מדברת בשביעיות: 7:2 לבני ריינה על אחי איכסל

עיסא נוגידאת (דאפר מחאמיד) עיסא נוגידאת (דאפר מחאמיד)
ניצחון ליגה שישי ברציפות ומאזן מושלם לעיסא נוגידאת כמאמן בני ריינה, שהביסה בתוצאה 7:2 את אחי איכסל

המחזור ה-20 בליגה ב' צפון ב' יצא לדרך בסוך השבוע. מכבי אחי איכסל אירחה במגרשה את הקבוצה הלוהטת של הליגה, מכבי בני ריינה. האורחים הגיעו למשחק החוץ במאזן מושלם (שישה ניצחונות) תחת הדרכתו של עיסא נוגידאת המונה למאמן הקבוצה במקומו של חנא פרהוד.

על כר הדשא שחקני בני ריינה המשיכו בכושר המשחק הטוב המאפיין את הקבוצה במחזורים האחרונים. המקומיים פתחו את המשחק טוב והוליכו ביתרון 0:2. סמוך לסיום המחצית הראשונה ריינה חזרה למשחק שאשרף עתאמלה כבש את שערו ה-10 העונה וצימק 2:1.

במחצית השנייה האורחים עלו נחושים מחדרי ההלבשה וחזרו להציג את היכולת המאפיינת את הקבוצה והפכו את התוצאה לאחר שכבשו שישה שערים, צמד של אדהם שיבלי ושערים נוספים לאשרף עתאמלה. אברהים מוברשם, שחר בן ארי ועומר אלעאל. ניצחון גדול לריינה בתוצאה 7:2 ששומרת על המקום הרביעי בליגה, הפרש 3 נקודות מהמוליכה עירוני נשר אותה תארח במחזור הבא למשחק עונה מסקרן בו ניצחון ישווה את מאזן נקודות בין הקבוצות.

עיסא נוגידאת, מאמן הקבוצה, אמר לדאבל פס: "ניצחון גדול, ממשיכים ביכולת הפנטסטית שלנו למרות שנקלענו לפיגור מוקדם 0:2 ממתפרצות של היריבה, המשכנו ללחוץ ולתקוף בצורה מצויינת הצלחנו לחזור מהר למשחק ולהגדיל את היתרון ולכבוש 7 שערים".

במחזור הבא משחק העונה מול עירוני נשר, כיצד נערכים למשחק?
"ללא ספק משחק עונה, עירוני נשר קבוצה מצויינת, עם סגל שחקנים בכיר מאוד. אנחנו נתכונן אליהם בהתאם כדי לנצח אותם ולהמשיך במטרות של הקבוצה העונה".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
מכירה באור יום
(היתי במשחק: 12:08 01-02-2020)
איפה יער ויצמן שיחקרו איפה אנשי נישר . כפר קרע . זה לא יעבור כך פושה וחרבה מה שקרה במשחק איכסאל מובילה 2 _0 אז מתחילה החפלה שוער איכסאל מוחלף לאא שום בעיה אחר כך שחקנים מרכזים מוחלפים פושה וחרבה מכירה באור יום .
2
משחק מכור
(אחד שמכיר: 12:11 01-02-2020)
אנשי נישר אתם סתומים אם לא תפנו ליער ויצמן . כי זה לא עוד משחק אתם עלולים להפסיד עונה שלמה . רינה שילמו לאיכסל כסף שימכרו להם תמשחק
3
תפרגנו בלי כסף
(מפרדיס : 13:24 01-02-2020)
אתאר דבל פס אתם בתור עיתונאים האם יכולים לשאול את מאמן בני רינה למה אקסאל החליפה את השוער שלה במחצית השניה חחחח
4
פרדיס
(פרדיס : 16:03 01-02-2020)
משחק מכור ... מחלפים שוער במחצית אכסל ואז מגיע 6 שערים בתוך חצי שעה ... איפה התאחדות מכל זה ... רק 7 7 7 ... יש משחק מסריח כאן.. שיתעוררו כבר בושה לכדורגל
5
לא ספורטיבי
(אוהד: 16:35 01-02-2020)
שווה בדיקה, נא לבדוק מה שקרה שם בדיוק, ולשלוח חוקרים פרטיים לשם בדיקה רצינית
6
בושה לליגה
(מופתע: 19:30 01-02-2020)
מה שקרה שם זה בזיון אחד גדול השוער הראשי לא רצה למכור אז הכריחו אותו לצאת !!!המשחק נמכר בין המחציות ...ככה לא בונים חומה

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?