פרוייקט הקורונה: בני זלפה

בזלפה רוצים למחוק את העונה. (דאפר מחאמיד) בזלפה רוצים למחוק את העונה. (דאפר מחאמיד)
לאור אי הוודאות סביב עתיד הליגות הנמוכות, יוצא אתר "דאבל פס" בפרוייקט מיוחד ובו ההצעות של הקבוצות לפיתרון המשבר מבחינה מקצועית וכלכלית

ההתאחדות לכדורגל צפויה להחליט בקרוב החלטות גורליות עבור הכדורגל הישראלי והליגות הנמוכות, וזאת לאור נגיף הקורונה שפשט על העולם כולו וגם על מדינת ישראל. אתר "דאבל פס" מתחיל בפרוייקט מיוחד בו הוא נותן הזדמנות לקבוצות השונות להביע את דעתם בסוגיה, ובעיקר לתת את ההצעה המתאימה להתאחדות לכדורגל לגבי המשך העונה המקצועית וגם כיצד ההתאחדות תוכל לסייע לקבוצות בפן הכלכלי לאור המשבר הגדול במשק שידעה המדינה מאז ומעולם.

המנהל המקצועי של בני זלפה, נביל אמארה, אומנם נלחם עם קבוצתו על מקום בפלייאוף העליון אבל נראה כי השבועות האחרונים גרמו לו לאבד כל חשק לכדורגל. אמארה: "אני חושב שצריך להקפיא את הליגה ואפילו לבטל את עונת 2019/20
ושהמצב יחזור כאילו עונה חדשה שמתחילה בעונת 20/21, ללא עולות וללא יורדות כי לדעתי המצב הזה יקח לפחות כמה חודשים טובים ודאז לא יהיה טעם לבוא ולגמור את העונה כי זה כרוך בהוצאות גדולות ומיותרות ויפגע בעונת 20/21"

אמארה גם רואה פגיעה כלכלית ואומר: "לדעתי ההתאחדות בשיתוף עם משרד הספורט והאוצר צריכים להעביר פיצוי הולם לכל הקבוצות בארץ".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
כל הכבוד
(אוהד: 10:04 18-03-2020)
אתה צודק אין העונה כדורגל עד שהמדינה תבריא
2
צודק!!!פשוט ונכון
(אורי : 12:30 18-03-2020)

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?