פרוייקט הקורונה: מועדון ספורט רובי שפירא חיפה

המועדון הלך לקראת השחקנים. שחקני רובי שפירא (דאפר מחאמיד) המועדון הלך לקראת השחקנים. שחקני רובי שפירא (דאפר מחאמיד)
לאור אי הוודאות סביב עתיד הליגות הנמוכות, יוצא אתר "דאבל פס" בפרוייקט מיוחד ובו ההצעות של הקבוצות לפיתרון המשבר מקצועית וכלכלית

ההתאחדות לכדורגל צפויה להחליט בקרוב החלטות גורליות עבור הכדורגל הישראלי והליגות הנמוכות, וזאת לאור נגיף הקורונה שפשט על העולם כולו וגם על מדינת ישראל. אתר "דאבל פס" מתחיל בפרוייקט מיוחד בו הוא נותן הזדמנות לקבוצות השונות להביע את דעתם בסוגיה, ובעיקר לתת את ההצעה המתאימה להתאחדות לכדורגל לגבי המשך העונה המקצועית וגם כיצד ההתאחדות תוכל לסייע לקבוצות בפן הכלכלי לאור המשבר הגדול במשק שידעה המדינה מאז ומעולם.

המנהל הספורטיבי של רובי שפירא, מיקי קופל, חושש ואינו מסתיר את תחושותיו: "השחקנים שוחררו וכבר מזמן הם לא במסגרות וכך גם הצוות המקצועי, מי שחושב שלקראת מאי נוכל לחזור לשחק הוא לא מבין את המקצוע. בדרך כלל ששחקן לא מתאמן שבוע, לוקח לו שבועיים לחזור לעצמו אז כאן זה שילוב של המקצוענות והקורונה וחלק מהשחקנים מתמודדים עם בידוד שלהם או של מי מהמשפחות וחלקם גם איבדו עבודה ועסק מעבר לכדורגל אז איפה הראש יהיה? בכדורגל?.
כמי שנצמד רק למקצוענות אני כן יכול להגיד שיש הרבה שחקנים בליגה הזו ששווים ליגת העל או ליגה לאומית וזה מה שמשמח כאן, הם קיבלו במה וזכו בה, הרוב קפצו מדרגה. כנ"ל מאמנים מצוינים שחלקם עובדים בתנאים מחפירים".

לגבי התחושה הכלכלית אמר קופל: "עד שלא יתקנו את החוסר בבקרה תקציבית, ושהכל יהיה שווה בשווה בדיווחים אין כאן ספורט, אין כאן הוגנות. חלק מהמגרשים לא מתאימים לליגה ג'. דוגמא יפה זו אום אל פחם שלדעתי הצליחה והכי חשוב שילבה שחקנים שהתקדמו למקומות מדהימים, וזה הגיע מהצפון. ההפסד הכספי של חלק מהמועדונים הוא עצום. אני מאמין שחלקם איבדו נותני חסות, חלקם נשענים על מוסדות שכרגע ללא תקציבים, התקציבים ממוסדות רבים מתעכבים בגלל המצב ואני בטוח שזה ישפיע גם על העונה הבאה. שכר יירד משמעותית, סוכנים יצטרכו להתפשר, מועדונים לא יפתחו את העונה אז על העונה הזו אין על מה לדבר".

 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
נמעסתם
(אוהד: 10:03 18-03-2020)
רובי שפירא העונה הסתיימה אין העונה משחקים הבריאות לפני הכסף זה מה שמלחיץ אותכם

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?