"יש כאן חדר הלבשה בריא ומגובש שמלוכד כמשפחה אחת, והנהלה שדואגת שלא יחסר דבר"

ראדי (דאפר מחמיד) ראדי (דאפר מחמיד)
כך אמר אמיר ראדי, מאמן אחי איכסל, שהביסה בסוף השבוע 1:6 את מכבי נווה שאנן והתבססה במקום החמישי בליגה ב' צפון ב'

9 מחזורים לסיום העונה בליגה ב' צפון ב', והקרב על זהות העולה לליגה א' בסיום העונה נכנס לרגעי ההכרעה יחד עם המאבק על מקום בפלייאוף העליון. מכבי אחי איכסל הקבוצה שסיימה בעונה שעברה במקום ה-9 בליגה רושמת עונה מוצלחת בה הקבוצה מדורגת במקום החמישי בחלוף 21 מחזורים, ובמסגרת המחזור האחרון הביסה הקבוצה במגרשה את מכבי נווה שאנן בתוצאה 1:6 כאשר מתן נחמני כבש שלושער, צמד לאחמד דראושה ושער נוסף של מוחמד דרואשה. בקבוצה נערכים לקראת המחזור הקרוב בו יתארח אצל עירוני נשר מצמרת הליגה במטרה לרשום ניצחון ליגה שני ברציפות.

אמיר ראדי, מאמן הקבוצה, אמר לדאבל פס לאחר הניצחון: "ניצחון חשוב לאחר ההפסד במחזור הקודם מול בני ריינה, חשוב היה לי אישית כמאמן ולשחקנים להחזיר את הכבוד לקהל".

הקבוצה רושמת הצלחה העונה בניגוד לדעת רבים שסברו שתיאבקו בחלק התחתון. מה סוד ההצלחה העונה באחי איכסל?
"בנינו קבוצה טובה הבנויה משחקני בית טובים ושחקני רכש. הרבה הספידו אותנו בפתיחת העונה שניאבק בחלק התחתון של הטבלה, שמח שהקבוצה מציגה יכולת טובה שבאה לידי ביטוי במיקום בטבלה. יש כאן חדר הלבשה בריא ומגובש שמלוכד כמשפחה אחת והנהלה שדואגת שלא יחסר דבר".

ליגה ב' צפון ב' מציגה העונה ליגה שוויונית בניגוד לשנים עברו. מי יהיו לדעתך הקבוצה שהתמודדו יחד אתכם על מקום בפלייאוף העליון?
"הליגה מאוד קשה השנה, יש קבוצות מצוינות עם הרבה רכש וכסף במטרה אחת להעפיל בסיום העונה לליגה א'. המאבק על הכרטיס לפלייאוף יוכרע עד למחזור סיום העונה, הקבוצות שהתמודדו יחד איתנו יהיו מכבי נוג'ידאת ומ.ס פרדס חנה".

9 מחזורים לסיום עונת המשחקים בליגה ב' צפון ב', אחי איכסל מכוונת אל עבר כרטיס העליה דרך משחקי הפלייאוף?
"מוקדם עוד להצהיר, אחי איכסל היא קבוצה שמסוגלת להוות יריבה לכל קבוצה בליגה בין אם זה משחק בית או חוץ. המטרה להעפיל למשחקי הפלייאוף ומשם השמיים הם הגבול ומקווה שנשמח את קהל האוהדים שלנו וחברי ההנהלה בסיום העונה".

 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?