בנהריה עדיין חולמים על הפלייאוף

מוסטפא גדבאן ואביב רדליך (מיכה פישנזון) מוסטפא גדבאן ואביב רדליך (מיכה פישנזון)
ביום שישי האחרון השיגה בית"ר נהריה ניצחון ליגה חשוב ששומר אותה במאבק על הפלייאוף העליון כאשר גברה על צעירי צמרה בתוצאה 1:2

שבוע לא קל עבר על בית"ר נהריה לאחר שמאמן הקבוצה, ג'קי שריקי, הודיע על עזיבה עקב סיבות אישיות ומחויבות קודמות בעבודה הפרטית שלו, ומי שהחליף את שריקי על הקווים היה המנהל המקצועי, מיכה שושן, יחד עוזר המאמן, עמי אשכנזי.

נהריה פתחה נהדר את המשחק ובדקה ה-15 עלתה ליתרון לאחר שכרים גריפאת פרץ באגף ימין, הרים כדור לעבר מוסטפא גדבאן שמתוך הרחבה חלף פני שחקן יריב וכבש שער, נהריה ביתרון 1:0.

מאז כיבוש השער המשחק הפך להיות יותר טראש טוק בין שחקני שתי הקבוצות, שופט המשחק איבד את השליטה על המשחק אך ובתום המחצית הראשונה הרוחות נרגעו בעזרת ספסלי ואנשי הקבוצות.

במחצית השנייה נהריה ניסתה להגדיל את יתרונה, אולם רק בדקה ה-80 היא כבשה שוב ןהפעם מרגליו של אביב רדליך. מיד לאחר השער הגנת נהריה ספגה שער מצמק משחקן של טמרה, ועד לסיום טמרה ניסתה להשיג את השוויון אבל שלוש הנקודות נשארו בנהריה. בית"ר נהריה משיגה ניצחון חשוב בתוצאה 2:1 ששומר אותה במאבקי הפלייאוף העליון.


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
קומבינה
(אחד שמבין: 17:20 16-02-2020)
לכאורה מה שהולך בהתנהלות הקבוצה זה קומבינה מהסרטים,אייך מנהלים אנשים גם כדורסל וגם כדורגל? שקיפות ? רצו שינוי ?הצחקתם אותי ,חבר מביא חבר לכאורה , מתי באו לבדוק כמה אנשים מגיעים למשחקים? אז זהו שלא כי בקושי נכנסים 20 אוהדים שגם הם קרובי משפחה

סקר דאבל פס

משבר הקורונה כאן אבל לאן הכדורגל שלנו הולך?