עמיר אבלס: "עצוב לנו על אילן סוויסה אבל ממשיכים הלאה"

לא מוותר על אף משחק. עמיר אבלס (דאפר מחאמיד) לא מוותר על אף משחק. עמיר אבלס (דאפר מחאמיד)
בהפועל מגדל העמק מנסים להתרגל ליום שאחרי המאמן אילן סוויסה. בטמרה רואים את הפלייאוף העליון

ימים לא פשוטים עברו על הפועל מגדל העמק כאשר הקבוצה אומנם ניצחה את הפועל באקה אל גרבייה, אבל נפרדה מהמאמן, אילן סוויסה, שיצטרך להילחם נגד המחלה. את מקומו ימלא מוטי קריספיל ולכן בקבוצה בטוחים כי סגל השחקנים הנוכחי יספיק ויעזור לה במשימותיה כבר מהמשחק הקרוב מול מכבי טמרה.

אחד משחקני המפתח בקבוצה, עמיר אבלס, התייחס לפרידה: "עצוב לנו על אילן סוויסה אבל הבריאות היא מעל הכול ואני מקווה שהוא יחזור כמה שיותר מהר למגרשים. יש לנו סגל טוב ואיכותי ואני מקווה שנמשיך את היכולת מהמחזורים האחרונים".

אבלס גם התייחס למשחק הקרוב: "ההכנות שלנו כמו לכל משחק ואנחנו נפגוש קבוצה מצוינת שנמצאת מעלינו בטבלה. בכל מקרה כל משחק השנה בליגה א' הוא לגופו וקבוצה שתגיע מוכנה תוכל לקחת את מלוא הנקודות. טמרה קבוצה מצוינת עם הרבה שחקנים איכותיים לליגה א. באופן אישי אני נמצא בתקופה טובה ומקווה להמשיך ולתרום לקבוצה".

מהצד השני גם טמרה נמצאת בכושר נהדר מאז הגעתו של המאמן, איימן חלאיילה, ומי ששיפר משמעותית את כושרו הוא הקשר, מחמוד עבאס.

עבאס: "אני נמצא בכושר טוב כמו הקבוצה שעשתה רצף נהדר מאז הגעתו של המאמן החדש ואנחנו במקום גבוה בטבלה. אני חושב שאפשר להפתיע ולהגיע לפלייאוף העליון אבל נצטרך לצרף עוד שחקן אחד או שניים בכדי שיהיה לנו עומק לסגל. בכל מקרה אנחנו מסתכלים ממשחק למשחק".

על מגדל העמק אמר הקשר: "נגיע מוכנים ומולנו ישנה קבוצה ביתית אבל אנחנו נבוא מתואמים בכדי לעמוד בדרישות המקצועיות של המאמן ולהביא שלוש נקודות".

 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?