ל לח לחמ לחמן מאומן

הצעיר ניצח. האחים טואף (דני מלניצקי) הצעיר ניצח. האחים טואף (דני מלניצקי)
בית"ר כפ"ס באמת האמינה כי היא יכולה להפתיע את הפועל רעננה מהלאומית. שחקניו של חיים סירוטקין חשבו לנצל את ההרכב החסר של הרעננים ולעקוץ אולם נפלו במלכודת של אייל לחמן ונעקצו 4 פעמים כבר במחצית הראשונה דרבי האחים טואף. שאפו לכ-150 כפר סבאים שעשו את הדרך לנתניה למרות מזג האוויר.

ברוב המקרים בהם פוגשת קבוצה מליגה נמוכה אחרת מליגה בכירה יותר היא מגיעה לשחק סגור ועל מתפרצות. במפגש הגביע בין הפועל רעננה מהלאומית ובית"ר כפ"ס מליגה ב' ההיפך קרה. הקבוצה של איל לחמן באה להסתגר ואילו הכפר סבאים היו אלה שתקפו, העיזו ושילמו את מחיר חוסר הניסיון כשנוצחו 4:1.
אבי כנפו עם הכדור יאיר שמחון מנסה להשיג אותו (צילום משה סראג')

הפועל רעננה לא הלהיבה בלשון המעטה, אך בשורה התחתונה השיגה את כרטיס העלייה לשמינית הגמר. כפ"ס כאמור, החזיקה יותר בכדור, שלטה בקצב המשחק, אבל נחשפה בהגנה פעם אחר פעם במחצית הראשונה להתקפות המתפרצות של המארחים. הניסיון והיכולת האישית המצוינת של שלישיית החוד, אבי כנפו, גבריאל לימה ורז כהן, שחקני ליגת העל לשעבר, הכריעו למעשה את הכף לטובת האדומים מרעננה. ברקע כמובן, עמד המפגש המסקרן בין האחים טואף: ניר מכפ"ס ואיתי מרעננה.

 דודי בכר (בלבן)בועט לשער טואף משקיף( צילום משה סראג')

כבר בדקה השנייה קיבלה כפ"ס הזדמנות ענקית להדהים את יריבתה כשמשה אסולין, שעלה לא כשיר במאת האחוזים, השאיר כדור נהדר לאלעד כהן שלבד מול ניל אברבנאל, שוער רעננה, גלגל לפינה הרחוקה, אך השוער שרושם עונה מצוינת, הצליח בעזרת רגלו למנוע יתרון מוקדם. בדקה ה-6 לא הצליח עידו שוקרון להתמודד עם גבריאל לימה שפרץ באין מפריע מימין, העביר כדור רוחב שפספס את הרגלו של רז כהן והגיע אל אבי קנפו שבעט, חיים קופמן, שוער בית"ר, סגר היטב והדף בגופו שער בטוח.
משה אסולין (בלבן)במאבק על הכדור עם אלון זיו מרעננה (צילום משה סראג')

כעבור שתי דקות עלו הרעננים ליתרון. קנפו הגביה כדור קרן משמאל אל מיקי סירושטין שמסר לאיתי טואף והאחרון בעט לפינה הקרובה,0:1. כפ"ס לא הרימה ידיים והמשיכה לתקוף ולסכן את שערו של אברבנאל שהוכיח שוב מדוע הוא נחשב לשוער הטוב בליגת המשנה. בדקה ה-21 בעט קובי דומר כדור חופשי מכ-25 מטרים אלכסונית מהשער, השוער הרענני קלט היטב.
בדקה ה-26 טעות בהגנת רעננה סידרה לאסולין מצב מצוין כשבעט למרכז השער, אך שוב אברבנאל קלט. בדקה ה-30 איבד יניב קייקוב כדור בחצי המגרש של רעננה. גיא קוואז הדף אל לימה שדהר מקו מחצית המגרש והעביר מסירת עומק לכהן שניצב לבדו מול השוער הכפר סבאי, לא התבלבל וכבש בקלות, 0:2. השער שבר את כפ"ס ובדקה ה-38 ננעץ המסמר השלישי ברשתה. אופק בנטולילה הגביה משמאל אל גאטן ד'קאנוטו שהוריד בראשו כדור מצוין ללימה וזה בעט פנימה, 0:3 קליל לרעננה. האדומים הכו בברזל בעודו חם ובדקה ה-42 נגח כנפו כדור רוחבי אל כהן שנדחף ע"י ניר טואף הבית"רי. השופט אסעד ג'בארין, שהיה קרוב לאירוע שרק לפנדל. קנפו בעט חזק ומדויק לפינה הימנית הגבוהה של קאופמן, שזינק לפינה הנגדית, 0:4 מוחץ במחצית.
 שחקני רעננה באים לברך את לימה אחרי השער השלישי (צילום משה סראג')

