מדינת הכדורגל: הפסד שני ברציפות למכבי פ"ת, דוד מרטן מאמן הסיבוב בליגה א' וההצגה של שיימן באולפן

נתנאל גולדמן, קפטן הפועל עפולה, נועלת הטבלה בליגה הלאומית ואריאל שיימן הבעלים של מכבי הרצליה שקורסת גם בליגה א' התארחו במדינת הכדורגל תוכנית המגזין של ערוץ הספורט לסיכום משחקי הליגה הלאומית וליגה א'

ההפסד השני ברציפות של מכבי פ"ת, הניצחון הרביעי ברציפות של הפועל ר"ג, שער העונה של ירדן אבוחצירה, הבכורות המוצלחות של מנחם קורצקי בראשל"צ ושל נועם שוהם בא.א.פאחם, השריקה ההזויה לפנדל של מג'ד רושרוש נגד עכו, היכולת הגבוהה של אוואקה מקטמון, ירדן חתוכה שממשיך להחזיק על גבו את בני לוד, אבי אלקבץ ראש עיריית עפולה שאשם בכך שעפולה נועלת את טבלת הלאומית , דוד מרטן מאמן הסיבוב הראשון בליגה א' שמצעיד את הכח עמידר ר"ג לליגה הלאומית, הקריסות של מכבי יבנה ומכבי הרצליה, ההצגה של עירוני אשדוד בדרבי מול אדומים אשדוד, השופט אביב קליין שהפך לחיצות ידיים לתחביב, אוהד קדוסי וגיא כהן שממשיכים לעשות נפלאות וקסמים בכפר שלם, הדרבי החלש בין מרמורק לשעריים וחלקו של המנהל המקצועי ניסן יחזקאל במחדלים המקצועיים של מרמורק.

כל אלה הם רק חלק מהנושאים שעלו במדינת הכדורגל, תוכנית המגזין של ערוץ הספורט לסיכום משחקי הליגה הלאומית וליגה א'.

באולפן התארחו נתנאל גולדמן קפטן הפועל עפולה: "בחלומות הכי שחורים לא האמנתי שנגיע למצב כזה גרוע" וכמו כן אריאל שיימן הבעלים של מכבי הרצליה: "טעינו בבחירת שחקנים.טעיתי כששמעתי לחלק מהשחקנים. השקעתי יותר כסף מהעונה שעברה. לא נרד לליגה ב'. אני לא מתכוון לעזוב".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
הכח רמת גן
(משה: 16:02 15-01-2020)
מרטין כל הכבוד מגיע לך
2
3
אין לך מושג
(Raw_ BTW: 23:00 16-01-2020)
אחת שעולה ואחת שיורדת תגמור בתחתון ...

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?