לא מחודדים: קרנבל החמצות של איכסל, טמרה הרוויחה נקודה

איימן חלאיילה. צריך להיות מרוצה (דאפר מחאמיד) איימן חלאיילה. צריך להיות מרוצה (דאפר מחאמיד)
המחזור 15 שנועל את הסיבוב הראשון בליגה א' צפון הפגיש את הקבוצה הלוהטת של הליגה בתקופה האחרונה, מכבי טמרה, שמאז מנויו של המאמן, איימן חלאילה, היא מציגה כדורגל יפה ומשיגה נקודות ומנגד את מוליכת הטבלה הפועל איכסל שרוצה לשמור על מקומה בפסגת הליגה

על כר הדשא שתי הקבוצות התחילו את המשחק בגישושים ובנסיונות לעלות ליתרון מוקדם, כאשר האיום הראשון הגיע בדקה ה-7 לאחר שאמיר לביא, שחקנה של איכסל, מסר כדור רוחב לתוך הרחבה, המסירה מצאה את  אילון אלימלך שבעט כדור שטוח אבל השוער של איכסל היה במקום כדי להדוף . 

מצד השני טמרה נסתה את מזלה בבעיטה מרחוק מרגליו של מחמוד עבאס אבל הכדור עלה מעל השער. בדקה ה-42 איכסל הייתה קרובה לעלות ליתרון אחרי שאילון אלימלך הגביה כדור לתוך הרחבה, הכדור מצא את ראשו של מועמר קראקרה שנגח מעל השער והמחצית הסתימה בתיקו אפס.  

איכסל פתחה את המחצית השנייה מצויין ובדקה ה-48 קיבלה עוד הזדמנות אחרי שאמיר לביא הגביה כדור לתוך הרחבה אבלח שוב מועמר קראקרה שנגח מעל השער. איכסל המשיכה במומונטום החיובי שלה ובדקה ה-52 עבדאללה עזאם מסר כדור רוחב שהגיע לרגליו של אלימלך, האחרון בעט כדור חזק שכולם חשבו שהיה בדרכו אל הרשת אבל למזלה של טמרה הכדור פגע בקורה ויצא החוצה.  

בדקה ה-63 מוסא טראבין קיבל כדור ודהר לתוך הרחבה, הצליח למסור כדור רוחב מצד שמאל שהגיע למועמר קאראקה אך האחרון בעט כדור שטוח שפיספס את השער בכמב סנטימטרים. קראקרה עם עוד החמצה. בדקה ה-78 טמרה קיבלה הזדמנות לאחר שאחמד צביח הרים כדור לתוך הרחבה,  הכדור מצא  את המחליף, מיכאל קירבטה, שהצליח להשתלט עליו ובעט כדור חזק אבל אמל חאיק היה במקום והצליח להרחיק את הסכנה.  

בדקה ה-85 טמרה נשארה ב-10 שחקנים לאחר שמוחמד שימה ביצע עבירה על מוסא טראבין על סף הרחבה, מה שחייב את השופט לשלוף לו צהוב שני. עד שריקת הסיום שתי הקבוצות ניסו להכריע את המשחק אבל זה לא צלח, והתוצאה נשארה מאופסת עד הסיום. 

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
מדוע
(מכירה : 10:01 11-01-2020)
לא הצליחו לקנות ...... איכסל איפה בכסף ?
2
שימי הזה אין לו מושג
(שלבי: 11:58 11-01-2020)
שימי הזה של טמרה אין לו מושג בכדורגל לא יודע איך הוא משחק שם צריך לחקור את הקבוצה ועל העבירה הזאת שעשה על טראבין במטרה לשבור לו רגל צריך להיות מורחק חודש מהמגרשים
3
איכסאל קבוצה מסריחה
(ווווווווווואייי: 12:40 11-01-2020)
לא הצליחה לקנות את המשחק הביאה את הבלוף קראקרה
4
אכסאל
(אוהד: 18:54 11-01-2020)
תשתקו כל המדברים על אכסאל אתם חלשים אכסאל עולה ליגה יא מנאיק
5
בעזרת השם קבוצת אכסאל תעלה ליגה וכל מי שאומר שקבוצת אכסאל קבוצה מסריחה שיסתום את הפה
6
וואי
(למגיב 4: 10:17 12-01-2020)
איכסאל כן תעלה אבל תיכנס לחובות אדירים, ולמה תעלה ? לא כי היא אלא כי שאר הקבוצות אין לם ביצים לעלות.... عقد فراشك مد اجريك

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?