עלי באדר: "נטרלנו את רעשי הרקע ועשינו ניצחון חשוב"

ניצחון חשוב. באדר (דאפר מחאמיד) ניצחון חשוב. באדר (דאפר מחאמיד)
למרות אי וודאות לגבי העתיד אז מבחינה מקצועית מצליח המאמן עלי באדר ושחקניו הצעירים רוצים לשמור את דבוריה מעל הקו האדום. בשישי איכסל

לא מעט כותרות שליליות היו העונה על מועדון ספורט דבוריה אבל לאחר מספר שינויים בהנהלה ובעיקר לאחר הגעתו של המאמן עלי באדר מנסה הקבוצה לצאת לדרך חדשה ובשישי האחרון עשתה ניצחון חשוב על הפועל מגדל העמק בתוצאה 0:1. דבוריה הגיעה למשחק הזה עם 14 שחקנים שרובם שחקני מחלקת הנוער וחלקם שיחקו בליגות ב'-ג' בשנתיים האחרונות.

באדר התייחס לניצחון האחרון ואמר: "הגענו לעוד משחק ליגה קשה מול מגדל העמק. אני שמח שהצלחנו לנטרל את רעשי הרקע ועשינו ניצחון חשוב. אנחנו סובלים ממכת פציעות קשה ולכן הגענו עם הסגל הקצר אבל השחקנים ששיחקו עשו עבודה מצוינת".

בשישי מצפה לקבוצה קרב קצוות מול הפועל איכסל. באדר: "יש לנו אתגר נוסף ונשחק מול אחת הקבוצות הכי מאומנות בליגה שאף ראויה להיות בליגה גבוהה יותר. אין ספק שההרכב שלהם עולה בארבע או חמש דרגות אבל עם זאת אנחנו ממשיכים בדרך שלנו ולא הולכים לעשות שינויים רבים לאחר הניצחון. ננסה להתחזק עד סיום מועד ההעברות בשני שחקנים מובילים וננסה להביא חריגים מקבוצות הנוער השונות".


 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?