"נעשה הכל בשביל להישאר בליגה"

שחקני עוצמה חולון (אלון יהודיוף) שחקני עוצמה חולון (אלון יהודיוף)
כך אמר בן אלוני, כובש צמד השערים בניצחון קבוצתו עוצמה חולון 3:2 על הפועל קרית אונו

תשעה מחזורים לסיום עונת המשחקים בליגה ב' דרום א', ובזמן שזהות העולה לליגה א' בסיום העונה הולכת ומתבהרת בחלק התחתון הקרב כנגד הירידה הולך ומתחמם לקראת שלבי ההכרעה. בשישי אירחה הפועל קרית אונו במגרשה את עוצמה חולון מהחלק התחתון של הטבלה. האורחים הגיעו למשחק החוץ לאחר ההפסד 3:0 במחזור הקודם במגרשם הביתי מול יריבתם לתחתית הפועל כפר קאסם שועאע.

פתיחת המשחק אינה האירה פנים עבור שחקני עוצמה חולון שמור זאבי כבש והעלה את קרית אונו ליתרון 0:1. בחולון חששו טרם הירידה למחצית הראשונה שיספגו הפסד נוסף שירחיק את הקבוצה מחוף המבטים. למחצית השנייה עלו שחקני עוצמה חולון עם המון אופי לב ונשמה לכר הדשא. שמונה דקות במחצית השנייה בן אלוני איזן 1:1. שלוש דקות חלפו ועוצמה חולון השלימה את המהפך שאדנה גמבר כבש וקבע 2:1. 9 דקות לסיום בן אלוני כבש והשלים צמד במשחק 3:1 לעוצמה חולון. קרית אונו צימקה שלוש דקות לאחר מכן משער של בר מזרחי אך זה לא מנע משחקני עוצמה חולון לחגוג בסיום ניצחון חוץ יקר ושלוש נקודות חשובות במאבקיה בתחתית הליגה.

כובש צמד השערים ואיש המשחק, בן אלוני, אמר לדאבל פס: "מאוד שמח על הצמד, היה משחק קשה עם הרבה מאוד הקרבה ולחימה מצד החברים שלי לקבוצה, קיבלנו הרבה מהלומות בשבועיים האחרונים במיוחד שבשבוע האחרון עזבו אותנו 3-4 שחקנים. הרבה שחקנים משנה שעברה חזרו בשביל לנסות להשאיר את עוצמה בליגה. אני מקווה שנעמוד במשימה".

הקבוצה חזרה למסלול הניצחונות לאחר הפסד ביתי במחזור הקודם מול יריבה לתחתית הליגה כפר קאסם שועאע. מה הוביל לניצחון?
"הרבה הקרבה ולחימה מצד השחקנים, התחלנו את המשחק בצורה לא טובה אבל ידענו לחזור במחצית השנייה חזקים יותר".

העזיבה של גולן שאול השפיעה על הקבוצה?
"העזיבה של גולן הייתה מאוד מפתיעה, אבל המועדון שקוראים לו עוצמה הוא מועדון חזק, אני בטוח שנעשה הכל בשביל להישאר בליגה".

8 מחזורים לסיום העונה, הפרש 3 נקודות מהמקום ה-14 המוביל למשחקי מבחן. עוצמה חולון תישאר בסיום העונה בליגה ב' דרום א' ?
"מקווה מאוד שזה יספיק. השבוע יש משחק מאוד חשוב נגד שמשון תל אביב אם נעשה תוצאה טובה נגדם זה יהיה צעד משמעותי מבחינתנו"

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
הוד השרון
(מבין: 14:32 09-02-2020)
אתם תרדו מפני שהוד השרון טובים מכל התחתית
2
שיחקתם טוב אבל יהיה לכם קשה מאוד
(דני מאונו: 16:56 09-02-2020)
לא כול יום משחקים נגד קרית אונו שנראה כאילו איבדה ענין בליגה אחרי ההפסד בטייבה [בקרוב גם הפלייאוף העליון יעלם ותהיה סכנת פלייאוף תחתון.]שיחקתם על מתפרצות דיי טוב יש לכם סיכוי לא גדול אבל הוא קיים ביתר ר"ג והוד השרון עדיפות עלכם בסגל.
3
גולן שאול הרס לקבוצה ולקח את כל הרכש
(אבנר שחקן עבר: 08:39 11-02-2020)
לחבר שלו שמש בביתר רמת גן בשביל לעשות רע למועדון עוצמה לכאורה התנהגות מבזה של מאמן המועדון עוצמה הביא לו מקבוצה נערים א עונה שעברה בוגרים בליגה ב טעות של בעלי המועדון וכל השחקנים שהעדיפו עכשיו מתחננים. שיחזרו ו2 מהם הביאו לניצחון שישי כך לא מנהלים

סקר דאבל פס

מי המועמדת העיקרית לרדת לליגה ב' מליגה א' צפון?