איימן חלאיילה: "עזבו אותנו שחקנים משמעותיים ואנחנו רוצים להבטיח את ההישארות"

דורש ניצחון. חלאיילה (דאפר מחאמיד) דורש ניצחון. חלאיילה (דאפר מחאמיד)
מכבי טמרה רוצה לחזור למסלול הניצחונות לאחר ההפסד הביתי מול צור שלום. ערערה מרוצה מהיכולת אבל פחות מהנקודות

אחד המשחקים המשמעותיים של המחזור הקרוב בליגה א' צפון יהיה הקרב בין מכבי טמרה שעדיין חולמת על הפלייאוף העליון, לבין בני ערערה שרוצה לברוח מהתחתית ולהישאר בליגה. בטמרה ביצעו לא מעט שינויים בתקופה האחרונה ורוצים לחזור למסלול ניצחונות לאחר הפסד בשבוע שעבר למכבי צור שלום.

מאמן טמרה, איימן חלאיילה, התייחס ואמר: "אנחנו עוברים תקופה לא קלה כאשר שחררנו ארבעה שחקנים משמעותיים. מצפה לנו משחק קשה כאשר לאחרונה אנחנו מפסידים לקבוצות שמתחתינו וזה אסון והמטרה להבטיח את ההישארות כמה שיותר מהר. ערערה קבוצה קשה, טובה ומאוזנת אבל אני מקווה שהשחקנים יתעלו ונלך שמחים הביתה".

מהצד השני ערערה ניצחה לפני שבועיים את הפועל איכסל ובשבוע שעבר הפסידו להפועל באקה אל גרבייה, הקבוצה סובלת מחוסר ייציבות דבר שמטריד את המאמן, רסלאן יונס, שאמר: "אני חושב שאנחנו נראים טוב בתקופה האחרונה אבל התוצאות פחות טובות. ניצחנו את איכסל לפני שבועיים בצד וגם נגד באקה באנו מוכנים וזה היה אחד המשחקים הכי טובים שלנו העונה כאשר שלטנו והיינו עדיפים אבל החמצנו וזה חוק בכדורגל שאתה לא עובשה אז אתה סופג. אני מקווה שנפצה את עצמנו ולא רק נציג יכולת טובה אלא גם נביא את הנקודות. מצד אחד טמרה קבוצה פצועה שעזבו אותה הרבה שחקנים אבל מצד שני יש לנו שחקנים שיבואו להילחם וייתנו יותר מעצמם בכדי לפצות על השחקנים האחרים. אנחנו רוצים לנצח ונגיע מוכנים בכדי שנביא את כל הנקודות".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
אימן אתה מאמן בלי מושג
(אסף: 11:38 13-02-2020)
2
מאמן שכונה ביזיון
(צפוני: 14:17 13-02-2020)
איימן אין לך כבוד זה רק עיניין של זמן ומפטרים אותך אני אומר לך שהאני פייסל פונה למאמנים מהאזור ובינתיים לא הסכימו לעבוד במועדון שהולך להתרסק לך הביתה איימן ותישמור על הכבוד שלך בושה לעבוד עם פייסל

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?