"נעשה את הכל כדי לחגוג בסיום העונה העפלה לליגה ב' "

שחקני כפר כמא (פייסבוק מ.ס. כפר כמא) שחקני כפר כמא (פייסבוק מ.ס. כפר כמא)
כך אמר רומן זולו, מאמן מ.ס כפר כמא, לקראת משחק הצמרת בליגה ג' יזרעאל מול הפועל עין סהלה

הסיבוב השני בליגה ג' מחוז יזרעאל יפתח בסוף השבוע במשחק הצמרת בו תארח מ.ס כפר כמא את הפועל עין סהלה. שתי הקבוצות מגיעות למשחק בכושר נהדר כאשר עין סהלה מוליכה את הליגה בהפרש נקודה בלבד מכפר כמא המדורגת במקום השלישי.

במסגרת המחזור האחרון שיחקה הקבוצה הביתית מול אלאתיחאד נצרת וניצחה בתוצאה 0:3. האורחים מעין סהלה אירחו במגרשם את איחוד צעירי איכסל וניצחו בתוצאה 0:2. בסגל שחקניה של עין סהלה משחקים בין היתר מוחמד קבהא,עלי מחמיד וראגב אגבריה. מנגד בכפר כמא יש שחקנים מצויינים בדמות שלומי אלבז, כפרי אזלואי ופאהד סעאידה.

לקראת המשחק, בכפר כמא מייחסים חשיבות רבה לניצחון, כאשר הקבוצה תחלוף על פניה של עין סהלה בטבלה ותפתח הפרש שתי נקודות בין הקבוצות.

מאמן הקבוצה, רומן זולו, אמר לדאבל פס לקראת המשחק: "משחק מאוד מאוד חשוב, אנחנו הבאנו את עצמנו לסיטואציה מדהימה שאנחנו נאבקים על עליית ליגה בתקציב מאוד זעיר. יש לנו רק מה להרוויח מהמשחק הזה, אנחנו בעונה מדהימה, נהנים מאימון לאימון וממשחק למשחק. יש כאן מרקם חברתי מדהים המשלב שחקנים וותיקים לצד צעירים".

עונה שנייה בה כפר כמא מתמודדת בחלק העליון בליגה ג' תחת תקציב מהנמוכים בליגה. מה סוד ההצלחה?
"סוד הצלחה, יש פה שילוב מדהים של שחקני בית ושחקנים מבחוץ המביאים לסוד הצלחה. שנה שנייה שלי בכפר כמא, אמנם בליגה ג' ולא ליגה הכי אטרקטיבית. נהנה מאוד בכפר כמא ומהעבודה שלי, אני מאמן את קבוצת הבוגרים ובמחלקת הנוער. יש כאן תנאים מצויינים שאינם מביישים קבוצות מליגה א', נהנה מכל רגע".

סגל הקבוצה מורכב משחקנים צעירים תושבי הכפר לצד מספר שחקנים מחוץ לכפר. איך עובד השילוב באימונים ובמשחקים?
"סגל השחקנים מורכב משחקני בית ושחקני חוץ, כל שחקן הבא מבחוץ מקבל את כל התנאים ומרגיש כשחקן בית. השחקנים עובדים קשה באימונים והתוצאות באות בהתאם במשחקי הליגה. יש כאן קבוצה אחת מלוכדת שהיא משפחה אחת גדולה, נעשה את הכל כדאי לחגוג בסיום העונה ולהעפיל לליגה ב' ".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
עליה לליגה ב
(בדראן בדראן: 15:31 08-01-2020)
עין סהלה לא יוותרו גם על העליה לליגה ב

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?