הכל נשאר במשפחה

צעירי אלהואשלה והפועל תל שבע תמיד היו קרובות ולא רק בגלל הגיאוגרפיה. למעשה אלהואשלה הוקמה מתוך תל שבע בסוג של הגדרה עצמית. הגורל המשותף שיבץ אותן במחוז ת"א המרוחק. בשבת נפגשו השתיים לדרבי שהוא סוג של קל"ב עבורן, במרחבים. תל שבע הפגינה עליונות ולשם שינוי גם ניצחה, 0:5

אפשר להגיד שהפועל תל שבע וצעירי אלהואשלה חולקות יחד גורל משותף. כשבאלהואשלה חיפשו להקים קבוצת כדורגל הייתה זו האחות "הבכורה" מתל שבע שעזרה לה הן בגיוס שחקנים והן בשימוש במגרש הביתי. עד כדי כך הקבוצות קשורות שמאמן אלהואשלה, איברהים אלעאסם מאמן את קבוצת נערים ב' של תל שבע וכמה משחקניה נמנים על משפחת אלעאסם השולטת בתל שבע. כיום אין לשתיהן את המגרש הביתי והן נאלצות לנדוד ברחבי הארץ מכיוון שרצה המשבץ להכלילן במחוז ת"א המרוחק.

כיבדו את זכרו של אבי כהן ז"ל. הספסל של אלהואשלה (צילום: שי מוגילבסקי) 

בשבת הן נפגשו לדרבי במרחבים כשהפעם החבר'ה מאלהואשלה לא היו צריכים לקום ב-5:00 בבוקר... הקשר המשפחתי החם בין הקבוצות ניכר היטב על המגרש כשלכל אורכו שלף השופט כרטיס צהוב אחד בלבד (!!).

קיבלו עזרה מתל שבע. יו"ר/שוער אלהואשלה, עמיר אלהואשלה (צילום: שי מוגילבסקי)
לפני השריקה כבדו שתי הקבוצות את זכרו של אבי כהן ז"ל בדקת דומיה כיאה למשחק דרבי פתחו "האורחים" מאלהואשלה עם הרבה התלהבות ושלטו בעשר הדקות הראשונות ואף הגיעו לשני מצבים נוחים לכיבוש. תל שבע נכנסה למשחק קצת באיחור אך כשזה קרה כבר אי אפשר היה לעצור אותה.

כשתל שבע נכנסה למשחק אי אפשר היה לעוצרה. עודה אלעאסם כובש את הראשון (צילום: שי מוגילבסקי)

ומקבל ברכות מהחברים לקבוצה (צילום: שי מוגילבסקי)

בדקה ה-37 החל הבליץ. רפעת אל עאסם שלח כדור רוחב, עומר אלעאסם נתן לו לעבור בין רגלו ועודה אלעאסם מול שוער/יו"ר, עמיר אלהואשלה לא התקשה לכבוש, 0:1.
לא חלפה דקה ושוב תל שבע יצאה למתפרצת, מוחמד אל עאסם הגביה ומהדי אלעאסם השכין בנגיחה את הכדור ברשת. עוד דקה חלפה לה ואלהואשלה הרימה ידיים כשמהדי אלעאסם ירה מ-20 מטר, הכדור פגע במשקוף ונכנס פנימה, 0:3 מוחץ לתל שבע במחצית.

בליץ של תל שבע. מאהדי אלעאסם חוגג את השני (צילום: שי מוגילבסקי)

ומקבל ברכה מהיו"ר, כאמל אלעאסם (צילום: שי מוגילבסקי)

בהפסקה נראה מחזה סוריאליסטי על המגרש כשכמה משחקני אלהואשלה ניצלו את ההפסקה לתפילה. זה לא ממש עזר להם בהמשך המשחק.
במחצית השנייה הורידה תל שבע מעט את הרגל מהדוושה מה שלא הפריע לה לכבוש עוד צמד ברבע השעה האחרונה וזאת למרות ניסיונות נואשים של אלהואשלה לחזור למשחק.

לא הבינו מאיפה זה בא להם. יונס אלענאמי מתל שבע במחצית (צילום: שי מוגילבסקי)

בדקה ה-75 הכניס עומר אלעאסם את את עודה עלעאסם שמול השוער באחד על אחד לא התקשה להרשית את הרביעי. ארבע דקות מאוחר יותר נחתמה התוצאה כשמוחמד אלעאסם הגביה כדור קרן ועטיה אבולקטיפן נגח פנימה, 0:5 קליל בסיום לתל שבע.

לא ממש עזר. שחקני אלהואשלה מתפללים במחצית (צילום: שי מוגילבסקי)

  

תגובות

+ הוסף תגובה
1
מה פשר הסיגריה
(tttt: 18:54 04-01-2011)
חחח מזה השכונה הזאת סיגריה במחצית חחחח ליגה ג' ליג ג'

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?