"אני גאה בשחקנים שלי על הניצחון"

ציון זקן ציון זקן
כך אמר ציון זקן, מאמן בית"ר מעלה אדומים, לאחר שקבוצתו ניצחה במשחק החוץ 2:0 את עירוני כסייפה בפתיחת הסיבוב השני בליגה ב' דרום ב'

הסיבוב השני בליגה ב' דרום ב' נערך בסוף השבוע, ועירוני כסייפה מוליכת הטבלה ערב המחזור, אירחה למפגש קצוות את בית"ר מעלה אדומים מהחלק התחתון של הליגה. טרם פתיחת המשחק רבים נתנו עדיפות לקבוצה הביתית מול קהל אוהדיה ובכושרה הנוכחי על פני האורחים.

על כר הדשא היו אלה האורחים שעלו ליתרון שתי דקות לסיום המחצית הראשונה, כאשר נאור אסרף החלוץ המצוין שהצטרף לקבוצה, כבש את שערו הרביעי העונה וקבע 1:0 בסיום המחצית הראשונה למעלה אדומים.

במחצית השנייה כסייפה לחצו וחיפשו את שער השוויון אך 15 דקות לסיום המשחק זה היה דניאל דרעי שהכריע את המשחק לאחר שכבש את השער השני במשחק וקבע ניצחון גדול לבית"ר מעלה אדומים. 2:0 ושלוש נקודות יקרות במאבקיה בתחתית הליגה.

מאמן הקבוצה, ציון זקן, אמר בסיום המשחק לדאבל פס: "ידענו שאנחנו יוצאים למשחק חוץ קשה מאוד אולי הכי קשה בליגה מול קבוצה טובה שהיתה במקום הראשון, השחקנים הפגינו משחק לחימה אדיר והצלחנו לא לספוג שער. מנגד יש לנו חלק קדמי טוב והבקענו פעמיים כדי לנצח את המשחק, מאז שהגעתי לקבוצה יש שיפור גדול ביכולת לכן אני אישית לא הופתעתי מהניצחון, אם היה צדק בכדורגל וקצת מזל היינו עם עוד 9 נקודות לפחות, בכל אופן אנחנו מסתכלים קדימה למשחק הבא בתקווה לשפר את קצב צבירת הנקודות, אני גאה בשחקנים שלי על הניצחון".

הסיבוב השני נפתח בניצחון מול כסייפה, האם יש נקודות שמצריכות שיפור בקבוצה לדעתך לקראת הסיבוב השני?
"חשוב מאוד שפתחנו את הסיבוב בניצחון, השתפרנו בכמות הספיגה אבל אני חושב שזה לא מספיק, אנחנו צריכים לשאוף לספוג כמה שפחות כי זה מפתח חשוב להצלחה. כמו שאמרתי יש שיפור גדול ביכולת ואנחנו צריכים לשפר גם את קצב צבירת הנקודות שלנו, מאמין שנעשה את זה בסיבוב השני".

יום שישי תפגשו את בית"ר קרית גת, איך מתכוננים למשחק?
"קרית גת קבוצה טובה ומפתיעה, נתכונן כמו לכל משחק שאנחנו מתכוננים. סה"כ זה משחק בית שלנו ואנחנו רוצים ושואפים לנצח כל משחק בבית, אני סומך על השחקנים שיתנו הכל ונמשיך את היכולת מהמשחק האחרון".


האם לדעתך תצליחו לעמוד במטרות ובית"ר מעלה אדומים תישאר עונה נוספת בליגה ב' דרום ב'?
"המטרה העיקרית היא בהחלט להישאר בליגה ואני בטוח שנעשה את זה, המיקום שלנו בטבלה כרגע משקר ואנחנו צריכים להיות במקום הרבה יותר גבוה. נמשיך לעבוד קשה יש לנו חדר הלבשה מצויין ושחקנים שרוצים להתקדם כל הזמן, אין סיבה שלא נשיג את המטרות שלנו".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
כל הכבוד לכם
(ירוחם: 08:43 05-01-2020)
כסייפה רק בונקרים ומשיכות זמן והצגות לשופט גועל נפש
2
ציון המלך
(אשר בןעמי: 10:06 05-01-2020)
ציון המלך יש לך מלא כסף תביא את מוטי מנחם מגן ימני אתה מאמן הכי טוב בליגה אם אתה צריך שוער אילן מזרחי על סף פרישה תדבר איתו
3
כסייפ
(אמיל אוחיון: 12:36 05-01-2020)
מתנה לשנה האזרחית החדשה. דימונה
4
תגובה
(יגאל: 17:53 05-01-2020)
מה קרה השבוע בכסייפה שקט אן עליה
5
עוד הפסד לכסייפה
(ירוחם: 22:13 07-01-2020)
חבל לכסייפה על הזמן אתם הולכים להפסיד בירוחם

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?