לקראת מחזור

180 דקות לפני תום הסיבוב הראשון יעשו רוב הקבוצות מאמצים לשפר עמדות לקראת הסיבוב השני והישורות האחרונות. במוקד משחקי היום יעמוד המפגש בנתיבות בין עירוני המקומית למכבי יפו. משחק סקרן נוסף יערך במעלה אדומים שם תארח בית"ר המקומית את הפועל קטמון. בליגה ג' ת"א יערך משחק בין השלישית, גבעת שמואל לשנייה, גדנ"ע. כל המשחקים, כל התוצאות והמבקיעים בלוח הלייב שלנו

ליגה א' דרום:

כל המשחקים ייערכו ביום שישי.

אחרי שתי תוצאות תיקו רצופים, מאמן שהתחלף והדחה מפתיעה מהגביע, מגיעה מכבי יפו לנתיבות (13:00) למשחק צמרת על כל הקופה, כאשר לשתי הקבוצות אותו מספר נקודות, 25.
השנייה, קרית מלאכי, תארח במקביל את כפר יונה כאשר ניצחון שלה ותיקו במשחק בנתיבות, יגדיל את הפער בינה לבין שתי האחרות לארבע נקודות. המוליכה, הפועל ירושלים, תארח בטדי (13:30) את צפרירים חולון, במשחק שמעלה זכרונות נעימים כאשר שתי הקבוצות היו בעבר בליגת העל.
במשחק תחתית מסקרן תארח נחלת יהודה (13:00) את בני טייבה, כאשר ניצחון מקומי יסבך מאוד את העניינים בתחתית.

יתר המשחקים:

עמישב פ"ת-ערד (רמת השקמה, 12:00), מרמורק-השקמה חן (מרמורק, 12:30), מכבי יבנה-קרית גת (יבנה, 13:15), אילת-כפר שלם (אילת, 13:30).

ישמרו על הפער בצמרת? אדם מזרחי (צילום: ניר חורי)

ליגה א' צפון:

המחזור יתפצל בין שישי לשבת.

מכבי אום אל פאחם יכולה לעלות ביום שישי זמנית למקום הראשון אם תנצח במשחק הבית שלה (13:00 את מכבי צור שלום. המוליכה, הפועל עפולה, תשחק בשבת בכפר כנא (14:30) מול הפועל המקומית, כאשר היא כבר תדע מה עשו יריבותיה לצמרת. השלישית, אסי גלבוע, תארח ביום שישי (14:00) את רמות מנשה לדרבי איזורי.

יתר המשחקים:

שישי:
הפועל חדרה-מכבי כפר כנא (חדרה, 14:00), קרית אתא-מכבי טמרה (קרית אתא, 14:00), אחי עכו-מ.ס. אום אל פאחם (טמרה, 14:30).

שבת:
דלית אל כרמל-כרמיאל/צפת (דלית אל כרמל, 14:00), טבריה-מכבי כפר קרע (טבריה, 14:30).

יכולים להעפיל למקום הראשון. אשרף סולימן (צילום: מוחמד חאדר אניס)

ליגה ב' דרום א':

שבוע לפני משחק העונה ביניהן, ינסו שתי המוליכות לא למעוד במחזור הקרוב.
המוליכה, בית"ר כפ"ס תארח ביום שישי (לויטה, 12:30) את בקעת הירדן ואילו השנייה, מחנה יהודה, תצא למשחק חוץ בשבת באור יהודה (11:30) מול עירוני המקומית.
השלישית, הפועל אזור, תארח ביום שישי (13:00) למפגש צמרת את הרביעית, אורתודוכסים יפו.
במשחק תחתית חשוב תארח ביום שישי בית"ר ר"ג (ר"ג אימונים, 13:00) את השרון נתניה.

יתר המשחקים:

שישי:
הפועל אורנית-בית"ר פ"ת (אורנית, 13:00), מ.ס. בני יפו-פרדסייה (צעירי יפו, 13:00), שיכון ותיקים ר"ג-קרית אונו (רמת השקמה, 14:15).

שבת:
מכבי בני ג'לג'וליה-מ.ס. כפר קאסם (טירה, 12:30).
ליגה ב' דרום ב':

כל המשחקים יתקיימו ביום שישי.

שבוע אחרי שפספסה הזדמנות לברוח לצמרת בתיקו ביתי עם שדרות, תצא הפועל קטמון לדרבי קטן במעלה אדומים (11:45) אצל בית"ר המקומית.
ארבעת האחרונות יתמודדו ביניהן במשחקי תחתית מעניינים. ברמלה תארח (11:30) האחרונה, הפועל רמלה, את הלפני אחרונה, צעירי רהט, ואילו שתי הקבוצות שלפניהן, מ.ס. קרית גת ומבשרת ציון, ייפגשו בקרית גת (11:45).

