פרוייקט הקורונה: הפועל אדומים אשדוד

רוצים לחזור לליגה. שחקני אשדוד (אבישי אפטקר) רוצים לחזור לליגה. שחקני אשדוד (אבישי אפטקר)
לאור אי הוודאות סביב עתיד הליגות הנמוכות, יוצא אתר "דאבל פס" בפרוייקט מיוחד ובו ההצעות של הקבוצות לפיתרון המשבר מבחינה מקצועית וכלכלית

ההתאחדות לכדורגל צפויה להחליט בקרוב החלטות גורליות עבור הכדורגל הישראלי והליגות הנמוכות, וזאת לאור נגיף הקורונה שפשט על העולם כולו וגם על מדינת ישראל. אתר "דאבל פס" מתחיל בפרוייקט מיוחד בו הוא נותן הזדמנות לקבוצות השונות להביע את דעתם בסוגיה, ובעיקר לתת את ההצעה המתאימה להתאחדות לכדורגל לגבי המשך העונה המקצועית וגם כיצד ההתאחדות תוכל לסייע לקבוצות בפן הכלכלי לאור המשבר הגדול במשק שידעה המדינה מאז ומעולם.

המנהל המקצועי של אדומים אשדוד, יאיר אזולאי, מחכה להתפתחויות: "תלוי בזמן שנחזור אם זה יהיה יותר מידי מאוחר וכרגע הצפי כזה אז ברור שאין טעם להמשיך ואם נחזור בזמן הקרוב אז כמובן יש עניין לחזור לסיים בישביל לסיים הכל בצורה ספורטיבית. במידה ולא חוזרים אז חייבים להקפיא את העונה".

לגבי הפגיעה הכלכלית אמר אזולאי: "פגיעה כלכלית קשה למועדון שנתמך על ידי בעלים פרטי מקווה שיהיה פיצוי הולם לכולם והכי חשוב החלמה לכל החולים ובריאות לכולם שמרו על עצמכם תישארו בבית פויה להחליט בקרוב".


 

תגובות

+ הוסף תגובה
1
אדומים תתביישו
(אמיר: 20:54 18-03-2020)
אתם חייבים לשחקנים שתי משכורות עוד לפני המשבר תשלמו להם , בושה של התנהלות
2
המשך ל-1
(רחובותי: 11:34 19-03-2020)
אל תתפסו טרמפ על הקורונה כדי להתחמק מתשלום לשחקנים!!!
3
לא תקבלו שקל אתם פה בהתנדבות
(יאללה הפועל : 20:52 19-03-2020)
ובאהבה לקהל ובסמל של הקבוצה לא של הדולר

סקר דאבל פס

העונה הסתיימה בליגות הנמוכות, מה יחכה לנו בעונה הבאה בליגות א'?