עם הפנים כלפי מטה

כובש השער היחיד במשחק כובש השער היחיד במשחק
שבוע בלבד לאחר הניצחון על אסי גלבוע נחלה הפועל חדרה הפסד ביתי (0:1) מביך למכבי כפר קנא משער של אמיר אגברייה. ניר צביאלי מחדרה הורחק אחרי שריקת הסיום לאחר שחבט בראשו של אדיר שמעון האורח.

תחתית ליגה א' צפון תספק לבטח מתח, עניין ודרמות עד סיום העונה. מלבד כפר קרע שנראית כחוליה החלשה של הליגה, החל מהמקום ה-8 בטבלה צפוי קרב אמיתי נגד הירידה ונגד משחקי המבחן הצפויים לקבוצה מהמקום ה-14 בסיום העונה.
הפועל חדרה יכלה כבר השבוע להבטיח לעצמה עונה רגועה ושלווה וקרקע בטוחה לבנות בהדרגה את החומר המקצועי הצעיר העומד לרשותו של המאמן עמי אלחדד.
אבל שבוע בלבד לאחר הניצחון הגדול על אסי גלבוע הציגו חניכיו של אלחדד משחק נרפה וחלש כל הדרך להפסד ביתי 0:1 למכבי כפר קנא, שמבחינתה רצתה יותר, הגיעה מוכנה יותר וניצחה בצדק.


" חדרה נכנסה חזרה לבוץ" ברק קודיש (באדום)ואיציק נאש מכפר כנא

 כובש השער לכפר כנא אמיר אגבריה(ג'מל) שומר על הכדור מפני ניר צביאלי שהורחק.

העונה חדרה חיה במיוחד על התקפות מתפרצות, התקפות מעבר ויציאה מהירה וחדה מהגנה להתקפה. קבוצות כבדות ומסורבלות כמו מכבי כפר קנא שמטבע הדברים מסתגרות, משחקות בהקרבה ובנחישות ולמעשה מוציאות כליל את העוקץ מהמשחק של חדרה, עלולות להיות ההבדל בין המשך צבירת נקודות חשובות לבין הידרדרות מהירה לתחתית. שם, גם ללא חיזוק נכון והיעדר ניסיון, עלולה הקבוצה להסתבך משמעותית לקראת סיום העונה.
האירוע המסעיר במשחק התרחש רק לאחר שריקת הסיום של השופט אביב חגשי ( מזכיר בתנועותיו החדות והקצרות את עובדיה צבי). אדיר שמעון מכפר קנא הגיע ללחוץ את ידו של ניר צביאלי מחדרה, אשר משום מה במקום ללחוץ יד חבט בראשו של שמעון באמצעות מגן העצם. השופט חגשי,לאחר שהתייעץ בקוונו הודיע לצביאלי שהוא מורחק.


"כפר כנא שיחקה חכם" מחמוד ג'אבר עם הכדור

המשחק עצמו היה משעמם וברמה נמוכה. השוערים עידו ארגז מהצד של חדרה וטארק עבאס מכפר קנא לא נזקקו למתוח את איבריהם לאורך כל 90 הדקות. בדקה ה-30 הצליח החלוץ המקומי סבי שאולוב להחמיץ מול שער חשוף לאחר שהכדור כבר חלף על פני השוער. בדקה ה-58 ניצל אמיר אגברייה סגירה לקויה של הגנת חדרה וכדור רוחב מדויק של אדיר שמעון על מנת לקבוע מקרוב 0:1.


 "מזכיר בתנועותיו את עובדיה צבי" שופט המשחק אביב חגשי

 כפר כנא כובשת את השער היחיד במשחק אמיר אגבריה  דוחק את הכדור לשער

המאמן החדרתי עמי אלחדד שלח למגרש את אליאס זאנה, מומו ניסטל ואבי כהן (אחיו של רפי כהן חלוצה לשעבר של מכבי חיפה ששיחק באילת והצטרף השבוע לקבוצה), אבל ההגנה של כפר קנא ברשותו של הבלם מאור ממן מנעה מחדרה כל אפשרות להשאיר לפחות נקודה חשובה בבית.
ההרחקה של צביאלי שתפקד כבלם אחורי הופכת משמעותית לנוכח חסרונו של זיו אוסון הקפטן הפצוע של חדרה, שרק בימים הקרובים תתברר חומרת פציעתו בברך. גם החלוץ סבי שאולוב פרק כבר במהלך המחצית הראשונה את הכתף. עם כל הצרות האלו, וכשהתחתית מתקרבת, תצא חדרה בשישי לטמרה למשחק מול הלהיט החם של החודש האחרון (4ניצחונות רצופים על האפס – 3 בליגה ועל יפו בגביע). בכפר קנא המאמן פאתח עבאס יכול להיות מעודד מניצחון החוץ בחדרה, אבל גם הוא יודע שעם חומר השחקנים הזה והיכולת הזו קבוצתו תיאבק בתחתית עד סיום העונה.
 

" הקבוצה שיחקה נכון" מאמן  כפר כנא פתחי עבאס.

 

תמונות נוספות בגלריה תגובות

+ הוסף תגובה
1
על הפנים. חייבים חיזוק
(אוהד חדרה: 14:15 09-01-2011)
במצב הנוכחי, עם כל הצעירים והפצועים, אנחנו מועמדים לירידה.. איפה ראש העיר ??
2
מה קרה צעירי חדרה???
(אולגה: 20:01 09-01-2011)
שבוע שעבר ניצחתם חשבתם אתם קבוצה לעלייה השבע חזרתם לעצמכם ושבוע הבא בטמרה תקבלו בראש ואז תתחילו לדבר על להשאר בליגה...חדרה אתם קבוצה פח עם שחקנים שאין להם מקום בקבוצה אחרת
3
Forever young, forever young, May you stay forever young. Bob Dylan
4
מפסידים ביחד
(חדרה אדומה: 07:52 10-01-2011)
מישהו שם לב שכל פעם שחדרה מפסידה גם אולגה מקבלת בראש.יכול להיות שזה בגלל שנאת האחים שמתפתחת בעיר
5
לאוהדי-אולגה
(חדרתי בדם: 10:49 10-01-2011)
כפי שחזיתי הובסתם במגדל אם תשימו לב לא ניצחתם אף קבוצת צמרת וככה כידוע לכם אי אפשר לעלות ליגה נכון חדרה הפסידה בבית אך אני צופה עתיד ורוד לצעירי חדרה שמשחקים עם לב ונשמה עבור אוהדיהם והעיר כולה!!!
6
חדורה אלופהה
(חדרה אלופה: 12:57 10-01-2011)
חדרה אוהבים אותך אלופים שלנו בע"ה כול השחקנים יחזרו להיות כמו שבוע שעבר אוהבים אותך!!!
7
חדרה
(אוהד : 22:09 12-01-2011)
8
חדרה
(אוהד: 22:49 12-01-2011)
הפסד של עמי נקודה. לא ידע להכין את הקבוצה למישחק במקום להחליף שחקנים כול שבוע צריך להחליף את עמי . נו לך כבר

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?