"המטרה שלנו לעלות ליגה בסיום העונה".

שחקני איחוד בני שפרעם (פייסבוק איחוד בני שפרעם) שחקני איחוד בני שפרעם (פייסבוק איחוד בני שפרעם)
כך אמר תום בן כליפה, שוערה המצטיין של איחוד בני שפרעם מוליכת ליגה ג' גליל תחתון

13 מחזורים מפתיחת עונת המשחקים בליגה ג' גליל תחתון, ואיחוד בני שפרעם הקבוצה שהוקמה הקיץ, מוליכה את הטבלה ומקדימה בשתי נקודות את הפועל עראבה וב-9 נקודות את השלישית מכבי עירוני יפיע. שפרעם ידועה כעיר של כדורגל, בשנים האחרונות קבוצות רבות הוקמו, כאשר אחת מהם שיחקה בליגה א' צפון (הפועל שפרעם) אך עד מהרה הקבוצה נקלעה לבעיות כלכליות וחובות שהוליכו להפסקת פעילות הקבוצה.

איחוד בני שפרעם פתחה את העונה בצורה נפלא, עם סגל שחקנים מקומיים וצעיר לצד שחקני רכש מנוסים וקהל אוהדים המלווה את הקבצה במשחק הבית והחוץ. בשפרעם מכוונים העונה גבוה בצל הזכייה בגביע המדינה ליגה ג' גליל תחתון.

במסגרת המחזור ה-14 תתארח הקבוצה במשחק חוץ מול עירוני שעב. במסגרת המחזור האחרון שיחקה הקבוצה במשחק חוץ מול אהלי טמרה וניצחה בתוצאה 1:0. מחזור לפני כן שיחקה הקבוצה מול מ.כ סלאמה משגב וניצחה בתוצאה 0:5.

אחד השחקנים המצטיינים בקבוצה הוא שוער הקבוצה, תום בן כליפה. השוער המנוסה שיחק בליגה א' וב' בשנים האחרונות, ספג העונה 7 שערים בלבד ועצר מפתיחת העונה 3 כדורי עונשין. הישג אישי במהלך קריירת המשחק.

תום בן כליפה אמר לדאבל פס לקראת המשחק מול עירוני בני שעב: "משחק קשה שכול הקבוצות התקשו במגרש הזה, המטרה שלנו לעלות ליגה בסיום העונה, זה אחד המכשולים שלנו".

מה סוד ההצלחה העונה באיחוד בני שפרעם? הקבוצה הוקמה הקיץ ועד כה מציגה יכולת יוצאת דופן במשחקיה
"חד משמעית יש סגל משחקני בית ושחקני רכש טובים והנהלה ומאמן שלא מחסירים שום דבר, הכול מתנהג ומתנהל כמו בליגה א'. שפרעם עיר גדולה וחייבת להיות בליגה לאומית. בינתיים הולך טוב, הליגה השנה צמודה, מאמין שנשיג את המטרה בסיום העונה".

כשחקן ששיחק בשנים האחרונות בליגה א' וב'. מה הוביל לרדת ולשחק העונה בליגה ג'?
"בשנה שעברה עוד שיחקתי בהפועל כפר כנא בליגה א' צפון. האתגר לעלות ליגה מאוד מושך עליתי כבר 4 פעמים לליגה א'. המטרה לעשות זאת גם אם איחוד בני שפרעם, אין ספק שלא רציתי בהתחלה להיות בליגה ג' אבל ההנהלה והמאמן שאני מכיר שנים רבות והקרבה למגרש השלימו לי את כול הפאזל".

כשחקן היהודי היחיד בסגל הקבוצה, שתף בהרגשה לשחק בקבוצה מהמגזר.
"יש ערכה וכבוד דבר שאחד המרכיבים בקבוצת כדורגל כיום. הרגשה טובה עם המון אקשן לצד חום ואהבה מצד קהל אוהדי הקבוצה".

השנה ליגה ג' גליל תחתון בניגוד לשנים עברו מציגה ליגה די שוויונית. מה מאפיין העונה את הליגה?
"השנה יש 4 קבוצות חזקות המתמודדות על כרטיס עלייה. כול משחק מאוד קשה עם מגרשים ביתיים, העובדה שיש סיכוי שהמקום השני גם יעלה מגביר את המתח והדרמה מחזור אחר מחזור".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
מה חידשתי
(מאוקלי : 13:11 23-01-2020)
הביאו את כל העולם ואחותו פראס קורטאם חאלד זבידאת אחמד מיעארי מחרמן ועכשיו גם גם חגיר בשביל שתעלו . ובסוף אתם תעלו .

סקר דאבל פס

לפי משחקי הגביע וההכנה, מי הולכת לאכזב השנה?