לואב כיאל: " במיוחד השנה יש הרבה בעיות עם התקציבים"

לואב כיאל (דאפר מחאמיד) לואב כיאל (דאפר מחאמיד)
שחקן טבריה דיבר על מצבה של הקבוצה השנה מבחינה מקצועית וכלכלית, על הפן האישי ומתכונן למשחק הקרוב נגד באקה

שנה קשה עוברת על עירוני טבריה, כאשר לא מספיק שהקבוצה מסובכת הפן הכלכלי אז גם מבחינה מקצועית הקבוצה נמצאת עמוק בתחתית ליגה א' צפון.

במחזור הקרוב תארח טבריה את באקה, כאשר שחקן הקבוצה, לואב כיאל, מקווה שהתקופה הרעה תיפסק: "לפי סגל השחקנים שיש בקבוצה אני חושב שהמיקום בטבלה לא משקף, אנחנו קבוצה טובה שמגיעה לכל משחק ומוכיחה שיש כאן קבוצה מצויינת שיכולה לנצח בכל מגרש. חבל שלא הצלחנו לתרגם את זה להרבה יותר נקודות אבל זה המצב לצערי ומכאן צריך להסתכל קדימה. אחרי חלון ההעברות צריך לצאת לדרך שבא נאסוף כמה שיותר נקודות ובעזרת השם נתחיל ממחר במשחק הבית הקשה נגד באקה אל גרבייה, משחק תחתית חשוב נגד קבוצה שנמצאת בתקופה מצויינת, נעשה הכל כדי להשאיר את הנקודות בבית. מעכשיו כל משחק הוא כמו גמר גביע, צריך לבוא מוכנים, להילחם ולתת הכל כדי שהקבוצה הזאת תהיה במקומה הטבעי".

כיאל המשיך והוסיף: "מבחינה אישית אני מרגיש שהגעתי לבית חם שמעריך ואוהב את השחקנים שלו, אני מרגיש טוב בקבוצה. זה לא מובן מאילו שהאנשים שמנהלים את המועדון אוהבים, מעריכים ונותנים הכל כדי שנצליח ונרגיש בבית".

כיאל גם התייחס למצב הכלכלי של טבריה ואמר: "כמו כל הקבוצות השנה, יש הרבה בעיות עם התקציבים וזה כי רוב הקבוצות מתוקצבות מהעיריות. השבוע נפתרה הבעיה בטבריה ואושר התקציב, המשכורת האחרונה שולמה לכל השחקנים ועכשיו ההנהלה לא חייבת כסף לאף שחקן. נקווה שהדברים ימשיכו כך, ההנהלה עושה הכל כדי שיהיה טוב לכל השחקנים וישלמו בזמן".







 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
לואב
(מיקי: 10:29 14-02-2020)
שחקן תותח מעוז ההגנה של עירוני טבריה
2
תמיד אמרתי
(אוהד טבריה: 10:44 14-02-2020)
אין כסף מלא חובות עדיף ללכת לפירוק הסוף שלכם כמו בית שאן ואסי גלבוע בדרך חבל על ההשקעה בסוף תרדו ואמן
3
טבריה
(הוגה דעות : 11:21 14-02-2020)
לואב זה לא יעזור לכם היום אתם מפסידים 3-1
4
טבריה
(מבין : 14:18 14-02-2020)
לא יעזור לכם מאמן טמבל חסר הבנה גם אם יגיע מיסי תרדו ליגה לואב שחקן טוב אבל לא יעזור צריך להחליף מאמן ודחוף

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?