במגדל העמק זועמים על החלטת בית הדין שזיכה את דבוריה על שיתוף שחקן שלא כדין

זועמים. שחקני מגדל העמק (וואסים מוואסי) זועמים. שחקני מגדל העמק (וואסים מוואסי)
שופט המשחק מול מגדל העמק בו ניצחה המארחת 0:1 כתב בדו"ח: "אנשי דבוריה ניסו להוליך אותי שולל" לאחר שהבחין כי אחד השחקנים ששיחק כלל לא רשום בטופס. בית הדין פסק עונש מגוחך, האורחים יערערו לעליון

המשחק בין דבוריה לבין מגדל העמק סיפק תוצאה מפתיעה ביותר לאחר שהמארחת ניצחה 0:1 משער של אחמד חג'יר, אך הסיפור הגדול של המשחק מגיע דווקא אחרי שריקת הסיום.

שופט המשחק, יוגב כהנא, עבר על הדו"ח אותו הגישה דבוריה והבחין כי בדקה ה-72 ביצעה דבוריה חילוף כאשר אתיר קבהא יצא ובמקומו נכנס שלבי מוחמד מספר 27 שכלל לא היה רשום בטופס.

כהנא ביקש ממנהל קבוצת דבוריה להסביר את המקרה, וזה טען שמדובר בטעות אנוש וכי שכח לרשום את השחקן בטופס. התפנית הגדולה מגיעה כאשר כהנא דיווח כי מנהל הקבוצה ניסה להוליך אותו שולל כאשר סתר את עצמו וטען שמי שנכנס הוא מספר 7 ולא 27. דבוריה עמדה אתמול לדין ולמרות הדו"ח החמור של השופט קיבלה עונש של 1,000 שקלים וזוכתה מסעיף שיתוף שחקן שלא כדין.

במגדל העמק לא אהבו את ההחלטה ושכרו את שירותיו של עו"ד, אייל יפה, אשר יגיש בימים הקרובים ערעור. מהמועדון נמסר: "צר לנו שזו ההחלטה של בית הדין. כתוב במפורש מה שקרה בסיום המשחק. השופט היה ברור מאוד במה שכתב. מקווים שהצד יעשה".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
תגובה
(מוחמד יוסף: 20:35 16-01-2020)
השחקן אכן רשום בטופס המשחק סך הכל לא נרשם מספר חולצתו של השחקן . השחקן כשיר יש מצלמות ונשלח וידיו לבית הדין אתם יכולים להרגע למה לא ניצחתם בכדורגל מחפשים לקחת לנו את הנקודות
2
שופטי המשחק
(מוחמד : 20:38 16-01-2020)
למה שופט המשחק הכוון לא שם לב שהשחקן לא רשום לו מספר חולצה . השחקן רשום בטופס סך הכל לא נרשם מספר חולצתו יש תיעוד נא להירגע .
3
ולכן ראינו הרבה מקרים של טעויות רישום בטופס ,והקבוצות קיבלו רק קנס.
4
בכיינים
(אבו עלי: 07:03 17-01-2020)
מגדל העמק אתם בכיינים, לוזרים, אתם לא מסוגלים לנצח על כר הדשא, אז אולי האפסים בהתאחדות יעזרו לכם לקבל נקודות

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?