לקראת המחזור ה-24 ליגות ב' צפון

שחקני בית שחקני בית"ר נהריה חוגגים (מיכה פישנזון)
המחזור ה-24 בליגות ב' צפון א' וב' ישוחק בסוף השבוע. בליגה ב' צפון א': מגד'ל כרום תארח את צעירי טמרה, בועיינה בכפר כנא. בליגה ב' צפון ב': פרדיס מארחת את פרדס חנה, נשר בג'ת

 ליגה ב' צפון א':

איחוד מגד'ל כרום חוזרת למגרשה הביתי לאחר ניצחון 2:0 במשחק העונה מול הפועל בועיינה ותארח את צעירי טמרה מהחלק התחתון. בקבוצה הביתית יצפו להמשכיות תוך שמירה על הפרש 4 הנקודות מהשניה הפועל בועיינה. צעירי טמרה רשמה ניצחון ביתי 0:2 מול סקציה מעלות במחזור האחרון.

הפועל בועיינה תצא למשחק חוץ בכפר כנא מול צעירי כפר כנא. המקומיים סיימו בתיקו 1:1 מול אחי עכו וטרם הבטיחו את מקומם בפלייאוף. בועיינה יוצאת למשחק החוץ לאחר הפסד ביתי 2:0 למגד'ל כרום. עירוני כאבול תתארח למפגש קצוות מול בני ממב'ע. האורחים רוצים מקום בפלייאוף בסיום העונה ומגיעים לאחר הפסד 2:0 לצעירי סכנין. המקומיים חולמים על הישארות בליגה וממשיכים במאבק כנגד הירידה וחוזרים לאחר המחזור האחרון בו היו קבוצה חופשית.

בתתחית: הפועל ביר אל מכסור תארח את אחי עכו. הקבוצה הביתית הביסה במחזור האחרון 3:1 את טובא זנגריה וממשיכה במסע ההתאוששות לאחר סיבוב ראשון מאכזב. אחי עכו סיימה את העונה שלא תרד ולא תעלה ומגיעה משוחררת למשחק לאחר תיקו 1:1 מול צעירי כפר כנא.

יתר משחקי המחזור:

בית"ר נהריה-מכבי בני נחף.

צעירי סכנין-טובא זנגריה.

ליגה ב' צפון ב':

בני פרדיס תארח במגרש בבאקה את מ.ס פרדס חנה למפגש צמרת מסקרן. הקבוצה הביתית שבה למסלול הניצחונות בניצחון 3:0 מול הפועל טירת הכרמל. האורחים בעונה יוצאת דופן ממשיכים לחלום על כרטיס למשחקי הפלייאוף לאחר ניצחון מול כפר קרע 0:2.

עירוני נשר השניה תתארח למפגש קצוות אצל הפועל איחוד בני ג'ת. האורחים מגיעים לאחר תיקו 0:0 מאכזב מול מכבי נווה שאנן. ג'ת ממשיכה במגמת הירידה אל עבר ליגה ג' לאחר תבוסה 2:6 לאחי איכסל. מכבי נוג'ידאת תארח למפגש צמרת מסקרן את מכבי בני ריינה. המקומיים נאבקים על מקום בפלייאוף וחוזרים למגרש הביתי לאחר ניצחון 2:0 מול הפועל סנדלה/גלבוע. ריינה שבה למסלול הניצחונות בניצחון ביתי 0:1 מול בני מוסמוס ויצפו לחבר ניצחון שני ברציפות.

איחוד כפר קרע תארח במגרשה למפגש קצוות את הפועל רמות מנשה. הקבוצה הביתית נוצחה במחזור האחרון מול מ.ס פרדס חנה 0:2 ותצפה לשוב למסלול הניצחונות מול האורחים היוצאים למשחק חוץ לאחר ניצחון ביתי 0:2 מול הפועל בית שאן. בתחתית: הפועל בית שאן תארח את הפועל סנדלה/גלבוע. חניכיו של רפי בוסקילה ינסו להתאושש מההפסד מול הפועל רמות מנשה במחזור האחרון 0:2. סנדלה/גלבוע בדרכה לליגה ג' בסיום העונה לאחר הפסד נוסף 2:0 למכבי נוג'ידאת.

בני מוסמוס תארח את אחי איכסל. המקומיים ממשיכים להיאבק על מקומם בליגה בעונה הבאה וחוזרים למשחק ביתי לאחר הפסד 0:1 לבני ריינה. אחי איכסל הביסה במחזור האחרון 2:6 את הפועל איחוד בני ג'ת, תצפה לבסס את מיקומה בחלק העליון המקנה לקבוצה כרטיס למשחקי הפלייאוף.

יתר משחקי המחזור:

מכבי נווה שאנן-איחוד בני בקה.

מכבי אום אל פאחם-הפועל טירת הכרמל.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
רק לו נשר
(אוהד: 09:10 26-02-2020)
הקבוצה הכי זבלה שיש בליגה לו אוהבים אותה בגלל אבי מלכה החלאת אדם רודף בצע כסף נבלה שחק במגדח העמק היה מלך בוגד
2
פרדיס
(רש: 16:09 26-02-2020)
רק פרדיס תעלה ליגה בעזרת השם והאוהדים שיש לה מגיע לה לעלות כל משחק יש מעל 400 אוהד במשחקי חוץ ובמשחקי הבית יש לה מעל 1000... מה תגידו
3
רק נשר תעלה
(נשרי: 18:45 26-02-2020)
תגטבה ל2 .. פרדיס לא יעלו חבל לכם על הזמן שוער שנופל מעביר זמן זה לא זבלה גועל נפש נשר ניצחו אותכם בבית גם 2000 אוהדים . ניפגש פלאוף יאלה נשר ליגה א
4
לא דואג
(אוהד הפועל: 18:53 26-02-2020)
אני כמעט בטוח שהכי טובים יעלו וזו בני פרדיס עם סגל שיכול להתמודד על חמשיה ראשונה בליגה א ..עוד הקהל מספר אחד בליגה ..מגיע לנו וזה מה שיהיה
5
הפתעת הליגה פרדס חנה
(אלון: 06:27 27-02-2020)
ללא כול מטרה רצו רק להישאר בליגה,אפשר להגיד שאפו לאורי צאצו שבנה קבוצה צעירה ותוססת שעוד תישמעו עליה בשנים הקרובות,

סקר דאבל פס

משבר הקורונה כאן אבל לאן הכדורגל שלנו הולך?