שלומי דורה במדינת הכדורגל: "אמרתי להנהלת עפולה שנפרד ברגע שהם יחשבו שאני זה הבעיה"

מאמן כפר שלם, עומר פרץ, שעלתה למקום הראשון בליגה א' דרום על חשבון הכח עמידר ר"ג הגיע למדינת הכדורגל בערוץ הספורט לקראת משחק העונה בין הקבוצות. פרץ:"עשינו את כל השינויים להגשים את חזונו של איתן אהרון לעלות לליגה הלאומית"

הפיטורים של עמיר נוסבאום בהפועל פ"ת, היכולת הגבוהה של ירדן כהן בכפר קאסם, בית הספר לכדורגל שעשתה בני סכנין לראשל"צ, ההפסד השלישי בחמישה משחקים של מכבי פ"ת, הניצחון הרביעי ברציפות של בני לוד, ההתאוששות של קטמון ווויליאם אגדה, ההסברים של שלומי דורה באולפן על קריסת הפועל עפולה למרות הרכש החדש, ערן לוי.

מעמדו המתערער של אלי כהן בעכו, מכבי הרצליה ומכבי יבנה שנמצאות בדרך לליגה ב', האדומים אשדוד שמניפים דגל לבן, המשבר של הכח עמידר ר"ג, ההתקדמות של הפועל מרמורק.

עומר פרץ באולפן לאחר שקבוצתו כפר שלם עלתה למקום הראשון בטבלה ולקראת משחק העונה בשישי מול הכח, חנן אזולאי שחוזר לבקעת הירדן, כאוכב שעולה למקום הראשון בליגה א' צפון לאחר שאיכסל הוליכה את הטבלה 14 מחזורים ברציפות וגם מה הקשר בין ערן זהבי לשמשון כפר קאסם.

כל הנושאים הללו ועוד בשעה של כדורגל ישראלי אמיתי במיטבו. צפו ואל תחמיצו!

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
מגיע
(אוהד מגדל: 14:13 05-02-2020)
עפולה יורדת וכל האיזור צהלה ושמחה זה העונש על המשחק בעונה שעברה נגד כפר סבא דאגתם שנצרת עלית לו תעלה זה משמיים כמו בית שאן בזמן השרוכים נמחכה לעולמי עולמים ואתם עפ ולה בדרך בעה וראש וראש עיר זבלה יש לכם חבל על מירון ימים יגידו
2
לרז זהבי
(אוהד: 14:54 05-02-2020)
במשחק הקודם ששידרתם של כפר שלם אמרת בשידור שהם רוצים עלייה היסטורית. תרשה לי לתקן שהם כבר היו בשנות ה-90 בליגה השנייה (אז היא נקראה ארצית) ושיחק אצלם כרמלו מישיש האגדי.
3
יבנה עד מתי הביזיון..
(יבנאי.. מבוייש..: 15:11 05-02-2020)
עידן בראון תתבייש הרסתה קבוצה שלמה.תראה מה העזיבה שלך גרמה לקבוצה.מי קבוצה שמיועדת לעליה. לקבוצה מעומדת ודאית לירידה. מה שרציתי קיבלתה מחנה אימונים בחוץ לארץ הזזת האימונים לשעת הבקר.אתה יודע מה לך לעזזל תתבייש..
4
עומר פרץ המלך!
(אוהד: 22:10 05-02-2020)
אוהבים!
5
עומר פרץ?
(חמודי: 18:30 05-02-2020)
האם זה לא כישלון להחליף 15 שחקנים במהלך השנה?למה הייתם עדינים איתו?
6
מתנ"ס קרית אתא
(שושנה: 14:05 10-02-2020)
קרית אתא קבוצת ליגה למקומות עבודה מגרש גרוע שחקנים גרועים חדרי הלבשה שכונת עוני..מוזנחים שחקנים משחקים בהרכב בלי קשר ליכולת .....בדהירה לליגה ב...יאאאאלללה

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?