 כ"ס לא הצליחה להפתיע אותו. מאמן רעננה אייל לחמן

בפתיחת המחצית השנייה ביצע סירוטקין שני חילופים כשהוציא את אסולין ודודי בכר ובמקום הכניס את אדם כרמיה ואידן מדר. החילופים והשינוי בשיטת המשחק שכלל ארבעה שחקנים בהגנה, לעומת שלושה בד"כ, ייצב מעט את החלק האחורי של כפ"ס שהמשיכה להניע את הכדור ולחפש שער כבוד. בדקה ה-58 הכניס המחליף, אפי אלון כדור עומק לאלעד כהן שספק הוכשל ע"י אלון זיו בתוך הרחבה. ג'בארין הורה להמשיך. בדקה ה-61 מצאה כפ"ס בפעם הראשונה את הרשת של רעננה. דומר העביר מסירה אל כהן שמול אברבנל בעט מדויק לפינה, 1:4.
כפ"ס חיפשה עוד שערים ובדקה ה-80 מסר כהן לדומר שבעט מחוץ לרחבה לפינה השמאלית, אבל אברבנאל הדף מצוין. בדקה ה-85 הגביה דודו בלולו כדור קרן מימין אל ד'קאנוטו שנגח למשקוף והחוצה. בדקה ה-92 מסר קייקוב לכהן שהשאיר קטנה אל אלון. זה בעט חזק לקורה הימנית, הכדור חזר לכרמיה שבעט טוב, אבל מי אם לא אברבנל המצוין הציל עוד שער. עד לתום תוספת הזמן לא נרשמו מצבים נוספים והתוצאה נשארה בעינה.
כ-150 אוהדים רובם מכפ"ס לא נבהלו ממזג האוויר הסוער והגיעו לחזות במשחק. בסיום גם מחאו כפיים לשחקנים. כעת נותר לכפ"ס להתרכז בליגה ובמשחק החשוב בעוד 10 ימים מול מחנה יהודה.

  המחליף אידן מדר שומר על הכדור שניר שוקר (באדום) צמוד אליו

  כ"ס לא הסתגרה . סירוטקיןתגובות

+ הוסף תגובה
1
ונעלה ליגה
2
80 אם לא יותר אחוזי החזקה בכדור לבית''רים. רעננה זה גועל נפש של קבוצה לא ראיתי משחק כזה כבר הרבה שנים
3
אבל בכל זאת כל הכבוד לכ"ס
4
תמשיכו כך
5
איש קטן תרתי משמע ,שחקנים שלך יפילו אותך. חכה ותראה
6
ספיר+סירוטקין =כשלון
(גניש: 00:36 06-01-2011)
אתם לא תעלו ליגה ולא יעזור לכם גם אם הגמד יוציא כספים וישלם לקבוצות אחרות
7
כל הטוקבקיסטים למיניהם כ"ס תעלה ליגה
8
ופחדן נגד ליגה ב אתה עושה בונקרררר זה מראה על הלחץ שלך כי במשחק אימון קיבלתה 4 _ 1 מכפר סבא רעננה כבוצה של פחדנים
9
כל הכבוד כפר סבא מצדיעה לכל אחד ואחד
10
ביתר אימפריה של אנשים טובים ואיתם נגיע ללאומית אמן
11
תמתין לנו בלאומית כי כפר סבא בדרך אלך אתה לא תגיע רחוק עם זה מה שאתה יודע לעשות בונקר
12
אייל
(אוהד: 15:42 15-01-2011)
אייל ישנו שחקן מאזור מושאל מהשקמה ניקרא שהינו שם עיין עליו

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?