ספואן זועבי חתם בבני פרדיס

קשר הפועל כפר כנא חתם בקבוצה מליגה ב' צפון ב' וישתף פעולה עם המנהל המקצועי, אדהם זועבי

בני פרדיס מצהירה כוונות לקראת הסיבוב השני בליגה ב' צפון ב' כאשר קשר הפועל כפר כנא, ספואן זועבי, חתם בקבוצה ויחזק את סגל הקבוצה. זועבי פתח את העונה בליגה א' בהפועל כפר כנא בה כבש 4 שערים שלושה בליגה ושער נוסף במסגרת משחק גביע המדינה. הקשר ישתף פעולה יחד המנהל המקצועי אדהם זועבי.

אדהם זועבי, המנהל המקצועי של בני פרדיס, בתגובה לאחר החתימה: "המאמן פאיד חסון התעקש מאד לצרף את ספואן, חיפשנו שחקן שובר שוויון, הפעלתי את הקשר המשפחתי עם ספואן ושכנעתי אותו להצטרף למשפחה החמה של פרדיס, בעזרת השם ספואן יעזור לנו להשיג את המטרה והיא עלייה מהמקום הראשון, ספואן שחקן ברמה גבוהה מאד והוא בדיוק השחקן שמחפשים".

סופאן זועבי התייחס על החתימה בבני פרדיס: "בגלל סיבות אישיות ביקשתי לעזוב את כפר כנא, כואב לי לעזוב את הבית שלי בכפר כנא אבל הסיבות יותר חזקות ממני. אני מקווה לתת את כל כולי לקבוצה החדשה בשביל להשיג את המטרה שבגללה הביאו אותי וזאת לעלות ליגה".

זועבי גם התייחס להצעות שהיו לו מליגה א' ואמר: "הבטחתי לכפר כנא שאני לא אעבור לשום קבוצה השנה בליגה א' ויש כבוד בנינו. אני מכבד אותם כי הם כיבדו את ההחלטה שלי ובחרתי בפרדיס כי הם רצו אותי מאד".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
חחח
(בקרה: 10:31 30-01-2020)
שלא לדבר על 19500 שחלחודש לפני פליאוף ועוד 40000 מענק עליה.רק בגלל הקשר המשפחתי? הצחקתם
2
הפועל פרדיס
(ריאל מדריד : 19:18 30-01-2020)
בהצלחה אנשאללה

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?