מדינת הכדורגל: מרדכי ווואחידי הודחו, הויכנבוים אזברגה ורותם שבו הביתה. עאמר חזר ושוהם שוב פוטר

עוד סבב של מאמנים באים והולכים ושלל עירבובים בליגה הלאומית. גיל ברעם האיש החזק בנוף הגליל באולפן וסכנין מצמצמת את הפער מראשל"צ לארבע נקודות בלבד. הכל על המחזור האחרון בליגה הלאומית ובליגה א' במדינת הכדורגל בערוץ הספורט

מדינת הכדורגל בערוץ הספורט התמקדה בעיקרה בשבוע המטורף שעבר על הליגה הלאומית. מעבר לניצחון הגדול של ניר ברקוביץ על גיא לוזון התאפיין השבוע הזה ברמת תחלופה ועירבובים חסרת תקדים בשוק המאמנים. נועם שוהם שכבר הספיק להיות מפוטר מרמת השרון פוטר גם מא.א.פאחם, גם עדנאן וואחידי מלוד ואיתי מרדכי מנוף הגליל מצאו את עצמם ברשימת המודחים ומנגד ירון הויכנבוים עזב את רמת השרון וחזר לנוף הגליל שם אימן אשתקד כאשר גם סולימאן אזברגה חזר לבני לוד שם אימן עד אשתקד משך 7 שנים.

אורן רותם, המאמן המצליח של קבוצת הנוער ברמת השרון, שניסה את מזלו בבוגרים לפני שנה ונכשל בגדול יקבל הזדמנות חוזרת, להזדמנות נוספת בלאומית יזכה גם איסמעיל עאמר שמונה למאמן א.א.פאחם לאחר שנכשל בכפר קאסם בתחילת העונה. סה"כ 37 מאמנים בליגה הלאומית שני מחזורים לסיום העונה הסדירה.

גיל ברעם, האיש החזק בנוף הגליל, הגיע לאולפן בכדי לנמק את סיבת הדחתו של הויכנבוים מהמועדון בתחילת העונה, הדחתו של איתי מרדכי השבוע, החזרתו של הויכנבוים, מלאכת הפיתוי המוצלחת שעשה להויכנבוים על הגב של רמת השרון ומעורבותו בקבלת ההחלטות של ראש העירייה רונן פלוט.

במסגרת מנהרת הזמן פגש אייל לחמן את לידור כהן מהסמלים של מכבי פ"ת שסיפר על היום שלחמן גילה אותו כשחקן אבל לא הספיק לתרגם את הגילוי לאחר ששוב פוטר מתפקידו כמאמן. מצלמות מדינת הכדורגל יצאו לבית משפחת מלכה בבת ים לפגוש את האחים שון ועמית מלכה שמככבים בליגה א' דרום. בליגה א' צפון המוליכה איכסל הפגיזה חמישייה לרשת של הפועל הרצליה האומללה ובנוסף החל מהשבוע אסי גלבוע נמחקת ממפת הכדורגל בישראל.

כל הסיפורים, השערים, הפרשנויות, החדשות והניתוחים בשעה של כדורגל ישראלי מעורבב היטב עם מירב התבלינים מכל הרחובות הספורטיביים של הליגה הלאומית וליגה א' ולסיום דואט מופלא לשיר אגדי.

אל תחמיצו!

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
יבנה
(מכבי: 10:23 11-03-2020)
קבוצת החודש אפילו לא מילה
2
מנחוס
(אבי: 17:15 11-03-2020)
כל הכבוד נועם שוהם לא הולך לו לא הצליח לנצח ברמת השרון ולא באום אלפאחם מה אתם רוצים שירדו ליגה כדי לרצות השם שוהם

סקר דאבל פס

משבר הקורונה כאן אבל לאן הכדורגל שלנו הולך?