טבריה הפתיעה את איכסל, מגדל העמק הביסה את אסי גלבוע

מי הם השחקנים שנכנסו לנבחרת המחזור בליגה א' צפון? ומי זכה השבוע בכבוד של מאמן המחזור?

עומר טל יוסף (טבריה) השוער המחליף של טבריה הציג יכולת גבוהה במשחק החוץ באיכסל והצליח להציל קבוצתו מכמה מצבים בטוחים ואף הצליח לעצור פנדל.

מוחמד מחאגנה (טירה) עשה עבודה טובה, היה התחנה האחרונה והצליח לשבור ההתקפות של חלוצי זלפה במיוחד בכדורי הגובה.

מחאגנה (דאפר מחאמיד)

עלי כיאל (צור שלום) שמר את חלוצי טמרה על אפס מצבים, היה ראשון לכל כדור והיה אגרסיבי ומדוייק בפעולות שלו בהגנה.

אמרי קובלסקי (מגדל העמק) אחרי שער השיוויון שכבש בשבוע שעבר מול טבריה הבלם קיבל תיאבון והפציץ עם שלושער ענק בניצחון על אסי. 

נדב מוסינקו (מגדל העמק) מגנה השמאלי של מגדל חיכה בסבלנות להזדמנות שלו וכשקיבל לקח אותה בשתי ידיים. יופי של משחק לשחקן הצעיר של מגדל העמק.

דור מלכה (קרית אתא) הבולט במשחק היה פעיל מאוד באגף ימין הטריד את הגנת הרצליה פעמים רבות במיוחד במחצית השנייה ואף כבש שני שערים בניצחון החשוב של קבוצתו.

דור מלכה (דאפר מחאמיד)

עבד מורגאן (כוכאב) מה אפשר להגיד על הקשר המצויין של כוכאב. כל מילה נוספת מיותרת כאשר הפעם סיים משחק ענק עם כיבוש צמד שערים.


עבד מרגואן (דאפר מחאמיד)


מתנאל טדסה (טירה) הבולט בשחקני טירה, היה פעיל ונמרץ במרכז השדה וקינח עם שני בישולים במשחק החוץ הקשה מול זלפה.

מתנאל טדסה (דאפר מחאמיד)

אספה אוואגו (רובי שפירא) משחק טוב מאוד לקשרה הצעיר של רובי, תוצר מחלקת הנוער של הפועל חיפה. היה פעיל מאוד בההתקפה וכבש השער הראשון לקבוצתו.

אוואגו (דאפר מחאמיד)

שאדי שעבאן (דבוריה) במשחקו הראשון בדבוריה היה בורג חשוב ודומיננטי במרכז השדה, ייצר כמה מצבי הבקעה לחלוצים ואף בישל שער הניצחון לקבוצתו.

וליד דרוויש (צור שלום) היה פעיל מאוד בהתקפה, הגיע פעמים רבות מול שוער טמרה והבקיע את שער הניצחון לקבוצתו ונתן שלוש נקודות חשובות להמשך הדרך.

וליד דרוויש (דוניא גנטוס)

מאמן המחזור: חיים סירוטקין (טירה)
"היה חשוב לנו לנצח קבוצה חזקה כמו זלפה אחרי הפסד ושלוש תוצאות תיקו. למרות שהיינו בכל המשחקים יותר טובים מהיריב לא ניצחנו וברוך ה' עשינו ניצחון על קבוצה שהגיע למשחק אחרי 5 ניצחונות ברצף. זה נותן לנו כח להמשיך קדימה והרבה ביטחון. אני שמח שגם הניצחון הזה נותן לי את הזכות להיות מאמן השבוע שזה כייף גדול תודה הדאבל פס על הבחירה". 

סירוטקין (דאפר מחאמיד) 

תגובות

+ הוסף תגובה
2
חבל שאתם נותנים לצלמים לבחור ולא אנשי מקצוע חוץ מקובלסקי ועבד מורגן ודור מלכה לא מגיע לאחרים. שימו לב מה עושה המאמן אבי סבג בבקה סוחב קבוצה! .וגם גל שלום ותאאר כיתאני משכמם ומעלה
3
כוכב אבו אלהיגא
(עבד: 13:00 11-02-2020)
מאמן הפועל טירה תמיד מתבכיין ואומר ששיחקנו יותר טוב מהיריב אם זה כך למה אתה לא מנצח במשחקים הכי כלים וגם נגד כוכב אמרת אותו דבר תפסיק כבר ואל תשכח אתה לא עולה ליגה בחיים מאמן חלש רק כוכאב אבו אלהיגא עולה לליגה לאומית סגל שחקנים ומאמן נהדר נקודה
4
טירה
(טיראוי: 17:00 11-02-2020)
אבו עלי לא משחק בגוף וברגליים אבו עלי משחק עם הלב מחגנה הבלם הכי טוב בליגה וסמל הקבוצה מעריכים אותך גבר
5
טירה
(אוהד: 17:32 11-02-2020)
הלא טירה ..קבוצה חזקה ולוחמת
6
טירה
(אבי: 10:19 12-02-2020)
טירה קבוצה פח בחיים לא תעלה. בסוף מתפרקת

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?