אייהב סרסור: "אם יחזירו את הפעילות רק בעוד חודש אז הקבוצות יקרסו כלכלית"

אייהב סרסור אייהב סרסור
אחד מיושבי הראש הטובים במחוז הדרומי חושש לעתיד ליגה א' ומקווה לקבל תשובות משרת הספורט בעיקר בכל הקשור לכדורגל החובבני

שמשון כפר קאסם היא אחת הקבוצות הלוהטות של השבועות האחרונים במחוז הדרומי והיא גם ללא ספק אחת הנפגעות העיקריות סביב עצירת הליגה בשל נגיף הקורונה. בשמשון רצו העונה להגיע לפליייאוף העליון וזאת כי נבנתה שם קבוצה איכותית תחת הבעלים, אייהב סרסור.

האחרון מביע חשש עמוק לעתיד הקבוצות ומבהיר: "אם יחזירו הפעילות של הכדורגל בעוד חודש או חודשיים הרבה קבוצות יקרסו כלכלית והרבה זה בליגות הנמכות שלא מקבלות הקצבות כמו בליגה לאומית וליגת על. שרת הספורט מרי רגב חייבת לקחת מעמד במצב הנכוחי כרגע ולגבות כול הקבוצות במיוחד ליגות א שהם חצי מקצוענים".

סרסור אומנם מודע לקושי במציאת פיתרון למצב הקיים אבל בעיקר דואג לבריאות של השחקנים. סרסור: "המצב בארץ ובעולם בעקבות התפוצה חוצת גבולות של הקורונה הוא מצב של דאגה, בהלה ובו זמנית גם לתקוות ובשורות טובות בהקדם האפשרי. גם ענף הספורט, ובצער, נכנס למנהרה אפלה שלא רואים בה ניצוץ של אור. קבוצות פאר בעולם וליגות שהיוו אוויר לנשימה מדי שבוע לקהל הצופים, נכנסו לפסק זמן ארוך של הלא-נודע. אצלנו בארץ, בוטלו כל המשחקים של הליגות הבכירות והנמוכות, הנוער, הנערים והילדים. גם בליגות הבכירות באירופה לא אמור להיות קהל. כולי תקווה שהעולם ייצא מהמערבולת שנכנס אליה לא מרצון, אלא בצורה מאולצת ובלתי צפויה, ממש כמו גדם זלעפות ביום בהיר.

לטעמי אם המצב יימשך עוד חודשיים או שלושה ואין טעם לחזור, כמעט רוב הקבוצות בכול הליגות בארץ תסרב להמשיך את העונה, בגלל פגיעה בכושר הגופני אצל הרבה שחקנים, מכול הקבוצות, שנמצאים בבידוד ולא התאמנו ואיבדו את הפוקוס של המשחקים והאימונים בגלל נגיף הקורונה שפגע תדמיתית בכדורגל או בכול ענף אחר.
לדעתי, עדיף לבטל את כול הליגות בארץ ולהתחיל את הליגה הסדירה בחודש ספטמבר 2020".
 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
מה אתה מבלבל את המוח
(חביב: 10:43 16-03-2020)
צריך להמתין גם עוד חודש מה קרה ישחקו פעמיים בשבוע ויסמו את הליגה כמו שצריך מה אתה פוחד לרדת ליגה
2
לו יחזרו
(אוהד: 11:55 16-03-2020)
השנה הסתימה את כדורגל אתה רוצה בכוח שחק נגד הרשות
3
יבנה
(יבנה: 15:56 16-03-2020)
‏הרשימה המשותפת יא מניאק
4
הצפי במשרד הבריאות הוא ל5 שבועות לגבי כול האוכלוסיה..ואים כך יהיה אפשר לתת לקבוצות שבוע להתארגן ולעשות 2 מחזורים בשבוע..
5
מי יעלה מי ירד ?
(משה : 22:59 16-03-2020)
לא יכול להיות שקרית גת בתקציב של 50 אלף שקל תישאר בליגה וקבוצות שהשקיעו מעל 3 מיליון שקל גם ישארו כי הכל יוקפא

סקר דאבל פס

משבר הקורונה כאן אבל לאן הכדורגל שלנו הולך?