פראיירים תוצרת כפר שלם: הרצליה השוותה בדקה ה-97

חיים לוי. הוציא את הרצליה לדרך חדשה (ספורט 5) חיים לוי. הוציא את הרצליה לדרך חדשה (ספורט 5)
כפר שלם הובילה במשך 96 דקות, אבל חוסר ריכוז בשניות האחרונות אפשרו להרצליה להשוות את המשחק והכח יכולה להגדיל את הפער ביום שני. פרץ: "יש עוד עונה ארוכה"

אנשי ושחקני הפועל כפר שלם רצו להשיג ניצחון על מכבי הרצליה משתי סיבות - להמשיך את רצף ההצלחות, וגם להלחיץ את הראשונה בטבלה, הכח רמת גן, לפני המשחק שלה ביום שני מול אדומים אשדוד.

חניכיו של עומר פרץ שוב הוכיחו כי הם עדיין לא ראויים למקום הראשון, הן מבחינה התקפית כאשר השחקנים החמיצו ממצבים קורצים וגם מבחינה הגנתית לאחר שסבלו מחוסר ריכוז בשניות הסיום.

המשחק נפתח בסערה וכבר בדקה החמישית עלתה הרצליה ליתרון כאשר טעות קשה של שוער כפר שלם, אלדר פשחצקי, בקרן סידרה ללי אגמי את היתרון, 0:1. כפר שלם חזרה למשחק כאשר אוהד קדוסי סיים התקפה נהדרת שהתנהלה דרך האחים יאיר ויובל שפונגין, 1:1.

עד המחצית עוד הגיע ניר עזריה מהרצליה למספר מצבים והחמיץ, ובתחילת המחצית השנייה זאת הייתה שוב כפר שלם שהציגה התקפה נהדרת כאשר אופק מרום שהעביר לקדוסי וזה קבע 2:1 בדקה ה-79. כאשר היה נראה שכפר שלם תחגוג ניצחון נוסף בדרך למקום הראשון הגיעו שתי הדקות האחרונות של תוספת הזמן, ואז הגבהה של הרצליה הגיעה לרגליו של דני רוזנבליט שבעט נהדר וקבע 2:2.

מאמן הרצליה, חיים לוי, אמר לאחר המשחק: "החדרתי לשחקנים שמשחקים עד השריקה האחרונה ואני שמח מאוד על הנקודה. החמצנו המון מצבים ושיחקנו מול קבוצה איכותית אבל יש לנו בעיה בכושר הגופני ונעבוד על זה בשבועיים האחרונים. מי שחושב שהרצליה תרד אז הוא טועה. אריאל שיימן יודע שהוא צריך להביא מספר שחקנים בכדי לצאת לדרך חדשה".

מהצד השני עומר פרץ מכפר שלם סיכם: "לקבל גול בדקה האחרונה זה כואב ואכזרי אבל אנחנו חייבים להתאושש במהרה. יש לנו עוד עונה ארוכה וזה משחק שהיה בידיים שלנו ואסור היה לנו לפספס את זה".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
חיים לוי מאמן
(אבוניר: 15:25 17-01-2020)
מאז שהגיע חיים לוי יש שיפור גדול במשחק של הרצליה ונראה כי היא עולה על הדרך הנכונה.
2
תחליפו את הכותרת
(נתן: 15:30 17-01-2020)
הפראיירים הם הרצליה, לא כפר שלם. היו צריכים לכמור את המשחק במחצית הראשונה
3
חולה על תיקו חיים לוי גם שבוע שעבר
(חחחחחחחחחחחחחחחח: 18:30 17-01-2020)
גם באשדוד ים תיקויים
4
בדיחה
(נוני : 23:31 17-01-2020)
שמעו בדיחה עומר אורן ווהבה בנו קבוצה לאיתן חחחחח עם זה לא היה אמיתי זה היה מצחיק
5
עומר פרץ
(אור: 21:23 17-01-2020)
מאמן חלש! עם חומר כזה היה צריך להיות כבר 10 פור. לא היה מאמן ולא יהיה . חלש מאוד
6
הרצליה לא נפלה מהכפר ויכלה לכבוש באחד על אחד עים שוער הכוח.
7
ניר עזריה לא חלוץ
(אוהד הרצליה : 11:21 18-01-2020)
ניר חלוץ 9 היה מבקיע שער אחד לפחות אתה חלוץ חלש

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?