שחקני גלבוע למאמן: "אם לא נתחזק אז לא נופיע יותר למשחקים"

מנסה להציל את הקבוצה. זועבי (דאפר מחאמיד) מנסה להציל את הקבוצה. זועבי (דאפר מחאמיד)
הקבוצה שמדורגת במקום האחרון נמצאת בבעיות עמוקות שמשפיעות גם על חלק מהשחקנים. זועבי: "ההנהלה הרימה ידיים"

למרות הבעיות הכלכליות ועיכוב ברישום הקבוצה, פתיחת העונה של אסי גלבוע הייתה טובה והרבה בזכות המאמן, אדהם זועבי, שהצליח להביא מספר שחקנים צעירים שקיבלו את הבמה ואף הוכיחו את עצמם.

בתקופה האחרונה שוב חזרו הבעיות וגם ההפסדים שהביאו חלק מהשחקנים להודיע למאמן: "אם לא נתחזק אז לא נופיע למשחק מול קריית אתא".

זועבי עצמו אמר: "אנחנו בתקופה קשה וזה פוגע ביכולת של הקבוצה. כבר יותר מחודש שהקבוצה מפסידה ומציגה יכולת לא טובה. אני לבד במערכה כאשר ההנהלה הרימה ידיים ובקושי מגיעה למשחקים. יש עזרה מההנהלה אבל זה לא מספיק. אין לנו שקל לקבותה וזה פוגע בכולם".

עוד הוסיף המאמן: "ניסיתי לחזק את הקבוצה, בשני שחקנים צעירים, ופתאום קיבלתי הודעה מחבר הנהלה שבפורטל בהתאחדות חסומים ולא יכולים לצרף שום שחקן בגלל חוב להתאחדות. אני ממשיך לאמן ולהאמין שעוד אפשר לעשות משהו, מקנה אופטימיות לשחקנים, ועושה אווירה טובה, אבל לפי התקופה האחרונה כל הדרכים מובילות אותנו לליגה ב".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
הגיע הזמן
(אוהד מגדל: 14:45 16-01-2020)
שהחיינו והגיענו לזמן הזה שתרדו ותתפרקו כמו בית שאן ובדרך גם טבריה יזבלה
2
לסגור את הקבוצה
(אזרח: 13:04 16-01-2020)
לסגור את הקבוצה לאלתר. חבל על ההשקעה
3
איפה כל ההנהלה ???
(תענכי: 23:40 16-01-2020)
הנהלה בושה אכלו 20 שנה מכספי ציבור על חשבון משלמי הארנונה והיום שהמועצה לא תומכת כולם ברחו כמו עכברים , אם הייתם גברים ואוהבים באמת את הקבוצה הייתם דואגים לכסף כנראה שאהבתם את כספי המועצה שהזרימו לקבוצה שלא מעניינת אף אחד כספים במשך שנים

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?