צמד רועי(ם)

כמעט חצי עונה נדדה בני יפו במגרשים מרוחקים כמו אריאל וג'לג'וליה כדי לארח את משחקיה הביתיים. לפני שבועיים חזרה למגרש הביתי המשופץ. הספתח לא היה כ"כ טוב אך ביום שישי סוף סוף הגיעה הניצחון המיוחל, 2:3 על פרדסיה שהעמיד אותה במקום החמישי, שש נקודות בלבד מהשלישית, אזור. רועי אלקריף עם צמד שבר בצורת של חודשיים וחצי

בני יפו ממשיכה להיות הקבוצה הכי משוגעת בליגה. היחידה שעדיין לא סיימה משחק בתיקו. פתיחת העונה נראתה מבטיחה, ההמשך פחות אך שישה ניצחונות ערב המחזור הציבו את הקבוצה על סף המקום המוביל לפלייאוף העליון. מולה התייצבה הפועל פרדסיה שככל הנראה סימנה לעצמה העונה את מאבקי התחתית.
המחצית הראשונה נפתחה ביתרון יפואי ברור. כבר בדקה ה 8 היא כבשה. אחמד כחיל בעט, השוער הדף למתן כהן שכבש אולם בגלל שמתן כהן היה למעשה בנבדל פסיבי בעת ביצוע הבעיטה שהפך לאקטיבי השער נפסל.
המארחת המשיכה לתקוף במטרה לעלות ליתרון. בדקה ה 23 פרץ אחמד כחיל מימין, הוציא כדור רוחב לרועי אלקריף שמקו ה 15 בעט לפינה וקבע 1-0. יפו המשיכה לשלוט ופרדסיה להתגונן ולצאת למתפרצות שלא סיכנו במיוחד את שערה של המארחת.
בניגוד למזג האויר הנאה של המחצית הראשונה,המחצית השנייה התנהלה תחת גשם שוטף שלא הפסיק, אולם השופט לא עצר את המשחק. המגמה לא השתנתה. יפו מנסה להגדיל את יתרונה והאורחים המשיכו במתפרצות. טעות בדקה ה-53 שנבעה מהגנה איטית ומסורבלת של היפואים גרמה לכך שעמית רצבי מצא עצמו באחד על אחד מול השוער, נתנאל נונו. הראשון לא התבלבל וקבע 1:1.

שבר בצורת. רועי אלקריף (צילום: בועז רביד)
יפו התאוששה מהר וחזרה לתקוף. בדקה ה-58 תיקן מתן כהן את "הטעות" שלו שגרמה לפסילת השער בפתיחה כשבמבצע אישי עבר שניים משחקני פרדסיה וגם את השוער ומול שער ריק החזיר את המקומיים ליתרון 2-1. תשע דקות מאוחר יותר השלים אלקריף צמד פרטי כשכבש מקרוב את השלישי של בני יפו. המקומיים עוד הגיעה למספר מצבים קורצים אולם חוסר פירגון הדדי וכן עמידה איתנה של שוער פרדסיה מנעו את הגדלת היתרון.
בתוספת הזמן הצליחה פרדסיה לצמק מעט. רצבי "התנגש" בנונו השוער ונפל. השופט היה החלטי והורה על הנקודה הלבנה. את הפנדל ניצל רצבי בעצמו כדי לצמק ל-3:2 בסיום.
מאמן בני יפו, מומי אלקולומברה התייחס: "פרדסיה קבוצה נחמדה וסימפטית ואולי המיקום שלה משקר. אנחנו במקום החמישי אך ללא יומרות או ציפיות ליותר מכך בגלל שאין לנו את הכלים ו/או התקציבים לחשוב על יותר מזה".

 תגובות

+ הוסף תגובה
1
מומי מאמן ענק.......
(עמית: 09:42 09-01-2011)
כיף לשחק אים מאמן כזה.........חייבים לנצח את הדרבי שבוע הבא בהצלחה.....
2
גם רמזי חוני ענק
(סמי מעכו: 12:07 09-01-2011)
רמזי אתה יושב ראש ענק וחכם...ובזכותך הקבוצה נמצאת איפה שהיא נמצאת היום..עם תקציב מינימום אתה מחזיק את הקבוצה...כל הכבוד אחי..שנה הבאה ליגה א' אינשאלה
3
האם עדיין האוהדים של בני יפו צופים במשחק מתחת לעצים בתוך המכוניות מאחורי השער או שעשו שם יציע?
4
3 חתיכות

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?