ניר שרון: "זה כיף לשחק בדרבי האחים"

רכש מצוין. ניר שרון (לירן דורף) רכש מצוין. ניר שרון (לירן דורף)
הפועל מרמורק תשחק מול ביתר נורדיה במשחק המרכזי של המחזור במחוז הדרומי. זדה: "אנחנו עדיין רוצים להגיע לפלייאוף"

המשחק המרכזי של המחוז הדרומי יהיה המפגש בין הפועל מרמורק לבית"ר נורדיה. הקבוצה מהבירה מגיעה לאחר ניצחון על עירוני קריית גת ואף התחזקה השבוע בעידו גונן וניראל מחפוד, כאשר נורדיה עדיין מאמינה כי יש לה סיכוי גדול להגיע לפלייאוף העליון.

מאמן נורדיה, ליאור זדה, אמר לקראת המפגש: "ההכנות שלנו רגילות ולא שינינו שום דבר. זה משחק יותר מעניין מאחרים ויותר מאתגר ואני מאמין שיהיה משחק בקצב טוב. אנחנו מרוצים מצירופם של עידו גונן וניראל מחפוד וצירפנו עוד שחקנים צעירים והקצב באימון עלה וזה היה חשוב לנו. אני פחות מאמין בשמות אלא בצירוף האנרגיות והמטרה שלנו ברורה להגיע לפלייאוף העליון".


מעבר לקרב הספורטיבי אז זה יהיה מפגש בין שני האחים למשפחת שרון. מצד אחד אחד עידו שמשחק בנורדיה, וניר שמשחק בחלק ההתקפי של מרמורק.

ניר שרון: "יש לנו דרבי אחים וכיף לשחק נגדו וזה קרה גם בעונה שעברה. מצפה לנו משחק קשה מול נורדיה שהיא קבוצה טובה ואסי דומב מכין אותנו כמו שצריך".

שרון סיפר על הצטרפותו לקבוצה מרחובות: "התרשמתי לטובה ממרמורק והמטרה היא לעלות ליגה. בנו כאן קבוצה מצוינת ולמרות הדיבורים מסביב אז יש לנו קבוצה חזרה ואת כל התנאים להצליח. אנחנו צריכים את הקהל איתנו ונעשה הכל כדי לשמח אותם בכל המשחקים עד לסיום העונה".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
חבל על הזמן
(א.ב יהושוע: 23:33 15-02-2020)
כפר שלם יעלו . כמו כל דבר אצלנו בכפר

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?