יתר המשחקים:
הפועל רהט-מ.ס דימונה (שדרות, 11:30), מרחבים-מ.ס. ב"ש (מרחבים, 12:30), שעריים-גבעת זאב (שעריים, 12:45), שיכון המזרח-אורתודוכסים לוד (שיכון המזרח, 13:00), עירוני שדרות-בני יצ'לאל (שדרות, 13:00).

עוד דרבי לקטמון. שי אהרון (צילום: שמעון לוי)

ליגה ב' צפון א':

המחזור יתפצל בין שישי לשבת.

לאחר שלא ניצחה בשלושה משחקי ליגה רצופים תארח בשבת (נהריה, 14:30) המוליכה, סקציה מעלות, את קבוצת התחתית של הפועל שפרעם ותנסה לא למעוד שוב, על-מנת לשמור על פער ארבע הנקודות בצמרת.
השנייה, הפועל סכנין, תצא ביום שישי לצור שלום (12:00) שם תפגוש את מכבי עכו.
במשחק תחתית מעניין תארח ביום שישי הפועל נהריה (12:00) את האחרונה, מכבי כפר סמיע, כאשר ניצחון של הנהריינים ירחיק אותם עוד יותר מהקו האדום.

יתר המשחקים:

שישי:
בני כאבול-בני ג'דיידה (כאבול, 14:30), בית"ר חיפה-מג'דל כרום (אבי רן, 14:30), בית"ר נהריה-הפועל כפר סמיע (נהריה, 14:30).

שבת:
הפועל כאוכב-צעירי ביר מכסור (סכנין דוחא, 11:00), אחוה חיפה-כפר מנדא (אבי רן, 14:30).
ליגה ב' צפון ב':

המחזור יתפצל בין שישי לשבת.

לאחר שנותרה הנציגה היחידה של ליגה ב' בגביע, תנסה מכבי דלית אל כרמל לחזור להתרכז בליגה כשתתארח בשבת (14:30) בבקה אל גרבייה אצל איחוד בני בקה.
קרב צמרת מעניין יתקיים ביום שישי בנשר, שם תארח (13:45) עירוני המקומית, הרביעית בטבלה, את מ.ס. כפר קמא שבמקום השני, כאשר רק נקודה אחת מפרידה בין השתיים ערב המחזור.
מי שיקוו לתיקו במשחק הזה כדי לטפס למקום השני, הן השלישית, מגדל העמק, והשישית, גבעת אולגה, שייפגשו ביניהן (13:00) במגדל העמק.
משחק תחתית חשוב יתקיים בביום שישי באור עקיבא (14:00) שם תנסה הלפני אחרונה, טירת הכרמל, לנצח את מכבי המקומית שנמצאת מקום אחד מעליה ולצמק את הפער ביניהן לארבע נקודות.

יתר המשחקים:

שישי:
בית שאן-הפועל ערערה (בית שאן, 12:45), הפועל עוספיא-ג'סר אל זרקה (עוספיא, 14:30).

שבת:
אחי איכסל-אום אל גאנם (איכסל, 11:45), הפועל איכסל-ברטעה (איכסל, 14:30).

ליגה ג' גליל עליון:

חמישה משחקים יתקיימו בשבת.

מ.ס. בועיינה תצא לכפר מג'אר (12:00) למשחק מול הפועל בני ראמה.
השנייה, הפועל בועיינה, תארח בעילוט (10:30) את השלישית, הפועל בני מג'אר, שמרוחקת ממנה שתי נקודות בלבד.

יתר המשחקים:

בית"ר כפר קנא-בני בענה (כפר קנא, 12:00), הפועל נחף-בני עראבה (טמרה, 12:00), אלאתיחאד נצרת-מכבי שפרעם (עילוט אימונים, 14:30).

מכבי בני דיר חנא תהיה חופשית.

ליגה ג' יזרעאל:

כל המשחקים ייערכו בשבת.

שבוע אחרי שספגה הפסד ראשון העונה, תצא המוליכה מדבוריה למשחק חוץ בכעביה (10:30) מול אחי ביר אלמכסור, בתקווה לחזור למסלול הניצחונות עם המאמן החדש.
השנייה, מכבי עין מאהל, שנמצאת במרחק שתי נקודות בלבד מדבוריה, תארח בכפר קנא (10:00) את בית"ר אל עמל נצרת.

יתר המשחקים:

בית"ר עפולה-בני שיבלי (עפולה, 11:00), בית"ר אום אל פאחם-מכבי נצרת עילית (אום אל פאחם, 11:00), מכבי יפיע-הפועל מנשיה (עילוט אימונים, 12:30), בני נוג'ידאת-בני חג'אג'רה (מגדל העמק, 12:30), הפועל בני נצרת-הפועל כעביה (עילוט, 14:30), הפועל כפר קרע-בני זלפה (כפר קרע, 14:30).
ליגה ג' שומרון:

כל המשחקים יתקיימו ביום שישי.

