רובי שפירא חזרה לעניינים, ניצחון גדול להרצליה בגלבוע

מי הם השחקנים שנכנסו לנבחרת המחזור בליגה א' צפון? ומי זכה השבוע בכבוד של מאמן המחזור?

אחמד עכריה (זלפה) בשישי עמד בשער של כפר כנא מול באקה והצטיין, וביום שני עבר ועמד בשער של זלפה נגד צור שלום ושוב הצטיין במשחק אחרי הצלות ממצבים בטוחים.

עאמר מנסור (טירה) קפטן והמגן הימני של טירה היה המצטיין בשחקני טירה, סיפק הרבה כדורים להתקפת קבוצתו ומנגד חילץ הרבה כדורים מחלוצי כוכאב וכבש שער השיויון.

אחמד יונס (ערערה) בלם ערערה הציג יכולת טובה מתחילת העונה ולמרות ההפסד בדקות הסיום, הבלם הציג יכולת טובה והיה נמצא בכל מקום במגרש. כבש את השער היחיד לקבוצתו.

אחמד יונס (דאפר מחאמיד)

דן פרידריך (באקה) הנהיג את החולייה האחורית של באקה בצורה מצויינת ולא אפשר לחלוצי כנא להגיע למצבים, ובזכותו קבוצתו סיימו בתיקו.

סעיד דיאב (זלפה) המאסטרו במרכז השדה של זלפה היה פעיל מאוד, כבש שער הניצחון לקבוצתו בדקות הסיום ובישל השער הראשון.

סעיד דיאב (דאפר מחאמיד)

ואיל חרבאוי (כוכאב) הגרזן של כוכאב במרכז השדה שבר ההתקפות של חלוצי טירה וגם עשה עבודה התקפית מצויינת כבש שער היתרון לקבוצתו.

איילון אלימלך (איכסל) איים פעמים רבות על השער של טמרה והוכיח שמקומו בליגות יותר גבוהות.

עידו וייר (פועל הרצליה) היה פעיל מאוד באגף שמאל ובאגף ימין, עשה עבודה הגנתית והתקפית בצורה טובה מאוד וכבש השער הראשון לקבוצתו.

עידו וייר (דאפר מחאמיד)

דניאל אגמי (הפעל הרצליה) יכולת אישית מדהימה של השחקן מהרצליה. הטריד את הגנת אסי פעם אחרי פעם, ויצר הרבה מצבים להתקפת הרצליה.

דניאל אגמי (דאפר מחאמיד)

מוחמד חגיר (דבוריה) במשחקו הראשון בקבוצה הצליח לכבוש את השער היחיד במשחק והשאיר את 3 הנקודות בבית.

אוסאמה שעבאן (רובי שפירא) היה נקודת האור בשחקני רובי במיוחד במחצית השנייה, וכבש שער הניצחון לקבוצתו בדקות הסיום.

אוסמה שעבאן (דאפר מחאמיד)

מאמן המחזור: נדאל שלאעטה (זלפה)
"ידענו שאנחנו הולכים לשחק נגד קבוצה קשה, במגרש קשה, עם תנאי המגרש שלא מאפשרים לפתח משחק מסודר לכן התכוננו בהתאם. אהבתי לראות את המחייבות של השחקנים שלי, מאוד מרוצה מההשקעה שלהם במיוחד אחרי שהורחק לנו שחקן. מגיע לנו לנצח כי רצינו יותר, גאה בשחקנים. אני מודה לדאבל פס על הבחירה"

 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?