הפסקת החשמל הובילה להפסד טכני

החלטה ביזארית של בית הדין החלטה ביזארית של בית הדין
בית הדין המשמעתי של ההתאחדות לכדורגל פסק הפסד טכני למכבי דימונה בעקבות הפסקת חשמל באצטדיון

המחזור ה-17 בליגה ג' דרום נערך בסוף השבוע, כאשר מזג האוויר הסוער פקד את רחבי הארץ ונתן את אותותיו במוצאי שבת במשחק הליגה בין מכבי דימונה להפועל מרחבים. כמות המשקעים שירדה בעיר דימונה גרמה להפסקת חשמל ברחבי העיר ובאצטדיון הכדורגל, כאשר רק חלק מעמודי התאורה באצטדיון עבדו לצד כר דשא ספוג מים.

צוות שיפוט המשחק יחד עם שחקני שתי הקבוצות המתינו דקות ארוכות על כר הדשא עד לשעה 21:00 בתקווה להחזרת החשמל וקיום המשחק, אך לבסוף המשחק בוטל על ידי צוות השיפוט.

אמש (רביעי) הועמדה מכבי דימונה לדין בבית הדין המשמעתי של ההתאחדות לכדורגל בה קיבלה הפסד טכני 3:0, וקנס כספי בסך 1,000 ש"ח.

תגובת מכבי דימונה: "הקבוצה והשחקנים בהלם מהחלטת ההתאחדות ובכלל מההעמדה לדין, שחקני מכבי דימונה התייצבו באיצטדיון מהשעה 18:30 בערב כל העיר סבלה באותו היום מהפסקות חשמל חוזרות, הקבוצה עלתה לחימום משעה 19:15 כשעה לפני המשחק והתכוננה כרגיל למרות שהשופט שקל אם לקיים את המשחק עקב כר הדשא שהיה מלא בשלוליות. סמוך לתחילת המשחק בשעה 20:15 הייתה הפסקת חשמל נוספת, השופט התייעץ עם מאיר לוי האם לקיימו וקיבל אישור לדחייה עד השעה 21:00 כמובן בהסכמת אנשי דימונה ואנשי אופקים/מרחבים. הקבוצות עלו יחדיו למשחק ושוב הייתה הפסקת חשמל באחד העמודים והשופט שרק לסיום הזוי שקבוצה מועמדת לדין על דברים שאינם בשליטתה. לאחר שהופיעה למשחק בסגל מלא ודאגה לאבטחה ולכל סידורי המשחק, כמובן גם ששחקנים לקחו חופש מהעבודה ועשו הכל על מנת להתייצב למשחק. במכבי דימונה מתכוונים להגיש ערעור בעקבות פסק הדין".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
דימונה
(משה : 15:44 23-01-2020)
אדון כתב יקר אתה קובע עובדות ללא בדיקה מעמיקה הפסקת חשמל לא היתה אלא יד מכוונת לכאורה ויש הוכחות לכך וכל מי שמספר לך סיפורים מעניין שעד יום רביעי אף נציג של דימונה לא נגיע כי הם בעצמם יודעים את האמת שיהיה לך יום טוב
2
התאחדות ביזיון
(אלי: 15:46 23-01-2020)
הכול מכור התאחדות עושים מה שבאה להם בגלל דברים כאלה הכדור רגל שלנו לא מתקדם השופטים על הפנים בית הדין של ההתאחדות על הפנים פשוט נמאס מכול ההתנהלות החובבנית ביזיון אחד גדוללללללל
3
התאחדות עגלה
(יוסי: 16:44 23-01-2020)
אפשר לסגור את הספורט בארץ הכול מכור ממש בושה
4
מרחבים
(דוד: 19:46 23-01-2020)
ככה זה שרוצים לעלות ליגה בכל מחיר, לעזאזל ההגינות ולעזאזל הספורטיביות.
5
כתב יקר
(דימונאי: 21:50 23-01-2020)
תמשיך לעשות עבודתך נאמנה ! לראייה ראש העיר דימונה הזמין את ההנהלה הבכירה של חברת חשמל לדיון חירום יום למחרת עקב כך שכל העיר הייתה נתונה להפסקות חשמל משעות הערב! (מופיע גם בעמוד הפייסבוק של ראש העיר בני ביטון ) לא יד מכוונת ולא נעליים בושה של בית דין
6
לא ייאמן!!!
(Zadok Zadok: 05:35 24-01-2020)
לפני שמבקרים את הכדורגל בארץ שיבדקו את ההתאחדות ובית הדין!!!! הייתי סוגר את בית הדין וההתאחדות לשנה!!!! ...
7
מרחבים עתרו לבית הדין בבקשה לנצח טכני עקב לכאורה הפסקות חשמל שנעשו בזדון. אני ובשם כול הדימונאים מאחלים לכם הפועל מרחבים להישאר בליגה ג׳ עוד שנים רבות כי לא מגיע לכם לעלות !! אנושיות דרך ארץ, וערכים בספורט גדולים יותר מניצחון טכני ! תתבישו !

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?