לקראת המחזור ה-25 בליגות ב' דרום

שחקני דימונה חוגגים. ינצחו את משחק העונה? (שי גבאי) שחקני דימונה חוגגים. ינצחו את משחק העונה? (שי גבאי)
המחזור ה-25 בליגות ב' דרום. בליגה ב' דרום א': בית דגן-כפר ברא, קרית אונו-בני טייבה. בליגה ב' דרום ב': עירוני כסייפה-מ.ס דימונה, שיכון המזרח-מכבי עירוני שדרות

 ליגה ב' דרום א':

עונת המשחקים נכנסת לרגעי ההכרעה בדבר זהות הקבוצות שישחקו בפלייאוף, ומנגד זהות היורדות לליגה ג' בסיום העונה. מוליכת הטבלה צעירי טייבה תארח את בית"ר רמת גן בציפייה להמשיך ברצף הניצחונות לאחר הניצחון 6:1 מול עוצמה חולון. בית"ר רמת גן יוצאת למשחק החוץ בטייבה לאחר ניצחון ביתי 0:2 מול מכבי עמישב פתח תקווה.

עירוני בית דגן תנסה להתאושש מהפסד בכפר סבא מול בית"ר המקומית שתארח במגרשה את הפועל כפר ברא למפגש קצוות. כפר ברא נוצחה במחזור האחרון במשחק החוץ מול מחנה יהודה ויודעת כל תוצאה מלבד ניצחון תקרב את הקבוצה לליגה ג'.

הפועל קרית אונו חוזרת למגרשה לאחר תיקו 1:1 מול בית"ר פתח תקווה ותארח את בני טייבה למפגש מסקרן על מקום בפלייאו,. טייבה יוצאת למשחק החוץ לאחר ניצחון ביתי 0:2 מול שועאע כפר קאסם. בית"ר כפר סבא תחפש המשכיות במטרה להתברג במקום המוביל למשחקי הפלייאוף שתתארח אצל הפועל כפר קאסם שועאע. כפר סבא הביסה 0:4 את עירוני בית דגן, מנגד המקומיים נוצחו במשחק החוץ 0:2 מול בני טייבה.

בתחתית: הפועל הוד השרון תארח למפגש תחתית מסקרן את עוצמה חולון. המקומיים חוזרים לאחר תיקו 1:1 מול הפועל קלנסווה בעוד האורחים הובסו במגרשם הביתי 6:1 מול צעירי טייבה.

יתר משחקי המחזור:

מכבי עמישב פתח תקווה-בני יפו.

הפועל קלנסווה-הפועל מחנה יהודה.

שמשון תל אביב-בית"ר פתח תקווה.

ליגה ב' דרום ב':

מ.ס דימונה תארח למפגש העונה את השניה עירוני כסייפה. האורחים מדימונה יוצאים למשחק החוץ בכושר נהדר לאחר ניצחון 2:6 מול הפועל לוד במחזור האחרון. כסייפה בזהה לדימונה בכושר נהדר ורצף ניצחונות האחרון במשחק החוץ 4:2 מול מכבי קריית מלאכי.

שיכון המזרח תנסה להתאושש מרצף ההפסדים שתארח למפגש מסקרן את מכבי עירוני שדרות. המקומיים הובסו במחזור האחרון 0:3 מול עירוני מודיעין, האורחים משדרות ממשיכים ברצף הניצחונות וניצחו במשחק החוץ את הפועל גדרה 2:0.

הפועל ירוחם תארח למפגש ישיר על מקום בפלייאוף את בני אילת. הקבוצה הביתית סיימה במחזור האחרון בתיקו 0:0 מול מ.ס באר שבע ורושמת משחק שלישי ללא ניצחון. בני אילת סיימה בתיקו ביתי 1:1 מול בית"ר מעלה אדומים ומגיעה למשחק החוץ בציפייה לשוב למסלול הניצחונות ולקרב עצמה למקום המוביל למשחקי הפלייאוף.

מ.ס באר שבע תתארח אצל הפועל לוד מהחלק התחתון. המקומיים הובסו במחזור האחרון מול מ.ס דימונה בתוצאה 2:6, באר שבע ממשיכה לאבד גובה ומאכזבת שסיימה בתיקו 0:0 מול הפועל ירוחם.

בתחתית: מכבי עירוני נתיבות תזכה למשחק בית שני ברציפות שתארח את הפועל גדרה. חניכיו של אבי בוחבוט ניצחו במחזור האחרון 0:6 את צעירי רהט, גדרה יוצאת למשחק החוץ במטרה לסיים את העונה ברוח ספורטיבית לאחר הפסד ביתי 2:0 למכבי עירוני שדרות.

יתר משחקי המחזור:

בית"ר קרית גת-מכבי קריית מלאכי.

בית"ר מעלה אדומים-עירוני מודיעין.

צעירי רהט-בית"ר יבנה.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
יאללה כסייפה מנצחים!!
(אמיר: 11:28 04-03-2020)
2
מלאכי בעד דימונה
(מוקמל שאול: 12:59 04-03-2020)
תגובה לאמיר זה שלא פתחנו לכם את התחת זה בגלל שלשחקנים שלנו אין כבר חשק לשחק בגלל המצב שהם נמצאים אבל אני מאמין שדימונה לא רק תפתח לכם את התחת גם את השושנה ילה דימונה
3
מלאכי זה בלוף של השנה
(לאדון שאול: 16:50 04-03-2020)
ליגה ג הכי מתאים לכם קיבלתם 4 בבית כמו שצריך העיקר דיברתם על עליה אתם בפלייאוף תחתון עם תקציב של ליגה א
4
אזולאי
(רוני: 17:05 04-03-2020)
ילה דימונה מנצחים וסוגרים סיפור
5
יש עליה
(קסייפה: 17:26 04-03-2020)
לה לה לה לי לו
6
כסייפה נגד דימונה
(יורם : 10:50 06-03-2020)
המשחק נדחה למועד אחר...בקריית גת לא מאשרים ..אבל מסיבות פורים כן מאשרים ושאר המישחקים כן מאשרים התאחדות מושחטת .....קורונה עאלק ....מפחדים מהמשחק הזה שיוציא אותם לגמרי מהעלייה .. לא נורא כסייפה אנחנו נשחק נגדכם מתי ואיפה שתקבעו ....ובעזרת ה' ננצח
7
הבלוף של כסייפה
(מימון: 15:54 06-03-2020)
"הניצחון" של כסייפיה בדימונה היה בלוף , גנבו גול מכלום, סגרו את המשחק כמו שפנים, בזבזו זמן לפחות חצי שעה, בלי שהשופט המעפן יגיב. יכלו לקבל לפחות שלישייה, אבל לא נורא הם יקבלו שלישייה ביום ראשון. שבת שלום
8
דימונה
(אבי: 11:43 07-03-2020)
מנצחים. גומרים. סיפור. עולים. ליגה. כפייה. בוכים. השופטים. אשמים. כרגיל. כבוצה. של. בכיינים

סקר דאבל פס

משבר הקורונה כאן אבל לאן הכדורגל שלנו הולך?