הברק היכה פעמיים

מכבי א.א. פאחם פורחת מחדש. למרות ההפסד בגביע באמצע השבוע קמה הקבוצה היום מחדש מהקרשים ובתצוגת כדורגל פשוטה הביסה בבית את מכבי צור שלום, 0:3. ברק דניאל עם צמד ויניב אברג'יל עם הרבה עבודה שחורה בחלק הקדמי פורחים תחת אבי סבג. נכון להיום היא במקום הראשון. נראה אם עפולה תוריד אותה משם מחר.

מאז שהגיע אבי סבג למכבי א.א. פאחם הקבוצה חזרה לשחק את הכדורגל הפשוט שלה, זה שאותו שיחקה בעידן טל בניה שנראה היום היסטוריה רחוקה. הרביעייה בשבוע שעבר מול כרמיאל/צפת והמשחק המצוין מול אלאהל בדרבי למרות ההפסד סימנו את חזרתה של הקבוצה לעניינים.

   אופיר חלוואני(בצהוב) ודני אסולין מצור שלום  מחכים בדריכות לכדור(צילום:מוחמד חאדר אניס)

הרכש המצוין בדמותו של ברק דניאל שפורח תחת המאמן החדש, יניב אברג'יל שהוספד וחווה עדנה מחודשת והשלוב עם הצעירים כארם שיבל ואחמד נהיה הופכים את א.א. פאחם מחדש למועמדת בכירה לעלייה. מנגד, צור שלום שאפה רק להוציא נקודה ושיחקה בהתאם. טוב, בעצם היא לא יודעת לשחק אחרת...

בעשרים הדקות הראשונות זה הצליח לה. א.א. פאחם שלטה בצורה מוחלטת במגרש אך לא הצליחה לפרוץ את המערך הצפוף שהציב מאמן האורחים, יוסי עמר עם שלושה בלמים ושני קשרים נסוגים.

בדקה ה-20 נשבר הקרח. בהתקפה המסודרת הראשונה הגביה אברג'יל קרן, הכדור הגיע לברק דניאל שמשני מטר הכניע את אליעזר ברקוביץ', 0:1 למארחים.

 ניסן רביבו(בכחול )במאבק על הכדור עם מגן אום אל פאחם(צילו:מוחמד חאדר אניס)

השער לא שינה את מגמת המשחק. פאחם המשיכה לשלוט לחלוטין בקצב המשחק וצור שלום הסתגרה במטרה לא לרדת מובסת. בדקה ה-26 הגביה אשרף סולימן לרחבה ואברג'יל נגח מעל המשקוף. בדקה ה-38 מסר אברג'יל כדור עומק לברק דניאל שמול השוער בעט חלש לידיו. שתי דקות מאוחר יותר שלח איימן חטיב מסירת רוחב שחלפה על פי השער אך לא היה מי שידחוק את הכדור פנימה.

בדקה ה-45 נרשמה ההזדמנות הגדולה של המשחק. דניאל שלח עומק לאברג'יל שניצה האחד על אחד מול ברקוביץ' אך השוער הדף לקרן.

  ברק דניאל רץ לחגוג אחרי השער השני "כל שבוע צמד"(צילום: מוחמד חאדר אניס)

המחצית השנייה נפתחה בדיוק באותו האופן בו נפתח המשחק. כבר בדקה ה-46 שלח איימן חטיב רוחב מדויק אך שוב לא הייתה רגל תכולה שתדחק פנימה. בדקה ה-51 קיבל ברק דניאל מסירת עומק מתאופיק אסעד, עבר שני שחקנים, בעט, ברקוביץ' הדף, הכדור חזר לאסעד שבעט שוב וברקוביץ' בשיאו הדף שוב.

 ברקוביץ שוער צור שלום (באדום)יכולת טובה שלו מנעה תוצאה גבוה יותר . (צילום:מוחמד חאדר אניס)

עד לדקה ה-78 המשיכו שחקני פאחם לשלוט ולהחמיץ. אז בנגיעה הראשונה שלו בכדור גנב המחליף, אמד נהיה כדור לדני אסולין בחלק המגרש של צור שלום, עבר שני שחקנים ואת השוער ומול השער הריק גלגל פנימה, 0:2.

ארבע דקות מאוחר יותר נחתמה התוצאה. אשרף סולימן פרץ מימין, שלח כדור ארוך לחלוואני שנגח, ברקוביץ' הדף היישר לראשו של ברק דניאל שנגח פנימה, 0:3 בסיום לפאחם.

"  החזיר לשחקנים את חדוות המשחק"  אבי סבג מאושר בסיום(צילום:מוחמד חדאר אניס)

אגב, הבדיחה שרצה ביציעים היא שמג'די חלאיילה לא עשה אף שגיאה במשחק כי הכדור בקושי הגיע אליו. הניצחון העלה את פאחם זמנית לראש הטבלה, לפחות עד למשחק מחר של עפולה נגד הפועל כפר קנא.

שפט היטב אמיר וינוגרד לעיני 600 צופים באצטדיון השלום בא.א. פאחם.

 

תמונות נוספות בגלריה 
 תגובות

+ הוסף תגובה
2
לאבי סבג
(רמי: 01:42 08-01-2011)
כדאי שתתעסק בענינים של הקבוצה שלך ולא בקבוצות אחרות אל תתקרב לשחקנים כמו טבריה ליגה אתה לא תעלה ימושחט
3
הוא יותר בכיין ממושחת
(עידו הגלילי: 07:55 08-01-2011)
4
תעלה מליגה א לליגה הלאומית ! אבי סבג שמענו אותך מלכלך על עפולה ברשת ד ומגדף את עפולה כאילו אנחנו מהחיזבאללה. רק תיהיה בטוח שרק קבוצה יהודית תעלה וזו תיהיה עפולה !!!
5
שלא תעשה שטויות כי רק עפולה תעלה , איך אמרת ? עפולה צריכה לפחד ממני , ולא אני מעפולה , חוצפן
6
אבי סבג תיזהר יזיין
(יגאל סם: 12:24 08-01-2011)
אל תיתיקרב לטבריה
7
9
קבוצה מגעילה עם קהל מסריח עם מאמן מושחת
(אום אל פחם זאת מחאגנה: 19:17 08-01-2011)
פשוט בושה קאל מחאמיד קאל חחחחחחחחחח
10
סבג מבק
(פאחמ: 19:57 08-01-2011)
11
למםפר 9 : אנחנו נרא מי המשפחה מס 1 ב א.א.פחם ואתה תראה מי זאת משפחת מחאמיד ... אנחנו נרא כמעת בשבוע הבא ב דירבי
12
סבג המאמן מספר 1 והוא יעלה את א.א.פחם לליגה לאומית בעזרת השם ואל תשכחו שאנחנו עכשין מקום ראשון
14
דניאל ברק התותח- איזה רכש!!!
(אום אל פאחם: 09:47 09-01-2011)

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?