סעיד דיאב: "אנחנו באים לנצח בכל משחק, גם מול כאוכב"

נחוש לקראת כאוכב. דיאב (דאפר מחאמיד) נחוש לקראת כאוכב. דיאב (דאפר מחאמיד)
בני זלפה הייתה הקבוצה הכי לוהטת בליגה עד למחזור האחרון, כאשר אז הפסידה לטירה וכעת תרצה לחזור למסלול מול המוליכה, הפועל כאוכב

בני זלפה להטה בשבועות האחרונים במיוחד מאז הגעתו של המאמן, נידאל שלעאטה, אבל הדהירה שלה נעצרה על ידי מועדון ספורט טירה בשבוע שעבר וכעת שחקני זלפה יעמדו בפני מבחן אופי רציני שישחקו מול הפועל כאוכב.

אחד השחקנים המשמעותיים של זלפה הוא סעיד דיאב שהתייחס להפסד האחרון: "היה לנו רצף מצוין והגיעה הנפילה מול טירה כאשר לא היינו מרוכזים ומפוקסים והפסדנו לקבוצה טובה. בכל מקרה המטרה שלנו היא להיות בפלייאוף העליון ויש לנו שחקנים טובים שרוצים להצליח והפלייאוף יהיה במה לכולם להתקדם".

הקשר התייחס למאמנו וסיפר:"נידאל הוא מקצוען ואחד הטובים בליגה. הוא היה שחקן גדול ומבין את השחקנים ועזר לנו לחזור למסלול הנכון ואין ספק שאיתנו יצאנו לדרך חדשה".

לקראת המשחק מול כאוכב עמד דיאב: "אנחנו באים לכל משחק לנצח וככה גם מול כאוכב. הם קבוצה טובה שלא סתם נמצאת במקום הראשון ויש לנו סגל נהדר עם אחד הקשרים הטובים בליגה כמו עבד מורג'אן אבל זלפה מגיעה לכל משחק במטרה לנצח וזה לא משנה מול מי אנחנו משחקים. העיקר שתהיה אווירת כדורגל טובה והקהל שלנו ייהנה מהמשחק".
 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
עוד הפסד
(סעיד דיאב: 12:47 14-02-2020)
אתם נצחתם את מי . ערערה . אסי גלבוע . כששחקתם עם קבוצות איכותיות הפסדתם . וגם הפעם אתם מפסדים

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?