"לא מסתכל אחורה אלא קדימה, במטרה להשאיר את הקבוצה בליגה".

שחקני הוד השרון (ניסים קמחי) שחקני הוד השרון (ניסים קמחי)
כך אמר יניב לוזון מאמן הפועל הוד השרון לאחר הניצחון 1:2 מול שמשון תל אביב במסגרת המחזור ה-20 בליגה ב' דרום א'

הפועל הוד השרון ממשיכה במסע ההיחלצות מאזור הקו האדום בליגה ב' דרום א'. חניכיו של יניב לוזון אירחו בשישי במסגרת המחזור ה-20 את שמשון תל אביב ולאחר הניצחון באמצע השבוע בו ניצחה את הפועל קרית אונו בתוצאה 3:2.

הפתיחה היתה שייכת לאורחים לאחר שנאור הלוי בשער וירטואוזי העלה את קבוצתו ליתרון 1:0. במחצית השנייה שחקני הוד השרון המשיכו להציג את רוח הלחימה וההקרבה על כר הדשא, ובדקה ה-70 אור לוינשטיין איזן ל-1:1. הוד השרון שהתחזקה בפתיחת הסיבוב השני עם צירופם של שי דוד וליאור אסולין המשיכה בלחץ על שערה של שמשון תל אביב ותשע דקות לסיום המשחק היה זה אוראל רמדי שכבש והשלים מהפך, 1:2 גדול להפועל הוד השרון החוגגת ניצחון חמישי העונה ומגדילה את הפרש הנקודות מהקו האדום לשש..

יניב לוזון, מאמן הפועל הוד השרון, אמר לדאבל פס: "ניצחון שני רצוף, מתחילים בשני משחקים קשים ועובדים קשה במטרה להגיע למחזור הבא במטרה לנצח".

הקבוצה פתחה טוב את הסיבוב השני לצד הגעתם של שחקני הרכש בניהם שי דוד וליאור אסולין. מה מאפיין את הוד של פתיחת הסיבוב השני?
"הקבוצה שיחקה כדורגל טוב לאורך הסיבוב הראשון שלא תורגמו לנקודות, לפי מצב ההחמצות היינו צריכים להיות עם עוד 10 נקודות. לא מסתכל אחורה אלא קדימה במטרה להשאיר את הקבוצה בליגה כמה שיותר מוקדם".

רבים מגדירים את חוסר ההצלחה של הקבוצה בהיעדר קהל אוהדים. היכן הקהל של הקבוצה בעיר גדולה דמות הוד השרון?
"בתחילת השנה לא היה בטוח שנפתח את העונה הזאת, בנינו קבוצה בתקציב מאוד נמוך בשביל לרפא את הקבוצה ולאושש אותה משנים של תקציבים שפויים, בטוח שהמועדון יתייצב ואיתו יבוא גם הקהל".

 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?