המהפך האדום: ניצחון חשוב ליובל נעים על הבקעה

משחק הפכפך. יובל נעים (ספורט 5) משחק הפכפך. יובל נעים (ספורט 5)
אדומים אשדוד פיגרו ברוב דקות המשחק והיו בדרך להפסד מביך עד שהגיע אוהד אדלשטיין והביא למהפך. בבקעה שוקלים זעזוע

הפועל בקעת הירדן היא אחת הקבוצות הלא יציבות של העונה כאשר לצד ניצחונות ומשחקים גדולים, ישנם גם הפסדים כואבים ובראשם ההפסד לקריית גת לפני שבועיים.

מהצד השני גם ראשי אדומים אשדוד הגיעו לאחר שבועות קשים, כאשר היה ברור כי משחק נוסף ללא ניצחון יגרום לזעזוע, ולכן קיבלנו את אחד המשחקים המרתקים של העונה שהסתיים בניצחון דרמטי של יובל נעים ושחקניו בתוצאה 2:3.

דווקא הבקעה פתחה בסערה וכבר בהתקפה הראשונה, עידן בנימין העלה את הקבוצה ליתרון. עוד עשר דקות עברו ומשה בן לולו החזיר את האדומים לשיוויון. שלוש דקות נוספות עברו ובקעה קיבלה פנדל אותו כבש ירדן אזולאי וקבע 2:1. המשחק המשיך מצד לצד אבל בקעה ידעה לשמור על היתרון והייתה בדרך להפתעה עד הדקה ה-75 אז הקשר אוהד אדלשטיין סיים התקפה נהדרת בוולה אדיר וקבע 2:2.

שתי הקבוצות רצו לנצח ובתוך תוספת הזמן העביר אדלשטיין כדור אדיר לרחמים צ'קול שקבע ניצחון גדול 2:3. בבקעה קיבלו קשה את ההפסד ודיברו על זעזוע כזה או אחר במהלך השבוע הקרוב.

כוכב אדומים, אוהד אדלשטיין, אמר לאחר הניצחון: "זה היה משחק מאוד קשה מול קבוצה עיקשת. פתחנו לא טוב את המשחק אבל הוכחנו שאנחנו קבוצה עם אופי וידענו לנצח את המשחק. אני שמח שסיימתי עם גול ובישול ובשביל זה הביאו אותי והלוואי ונמשיך ככה".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
יובל נעים
(מנשה: 10:38 26-01-2020)
המאמן הכי טוב שדרך פה ברגע שילכו לפי רוחו ודרכו יהיה הכי טוב שיש רוני שאפו אוהבים אותך !
2
והבה אתה קשקשן לא היית במשחק
(והבה אתה קשקשן: 11:13 26-01-2020)
תן תיאור מדוייק למשחק. בן לולו הבקיע בפנדל ולא במהלך כדורגל. הבקעה החמיצה פנדל נוסף. בדקות האחרונות רק קבוצה אחת רצתה לנתח ולא שתי הקבוצות כי הבקעה עשתה בונקר. בפעם הבאה אל תיתן תיאור על משחק שלא היית בו. ובבקעה לא שוקלים שום זעזוע. אתה נגד קרגולה
3
תנו ליובל 2-3
(מאיר: 11:36 26-01-2020)
שחקנים והוא עולה ליגה היה ידוע שברגע שיתחבר לאדומים הם ידברו חזק
4
פחים
(שלוחים באדום: 13:29 26-01-2020)
כחו לדרבי הבא תקבלו 4
5
ניצחתם במזל.
(אלמוני..: 14:56 26-01-2020)
ראיתי את תקציר המשחק ניצחתם במזל . לפחות תגידו את האמת.

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?