחק הקרבה ועל כך שאולי עזרה במקצת ליריבה העירונית. במעלות יודעים כי על מנת לחגוג בסיום העונה חייבים להתחזק כי בכושר הנוכחי זה לא יספיק.

מאמן/שוער נהריה, אפי שמואל אמא בסיום: "שיחקנו נגד קבוצה במקום הראשון, לא נפלנו מהם, היינו אף יותר מסוכנים והגענו ליותר מצבים. לא צריך להיות חזירים. אנחנו נלחמים על כל נקודה. בשבוע הבא יש לנו משחק מאוד קשה מול מכבי כפר סמיע, אני מקווה שהביטחון שצברנו היום ייתן לנו מומנטום לשבוע הבא."
יכולתם לנצח את מעלות שתפסה יום חלש במיוחד בגלל שלא ניצלתם את מעט המצבים שאליהם הגעתם, זו לא תחושת פספוס?
"אנחנו נחשבים לקבוצת תחתית, אני מאמין שעוד ניצחון אחד ועוד כמה נקודות ייתנו לנו אוויר ונצא לדרך חדשה".

מקווים לצאת לדרך חדשה. אפי שמואל (צילום: מיכאל פישנזון)תגובות

+ הוסף תגובה
1
הסגל של מעלות
(אבי: 17:57 03-01-2011)
במעלות יש סגל של ליגה א ומעלה ומאמן של ליגה לנערים הוא לא יודע לנצל את הסגל שלו שכל קבוצת צמרת אחרת היתה שמחה אם היה לה רק את הספסל של מעלות חבל על הנקודות שהוא מאבד לכם יש לכם מאמן מתחת לאף חבל שהפוליטיקה מעורבת במינוי שלו
2
יאללה נהריה
(קובי: 00:12 04-01-2011)
ביתר נהריה עולים ליגה.מלחמה רוצים קבוצה מנהריה בליגה א

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?