"ממשיכים קדימה. זה לא נגמר עד השריקה האחרונה"

הפועל אופקים מרחבים (פייסבוק הקבוצה) הפועל אופקים מרחבים (פייסבוק הקבוצה)
כך אמר מוטי עטר, מאמן הפועל מרחבים אופקים, המדורגת במקום השני בליגה ג' דרום, בהפרש נקודה מהמוליכה מכבי ערד תמר

ליגה ג' מחוז דרום נכנסת לרגעי ליישורת האחרונה ורגעי ההכרעה. ביום שני הושלם המחזור ה-25 במשחק בין הפועל מטה יהודה להפועל מרחבים/אופקים. המשחק שבוטל בסוף השבוע שעבר בעקבות מזג האוויר הסוער הפקד את דרום הארץ, שוחק ביום שני במשחק בו ניצחה הפועל מרחבים/אופקים בתוצאה 4:1 ובכך שמרה על הפרש נקודה מהמוליכה, מכבי ערד תמר.

חמישה מחזורים לסיום עונת המשחקים בליגה ג' מחוז דרום, המאבק על כרטיס העליה נראה כי יוכרע רק במחזור סיום העונה, בצל הודעת ההתאחדות לכדורגל בדבר הפסקת משחקי הכדורגל החל מליגת העל ועד לליגה ג'.

מוטי עטר, מאמן הקבוצה, אמר לאחר הניצחון לדאבל פס: "הגענו למשחק חוץ לא קל, הצגנו מחצית ראשונה מושלמת ובחצי השני כבר לא היינו כל כך טובים לשמחתי דאגנו להכריע את המשחק בחצי הראשון והפנים קדימה".

חמישה מחזורים לסיום עונת המשחקים, הפרש נקודה בלבד ממכבי ערד תמר מוליכת הטבלה, מה מאפיין את הקבוצה העונה?
"הקבוצה מציגה כדורגל חיובי וטוב, לצערי הרב איבדנו נקודות במשחקים שהיו בידיים שלנו. בחלק מהם מהחלטות שיפוט הזויות. ממשיכים קדימה. זה לא נגמר עד השריקה האחרונה".

בשנים האחרונות אימנת בליגה ב', מה הוביל את מוטי עטר לרדת לאמן בליגה ג '?
"ראיתי בזה אתגר להתמודד על תואר העליה לליגה ב', היו לי הצעות גם במהלך העונה לחזור לליגה ב' אבל העדפתי להמשיך במקום בו בחרתי".

לסיום, כמאמן איך נערכים למצב החדש בו משחקי הכדורגל הישראלי הופסקו בצל נגיף הקורונה?
"אני מקווה שזה יחלוף כמו שזה בא, במידה ותהיה הפסקה ארוכה זה יפגע בקבוצות בצורה משמעותית. מנגד אין מה לעשות, הבריאות קודמת לכל ורק נהיה בריאים הכדורגל כרגע שולי במצבים כאלה".


 

תגובות

+ הוסף תגובה

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?