המשחק המרכזי של המחזור יפגיש בפרדס חנה (12:00) את המוליכה, מ.ס. פרדס חנה לחמישית, מ.ס. כבביר, כאשר רק חמש נקודות מפרידות ביניהן ערב המחזור.
השלישית, מכבי ברקאי, לא צפויה להיתקל בקשיים רבים כשתארח בגבעת אולגה (14:00) את קבוצת התחתית של מכבי ג'סר א זרקה.

יתר המשחקים:

הפועל בני פרדיס-נוה שאנן (גבעת אולגה, 12:00), בני זמר-בקה אל גרבייה (בקה אל גרבייה, 12:30), מ.ס. קרית ים-בית"ר חדרה (יקנעם, 12:30), ספרטק חיפה-בית"ר פרדס חנה (אבי רן, 12:30), הפועל יקנעם-בני מוסמוס (יקנעם, 14:30), הפועל מועאויה-מכבי פרדיס (ערערה, 14:30).
ליגה ג' שרון:

המחזור יתפצל בין שישי לשבת.

מחזור 13 במחוז שרון שמסיים את הסיבוב הראשון.
הוד השרון תנסה לא למעוד במשחק החוץ ביום שישי מול הפועל כפר ברא (ג'לג'וליה, 13:15) ולשמור על המקום הראשון בתום הסיבוב הראשון.
מי שתקווה למעידה של המוליכה היא מ.ס. טירה שתארח באותו יום (13:30) את הפועל כפר קאסם.

יתר המשחקים:

שישי:
עירוני מודיעין-שמשון כפר קאסם (מודיעין, 12:15), צעירי טייבה-בית"ר טוברוק (קלנסואה, 13:00), עלייה כפ"ס-בני רעננה (עלייה כפ"ס, 14:00)

שבת:
מ.כ. כפר קאסם-הפועל ג'לג'וליה (הפועל כפר קאסם עליון, 14:30).

בני קלנסואה תהיה חופשית.
ליגה ג' מרכז:

המחזור יתפצל בין שישי לשני.

המוליכה, מכבי באר יעקב, תארח ביום שישי (13:30) את עירוני בית דגון ותנסה להמשיך ולשמור על המקום הראשון.
השנייה, עירוני בית שמש, "תתארח" במקביל במגרשה הביתי באחיסמך אצל האחרונה, הפועל רמלה, וצפויה לאגור עוד שלוש נקודות למאזנה.

יתר המשחקים:

שישי:
טירת שלום-מכבי ירוחם (נס ציונה אימונים, 13:15), הפועל מצליח-שגב שלום (מצליח, 13:30), בני יהוד-מ.ס. ראשל"צ (יהוד, 13:30), עוצמה חולון-מ.ס. חבל מודיעין (חולון חדש, 13:30), מכבי רחובות, מכבי אור יהודה (רחובות קרית משה, 14:00).

שני:
אליצור יהוד-בית"ר יפו (יהוד, 19:30).
ליגה ג' ת"א:

כל המשחקים יתקיימו ביום שישי.

המשחק המרכזי יפגיש בגבעת שמואל (12:00) את השלישית, מ.כ. גבעת שמואל, והשנייה, גדנ"ע ת"א, כאשר הגדנע"ים מובילים בהפרש של שתי נקודות על הגבעה.
מי שתקווה לתיקו במשחק הזה ותנסה לנצח ולפתוח פער בפסגה היא הפועל קרית שלום, שתארח (11:30) את הקבוצה הסימפטית של צעירי אלהושלה.

יתר המשחקים:

רו"ח ת"א-בית"ר עזרא (קרית שלום סינטטי, 11:30), בית"ר אורנית-בינלאומי ת"א (ספורטק ת"א, 12:00), בית"ר אריאל-נוה גולן (אריאל, 12:15), אליצור יפו ת"א-א.ס. חולון (נוה גולן, 13:30), מחניים ר"ג-ספורט מעוף (בית דגן, 13:30), רמת ישראל-תל שבע (קרית שלום, 13:30).
 



תגובות

+ הוסף תגובה
2
הרגשה של תבוסתנות
(יפואי: 11:15 07-01-2011)
יש לי הרגשה רעה שנקבל בראש לא יודע למהההההה הקבוצה נראת לט טובב
3
יאללה יפווו כולם לנתיבות היום
(ניצן מכבי יפו אימפריה: 11:28 07-01-2011)
היום חוזרים לעינינים
4
טליאס לך הרגתה אותנו די מספיק
(אוהד נחלת: 15:02 07-01-2011)
5
טליאס איפה הכבוד לך כבר נימאסתא
(35שנה שרוף: 15:02 07-01-2011)
7
פלייאוף
(בני אילת בדם: 16:37 07-01-2011)
פלייאוף זה לא הילה גסה יפו מה קורה ???????

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?