לא מוותרת על הפלייאוף? ניצחון חשוב להרצליה על טבריה

ניצחון חשוב. אנטבי ניצחון חשוב. אנטבי
בשנים האחרונות היו שתי הקבוצות היו במאבקי הצמרת והעלייה לליגה הלאומית, אבל העונה נראה כי אחת חולמת על הפלייאוף העליון והשנייה על הישרדות בליגה א'

לאחר התיקו המאופס בשבוע שעבר מול ערערה, ידעו אנשי הפועל הרצליה כי כל תוצאה פרט לניצחון במשחק הביתי צול עירוני טבריה, יסגור כמעט לחלוטין את החלום להילחם בסיבוב השני על מקום בפלייאוף העליון.

לעומת זאת בעירוני טבריה, רוצים לאגור כמה שיותר נקודות בכדי להתרחק מהתחתית הבוערת ועל פי המשחק זה היה נראה שחניכיו של יגאל אנטבי ממוקדים יותר, ואילו טבריה ממשיכה להביך את אוהדיה כאשר רק לפני חמש וחצי שנים חגגה הקבוצה עלייה היסטורית לליגה הלאומית.

המשחק היה בשליטה של המארחים שהחמיצו במחצית הראשונה אבל עלו בטירוף למחצית השנייה ותוך שלוש דקות כבשו שני שערים מרגליהם של עידו וייר ודודי הילל שכבשו בדקות ה-54 וה-57 בהתאמה. טבריה ניסתה להשוות אבל הצליחה רק לצמק בדקה ה-76 על ידי אביאל גבאי.

מאמן הרצליה, יגאל אנטבי, סיכם: "זה היה משחק טוב שלנו והיה לנו חשוב לנצח. שלטנו במחצית הראשונה ולא כבשנו ואז הצלחנו לכבוש שני שערים בתחילת המחצית השנייה".

לגבי המאבק על מקום בפלייאוף העליון אמר המאמן: "הראש שלנו כרגע במשחק הבא ואנחנו רוצים ליצור המשכיות ופחות מסתכלים על מקום בפלייאוף העליון".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
לך
(אוהד: 09:34 05-01-2020)
אנטבי בהרכב שיש לך יסמרטוט יחרטטן הייתה עולה מזמן אתה לו מאמן אתה אפס את העונש שלך קבלתה כבר על מה שעשיתה לנצרת עלית במשחק של כפר סבא עפולה אתה מחזיק בכוח במשרת המאמן כי לו יהיה לך עבודה אתה וסבג השרמוטה של באקה לכו לעזזל שחררו את המקום אתם שניכם אפ
2
הרצליה
(משה: 09:35 05-01-2020)
הרצליה יכולים היו לנצח גם 4-0
3
טעות במחשבה
(גן וירק: 12:29 05-01-2020)
טבריה נותנת פור לליגה נתראה במחזור. 30.
4
מוריס לך הבייתה נכנשלת
(טברייני : 14:28 05-01-2020)
המזל שלך שמי שמנהל את הקבוצה לא קשור לענף ולא יודע מזה כדורגל גם לך וגם להם אין מושג יא ליצן כל השחקנים לא סובלים אותך
5
אתה מזחיק
(תגובה ל3: 20:13 05-01-2020)
נתתה פור איפו בקזינו יעגלה אין לכם קבוצה אין לכם כסף להתקיים יזבלה אני מגיע למשחקים רואה שומע זבלה של קבוצה וקהל מניאק שמנבל את הפה רובם פושעים שמגעים ממקומות ארוסים גועל נפש אני עומד לעזוב את העיר בגלל זבלה כמוכם בשנה הבאה בליגה ב אמן
6
רק אלי
(משה : 22:25 05-01-2020)
ככה שאלי קובע את ההרכב. אז ...מנצחים ! רק אלי ג’מיל גאון כדורגל לא שטרית ולא. המאמן ‏מתחזה

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?