סמאח סרחאן: "אנחנו לא חושבים על עלייה אלא רוצים לנצח כל משחק"

רוצים ניצחון נוסף. שחקני כאוכב (דאפר מחאמיד) רוצים ניצחון נוסף. שחקני כאוכב (דאפר מחאמיד)
הפועל כאוכב ומועדון ספורט טירה הם שתי הקבוצות הלוהטות של המחוז הצפוני, כאשר הם ייפגשו למפגש צמרת חשוב. אדרי: "אנחנו קבוצה מספיק טוב לצמרת הגבוהה"

המשחק המרכזי של המחזור הקרוב בליגה א' במחוז הצפוני יהיה הקרב בין הפועל כאוכב שמדורגת במקום השני לבין מועדון ספורט טירה שמדורגת במקום השלישי.

אנשי שתי הקבוצות מבינים כי ניצחון במשחק הזה יהיה צעד משמעותי לעבר המאבק על המקום הראשון, ואילו הפסד עלול לפגוע בסיכויים לעלות מהמקום הראשון.

קפטן כאוכב, סמאח סרחאן, מרוצה מפתיחת העונה אבל גם יודע שזה לא הזמן לצאת בהצהרות: "יש לנו קבוצה טובה ואנחנו עובדים קשה ושמחים מהניצחונות האחרונים. אנחנו מרוצים ממשחק הגנה כאשר לא ספגנו שבעה משחקים ברציפות. אני חושב שיש לנו סגל טוב אבל אנחנו לא חושבים על עלייה אלא רוצים לנצח בכל משחק. המשחק מול טירה יהיה קשה ומול קבוצה טובה שמדורגת במקום גבוה בטבלה. יהיה קרב קשה לשתי הקבוצות".

גם בטירה מבינים כי הם עומדים בפני אתגר חשוב. שחקן הקבוצה, דודו אדרי, אמר: "הגעתח העונה מרובי שפירא והופתעתי לטובה מההתנהלות והשקט שיש במועדון. יש כאן תנאים וניהול ברמה הכי גבוהה. אנחנו מכבדים את כאוכב ועושים הכנות כמו שצריך בכדי להמשיך את ההתקדמות שלנו. אנחנו קבוצה מספיק טובה לצמרת הגבוהה ולמעלה מזה".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
לך תשחק קלפים מאמן חלש עם מאמן אחר הייתם עולים ליגה

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?