מברכים על ההחלטה אך מבקשים לא לבטל את הליגות

שחקני צעירי טייבה (אמיר חאג׳ יחיא ) שחקני צעירי טייבה (אמיר חאג׳ יחיא )
גם בליגות ב' וג' מברכים על ההחלטה של משרד הבריאות התתאחדות לכדורגל אך גם מצפים שהליגות לא יבוטלו לאלתר

לאור הפסקת הליגות ברקע המשבר הבריאותי העולמי, הגיבו אנשי הכדורגל של ליגות ב' וג' למצב שנוצר. 

חבר הנהלת צעירי טייבה, פרופ' קוסאי חאג' יחיא: "ההחלטה לבטל את המשחקים של היום היא החלטה נכונה מאוד. בריאות השחקנים ובריאות הצופים היא בעדיפות עליונה. אמנם בליגות הנמוכות אין הרבה צופים, אבל בכל זאת המגע וההתקהלויות קיימים ולכן חשוב מאוד שהמשחקים יושבתו כרגע, אבל לא לבטל את הליגה בשום פנים ואופן. חשוב מאוד שההתאחדות לכדורגל תעזור לקבוצות הכדורגל בליגות הנמוכות מבחינה כלכלית אם המצב יימשך, כי רוב הקבוצות נשענות על תרומות של האוהדים והצופים. מקווה שהמצב יהיה רגוע ורק בריאות לכולנו. סופ"ש רגוע".

אדם קולינס, בעלי מכבי ערד תמר: "לאור המצב, דחיית הליגה עד להודעה חדשה זה צעד מובן. מבחינה אישית אני מאוד עצוב כמובן ומקווה שנחזור לשחק בקרוב ונמשיך את המומנטום מאיפה שהפסקנו. הקבוצה במקום הראשון ותלויה רק בעצמה, אני מקווה שועדת הליגות תתן לנו להמשיך לשחק את כל המשחקים ולא יקבעו את העולה במתכונת אחרת, אחרי הכל הכי חשוב הבריאות".


שחקני מכבי ערד תמר. בעונה נהדרת (פייסבוק מככבי ערד תמר)

מנהל קבוצת בית"ר יבנה, אשר שטרית, אמר בנושא: "החלטה נכונה. לסגור את כל הליגות עד שיתבהר המצב . כדורגל ללא קהל ועם אוירה כזו לא ניתן לשחק".

מאמן מ.ס. רמלה, איציק שלום: "בריאות השחקנים והקבוצות מעל לכל, ומכבדים את החלטת ההתאחדות לכדורגל".

יו"ר איחוד בני באקה, חסן מואסי: "החלטת ההתאחדות לביטול המשחקים לסוף השבוע הנוכחי בגלל מגיפת הקורונה היא בעיני החלטה נבונה ונכונה מאוד, אנו שומרים באופן נחרץ וגורף על הבריאות של השחקנים והקהל במגרשים. אני מציע לראשי ההתאחדות להקפיא את את כל הליגות למשך שבועיים כמו שנהוג בכל העולם. אני מאחל לכל תושבי המדינה בריאות מהנגיף האלים הזה בהקדם האפשרי".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
להתחיל את הליגה מההתחלה
(יואל: 16:00 13-03-2020)
אין ערך לליגה בהמשכים זה לא ליגה למקומות עבודה פה.
2
לבטל את העונה
(יצחק: 16:34 13-03-2020)
אין טעם כבר
3
יו
(חח: 16:50 13-03-2020)
הליגות הסתיימו אין עולות ,אין יורדות
4
בצל הקורונה
(ערן זהבי: 10:40 15-03-2020)
צריך לחכות חודש ולהמשיך תליגה

סקר דאבל פס

לפי משחקי הגביע וההכנה, מי הולכת לאכזב השנה?