תצוגת תכלית: הדרבי של צעירי טירה

צעירי טירה חוגגים ניצחון (פייסבוק צעירי טירה) צעירי טירה חוגגים ניצחון (פייסבוק צעירי טירה)
המחזור ה-17 בליגה ג' שרון ננעל במוצאי שבת בדרבי בין בני טירה לצעירי טירה, כאשר בסיומו מביסה צעירי טירה 5:1 את בני טירה

הדרבי הגדול של העיר טירה נערך במוצאי שבת במגרש האימונים המושבה בפתח תקווה. שחקני שתי הקבוצות עלו לכר הדשא הסנטטי לאחר שמועד קיום המשחק לאורך השבוע לא היה ידוע, אך לעיני כ-200 צופים תחת מזג אוויר גשום היו אלה חניכיו של אורן מוחרר שרשמו ניצחון ראשון העונה בדרבי מול בני טירה בתוצאה 5:1.

טרם פתיחת המשחק ולאורך השבוע שררה מתיחות לקראת המשחק. צעירי טירה המדורגת בצמרת הליגה נאבקת על כרטיס העליה ומנגד בני טירה מדורגת בחלק התחתון של הטבלה, ופתיחת המשחק בישרה לבאות כאשר 3 דקות מפתיחת המשחק ובני טירה נותרו בעשרה שחקנים לאחר הרחקתו בכרטיס אדום של עדי אבוסעדה. צעירי טירה ניצלו את היתרון המשחק על המגרש ובדקה ה-5 האורחים עלו ליתרון ראשון במשחק, מוחמד גונדיה כבש וקבע 1:0.

שחקני בני טירה לא הצליחו לעצור את החלק ההתקפי של צעירי טירה ובדקה ה-13 עבוד מנסור הכפיל את התוצאה, 2:0. בני טירה חווה עונה מאכזבת בחלק התחתון של הטבלה והתקשתה לייצר מצבים מול שערה של צעירי טירה, ומנגד ספגה בדקה ה-39 את השער השלישי במשחק שמוחמד גונדיה השלים צמד, 3:0 גדול לצעירי טירה. עד סיום המחצית הראשונה שחקני צעירי טירה הגיעו למספר הזדמנויות מול שערם של בני טירה אך המחצית הסתיימה ללא שערים נוספים.

אורן מוחרר דרוך על הקווים (פייסבוק צעירי טירה)

במחצית השנייה מזג האוויר נתן את אותותיו, גשם מלווה ברוחות חזקות הקשה על שחקני הקבוצות לפתח משחק ראוי, אך בדקה 57 צעירי טירה חגגה את השער הרביעי במשחק. מוחמד עיסאי הצטרף לרשימת הכובשים בצעירי טירה וקבע 4:0 גדול.

קהל אוהדי צעירי טירה החל בחגיגות ושר שירי עידוד לשחקני הקבוצה ולמאמן הקבוצה, אורן מוחרר. בדקה ה-75 איתי בר דוד צימק 4:1 אבל שתי דקות בלבד חלפו ומוחמד חמאד ניצל את החורים בהגנת בני טירה וכבש את שערו החמישי העונה וקבע ניצחון 5:1 לצעירי טירה, שחוגגת ניצחון ראשון בדרבי לעונת המשחקים 2019/20.

מאמן צעירי טירה, אורן מוחרר,  אמר לדאבל פס: "היה משחק חזק מאוד, אני שמח שתרגמנו את המצבים שהגענו אליהם לשערים וצברנו עוד 3 נקודות".

הצטרפת לצעירי טירה במהלך העונה. מה סוד ההצלחה שהביא אורן מוחרר לקבוצה?
"סוד ההצלחה זה החומר האנושי שיש בקבוצה, האווירה הטובה שמעריפה ההנהלה על השחקנים".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
העיר נצבעה בכחול
(כחול עולה: 10:33 20-01-2020)
עשו להם בית ספר לכדורגל
2
טירה
(שחקן : 23:00 21-01-2020)
בסך הכול משחק ליגה ג את מי מענין כל חיים שלך מאמן חלש תזכיר לי העליתי פעם קבוצה פרדסיה תעלה בסוף אתה תשאר בליגה ג יא עגלה עם שחקנים לא יותר מליגה ג
3
טירה
(שחקן: 10:57 22-02-2020)
אם אתה קונה תשופט אז ברור שתנצח וברור שמי כתב את זה אוהד צעירי טירה

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?