"יש פה ניגוד עניינים ברור וזה התבטא על המגרש"

שחקני מכבי ערד תמר חוגגים ניצחון (פייסבוק מכבי ערד תמר) שחקני מכבי ערד תמר חוגגים ניצחון (פייסבוק מכבי ערד תמר)
כך אמר אדם קולינס, יו"ר מכבי ערד תמר, בסיום משחק בו הורחק ווליד אזברגה שחקן מכבי ערד תמר ונשלפו 8 כרטיסים צהובים

המחזור ה-21 בליגה ג' דרום נערך בסוף השבוע, מכבי ערד תמר אירחה במגרשה את הפועל מטה יהודה. המקומיים הנאבקים בצמרת הליגה על כרטיס העלייה המשיכו בכושר הטוב ורצף הניצחונות שניצחו בתוצאה 1:2 ושומרים על הפסגה, כאשר הם עם הפרש נקודה מהמקום השני בו מדורגת הפועל מרחבים, 9 מחזורים לסיום העונה.

בסיום המשחק היו טענות קשות בקרב אנשי מכבי ערד תמר לאחר תצוגת שיפוט חסרת תקדים בניגוד למהלך המשחק בו נשלפו 8 כרטיסים צהובים, כרטיס אדום לווליד אזברגה שחקן מכבי ערד תמר ופנדל מעורר מחלוקת בדקה ה-80 בו שוער הקבוצה, בן שורקי, הדף.

טרם פתיחת המשחק אנשי ערד הופתעו בדבר הגעתו של השופט למשחק, וזאת לאחר שהקבוצה הועמדה לדין בבית הדין המשמעתי של ההתאחדות לכדורגל בעקבות דו"ח השיפוט מול מכבי דימונה כנגד מאמן הקבוצה רמי גורנו, בית הדין המשמעתי של ההתאחדות לכדורגל לא קיבל את עמדת השופט הנ"ל ומאמן הקבוצה קיבל עונש מינימלי וזוכה מכל האשמה ביתר ההרשאות. בערד ציפו כי אותו שופט לאחר המקרה אינו ישפוט במשחקי הקבוצה עד לסיום העונה.

יו"ר מכבי ערד תמר, אדם קולינס, אמר לדאבל פס: "כשראיתי את השופט מגיע למשחק הייתי בהלם. לא האמנתי ששלחו לנו את אותו שופט אחרי מה שעברנו איתו בבית הדין לפני מספר שבועות. זהו מחדל ענק של איגוד השופטים, ההתאחדות לכדורגל ובית הדין של ההתאחדות לכדורגל שאין שם תקשורת בין האגפים השונים. יש פה ניגוד עניינים ברור וזה התבטא על המגרש, שופט שמגיע להכשיל קבוצה בצורה כל כך בוטה ושקופה עוד לא ראיתי בכל שבע שנותיי בליגה ג'".

עוד הוסיף קולינס: "השופט שלח בקשה לפסול את המגרש בטענה שהמשטח לא ראוי לכדורגל ושאין דשא משום שהמגרש לא עבר שזרוע. קיבלתי מכתב התראה על סגירת המגרש. לאחר שהוכחתי שאחראי המגרשים שהמגרש אכן עבר שזרוע בנובמבר ושלחתי לו תמונות של המגרש הוא ביטל את בקשת השופט. עוד ניסיון של השופט לפגוע בקבוצה שלא צלח".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
מדוע איגוד השופטים מתנהל כמו שוק לה בוקריה בברצלונה(רמה גבוהה אבל עדיין שוק) לא בודקים? לשופט זה ״עבר״ עם מכבי ערד!!!!! מדוע נשלח לשפוט אותם??? סביר להניח כי זו ליגה ג׳!!!!! הסתכלו במראה איגוד השופטים!!!!!! כן כך אתם נראים שוק!!!
2
ערד
(מידאני סלימאן: 07:32 19-02-2020)
3
ערד
(מלימאן מידאני: 07:36 19-02-2020)
אנחנו נעלה ליגה יש לנו שחקנים טובים לא מותרים עד הדקה האחרונה יאלה ערד ליגה ב מחכה לנו

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?