אחמד אבולעם תקף את שכטר: "רצה לקנות לעצמו כמה טפיחות על השכם מכמה מצביעי ימין קיצוני"

לא נשאר אדיש. אבולעם לא נשאר אדיש. אבולעם
הפוסט הפוליטי של איתי שכטר ממכבי תל אביב עורר הדים רבים בקרב אנשי הכדורגל מהמגזר הערבי וביניהם יושב ראש אום אל פאחם ששלח מסר ברור

חלוץ מכבי תל אביב, איתי שכטר, העלה אתמול סטורי פוליטי לפיו תקף את מפלגת "כחול לבן" שעשויה להיכנס לממשלה בתמיכה המפלגה הערבית.

הדבר גרם לזעם רב גם בקרב אנשי מכבי תל אביב, שדרשו מהשחקן להסיר מיידית את הפוסט וגם בקרב אנשי הכדורגל הישראלי כאשר יו"ר הפועל אום אל פאחם, אחמד אבולעם, אף הביא את כעסו וכתב פוסט נוקב: "ההצהרות אתמול של כמה שחקנים, כושלים ברובם, מוכיחות למי שעדיין לא הפנים זאת, שתמיד יהיו אנשים שיסתכלו על החברה הערבית בישראל בחשדנות, ומצד שני אותם אנשים ימשיכו להנות מהתוצר של החברה הערבית כל עוד הוא משרת את האינטרסים שלהם.

הרי לשכטר לא הפריעו הבישולים של מהראן לאלה וואליד באדיר כשהוא פרח בהפועל, וזה כנראה לעולם לא יפריע לו. מצד שני, אין לו שום בעיה לתקוף רשימה ש- 97% מהציבור הערבי בישראל הצביע לה, כדי לקנות לעצמו כמה טפיחות על השכם מכמה מצביעי ימין קיצוני או מצביעי מפלגה שלא הייתה לה בעיה לקלוט לתוכה צאצאים של טרוריסט מורשע. שכטר הוא המשל, אך זה תקף גם לגבי שחקנים אחרים כמובן.

כל הדברים האלה מוכיחים רק משהו אחד: שבספורט אין מקום להתבטאויות פוליטיות, בטח ובטח לא להצהרות גזעניות.

היום יותר מתמיד אני גאה להיות ערבי, ואני גאה להיות חלק מהמערכת השפויה ביותר בכדורגל הישראלי, שנקראת הפועל אום אל פחם. מועדון שלא הסתכל לעולם על גזע, לאום או מוצא של כל מי שהיה חלק ממנו, מועדון שלא הפריעה לו העובדה ש- 10 מתוך ה- 14 שחקנים שהדיחו את איתי שכטר מהגביע היו יהודים.

זאת דרכנו ובה נמשיך.

אחמד אבו אלעם".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
רוצים שלום אמיתי
(דניאל: 10:29 18-03-2020)
ברגע שיהיה שלום אף אימא לא תהיה בוכיה בעזרת השם נעשה ונצליח
2
תשובה לגזען שכטר
(ערבי גאה: 11:02 18-03-2020)
כל הכבוד לאבו אלעם אנחנו גאים להיות ערבים אוהבים שלום וחיים ביחד בהבדל נשכור הגזען וכל מי שתמך בדבריו. אנחנו נמשיך להיות תושבים נאמנים במדינת ישראל. נמשיך לשרת את המדינה בתחומים רבים ברפואה בבתי מרקחת בהי טיק בחקלאות בבניין ובעוד תחומים רבים חיוניים.
3
שכטר טהור
(הלכתם רחוק: 14:46 18-03-2020)
חבל שאתם לוקחים את זה למקום הזה איתי דיבר על אנשים ספציפיים ברשימה וזהו למה לעשות סיפור מכלום
4
שכטר זה מיותר לחלוטין
(שכטר טעה ואתה משתחצן: 18:00 17-03-2020)
ואדון נכבד אל תשתחצן ותצא בהצהרות זה שאתם מצליחים ורגועים סבבה אבל אתם לא טלית שכולה תכלת ולגבי יהודים וערבים אין צורך להכניס שום פוליטיקה לספורט
5
תחפש
(ניסים ממן: 19:02 17-03-2020)
תחפש מי ינענע אותך הוא לא דיבר על הערבים שרוצים לחיות איתנו הוא דיבר על הרוצחים בממשלה אחמד טיבי שיקבל מחלה ועל השותפים שלו אם נפגעת אז אתה גם מעודד שהידים אתה וטורק חפשו מי ינענע אותכם
6
אחמד לך לעזעזל
(אחמד לך קיבינימאט: 19:11 17-03-2020)
אתה אורח פה.
7
כל הכבוד לשכטר
(יוסף: 15:31 18-03-2020)
כמה יהודים יכולים להתרפס בפני עם שרוצה להשמיד אותם?
8
רק ביבי...שכטר!!!
(ליכודניק: 06:57 18-03-2020)
הייתי מציעה להתאחדות למנות את איתי שכטר הציוני הגיבור לאחראי על כל הליגות הנמוכות !!!
9
בשבילך אחמד
(יצחק: 08:12 18-03-2020)
אמחד אבולעם אולי אתה ערבי ישראלי מן השורה שאוהב את המדינה שבה אתה חי... אבל ברשימה המשותפת לא מגנים פיגועים ופועלים נגד המדינה, שכטר אמר דבר נכון. אבל אם גם אתה לא מגנה פיגועים אז גם אתה לא צריך להיות כאן.
10
..אין בו שום מחשבה עצמאית סתם וירוס גזעני יש מלא כמוהו ואסור לתת להם במה יותר מידי.
11
שכטר צודק!
(אבו אל זובי: 07:21 20-03-2020)
משחקים אותה רוצים דו קיום ואז בוחרים ברשימה ששמה מטרה להשכיח את הזהות היהודית של המדינה. כל מי שבחר בהם בעצם אומר שהוא שונא יהודים ואם זה ככה תלכו ביחד איתם לירדן סוריה או לבנון ואל תשחקו אותה אנשי שלום. נסתדר בלעדיכם טוב יותר...

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?