משחקי הליגות הנמוכות יידחו? שחקנים נכחו באירוע שבו היה גם חולה קורונה

בריאות מעל הכדורגל. בריאות מעל הכדורגל.
דרמה גדולה בליגות הנמוכות כאשר בימים האחרונים נכנסו חלק מהשחקנים לבידוד וזאת בשל כי היו באירוע בו היה גם אחד החולים שהיה בקלאסיקו בספרד. בעל האירוע: "מצער אבל המידע ממשרד הבריאות הגיע יום לאחר האירוע"

דרמה גדולה בליגות הנמוכות כאשר בימים האחרונים התגלה כי שחקנים רבים נכחו בשבוע שעבר באירוע בראשון לציון בו גם היה אחד מחולי קורונה. אותו חולה הגיע לאירוע כאשר עוד לפני כן נכח במשחק הקלאסיקו בספרד, ביום האירוע כלל לא יצאה עדיין ההוראה של משרד הבריאות להיכנס לבידוד ולכן הגיע לכבד את בעל האירוע.

אגב מדובר בשחקן עבר ששיחק בליגות הנמוכות. יום לאחר האירוע הודיע משרד הבריאות כי האנשים שחזרו מספרד מחויבים להיכנס לבידוד ולכן בעל האירוע התקשר מיידית למשרד הבריאות שהורה באופן גורף להכניס את כל הנוכחים שהיו בין השעות 9-11 בערב באירוע להיכנס לבידוד.

בין השאר מדובר בשחקנים מקבוצות שונות כאשר חלקם הגדול היה מליגות ב וג'. בעל האירוע עצמו התייחס ואמר: "זה נושא מצער וחשוב לציין כי ביום האירוע לא היה כל מידע או הנחיה של משרד הבריאות. פעלנו ואנחנו פועלים על פי הנחיות של משרד הבריאות ונקווה לבריאות לכולם".

בהתאחדות לכדורגל ציינו הערב כי טרם התקבלה כל פנייה לגבי דחייה או ביטול של המשחקים אך לא מן הנמנע שזה יקרה מחר בבוקר, כאשר אז תתכנס הנהלת ההתאחדות ביחד עם המחלקה הרפואית בכדי לקבל החלטה כי לא מדובר בשחקנים רבים מכל קבוצה.

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
מה קשור
(צפוני: 23:20 10-03-2020)
מה קשור מחט לתחת ?בגלל תפוח רקוב אחד אז כולם צריכים לסבול כל קשקוש אתם עושים כותרת דיי
2
כסייפה כולה נגועה בקורונה
(דניאל: 06:04 11-03-2020)
3
טיפשות
(חיים: 08:16 11-03-2020)
מה הקשר כמה שחקנים לכל הליגות , איפה השכל הישר
4
יגדילו ל-2000 אוהדים
(דורון: 14:15 11-03-2020)
או שיגבילו קהל ל-2000 אוהדים, גם 200 יעבוד

סקר דאבל פס

משבר הקורונה כאן אבל לאן הכדורגל שלנו הולך?